Geriausios vietos jachtos chartijai Tailande – Phuketas.

parašė , 2013-01-12 09:32

Yra dvi skirtinga realybė, kuri turi vardą Phuketo Tailande. Kiekvienas yra sala, ir kitas yra miestas ant tos pačios salos, bet abu turi vieną bendrą daiktą: nepriekaištinga reputacija tarp plaukiančių ratų ir turistų apskritai gražiam orui, gražiam peizažui ir puikiems paplūdimiams. Kuris yra tuo, apie ką dauguma keliautojų paskolos bedarbiams galvoja, svarstydami kelionę į egzotinius Tolimuosius Rytus.

Kaip tai vyksta, Phuketas nėra tiktai Tailando didžiausia sala, bet taip pat ir viena iš jos turtingiausių sričių, faktas, kuris galėtų turėti kažką, kad padarytų su klestinčia jachtos chartija, kuri veikia srityje. Kitas faktorius galėtų būti, kad sala sėdi Andamanų jūroje Phang Nga įlanka, viena iš labiausiai laukinių ir gražiausių vietų Pietryčių Azijoje.
Populiariausias taškelis ant salos, ir ne tik jachtos chartijos minioms, yra Phuketo miestas, kuris taip pat atstovauja svarbiausiam ekonominiam centrui, kad neminėtų svarbiausio turistinio sustojimo. Turistinei poilsio vietai, šis miestas tikrai turi truputį istorijos, kuri prasideda senoviniais laikais, bet tęsiasi nuobodus iki pastato bumo praėjusio šimtmečio viduryje.

Neikite, laukdamas, padangos pigiau kad rasite kai kuriuos konkrečius ir plieninius pastatus, todėl, kad laimei vietiniai gyventojai pasiskolino kai kurias iš architektūrinių ypatybių nuo portugalų colonials, bet sulaikė jų originalų Azijos stilių, kuris yra tuo, ko jachtos chartijos grupės, atvykstančios čia, ieško.

Išreiškiant pritaikymu neįgaliesiems, Phuketas yra gana lengvas siekti kadangi tai aptarnaujama jo savo oro uosto, Phuketas Tarptautinis Oro uostas, esantis šiaurės dalyje salos, prieš miestą, kuris sėdi ant pietų pusės. Atstumas tarp jų yra apytiksliai 32 km, atstumas, apimtas apytiksliai pusvalandį paprastai automobilyje, nors būtų patartina turėti nuomojamą automobilį, todėl, kad vietinis visuomeninis transportas yra nepastovus geriausiai.

Po greita paskola to, kai jūs įeisite į miestą, jūs norėsite padaryti mažą įžymybių apžiūrėjimą ir geriausią vietą pradėti, jei jūs būsite vakarų turistai, yra Kinijos Rajonas. Čia jūs surasite ne tiktai pasaulį, taip skirtingą negu toks, jūs esate panaudotas, bet taip pat ir spalvingas ir gražus Jui Tui ir Padėtos Žandikaulio šventyklos, nekalbant jau apie Phuketo Kultūros Muziejų ir Kultūrinį Centrą taip pat kaip vietinį universitetą.

Kai jūs baigėte pasiekti aplink miestą, tai galėtų būti gera mintimi taip pat pakelti kelis daiktus namie. Geros žinios yra, kad jūs galite padaryti tai taip pat Kinijos Rajone, kur jūs surasite ne tiktai dideles parduotuves ir alėjas bet taip pat ir tipiškas vietines rinkas, kurios yra daug spalvingesnės, triukšmingos ir labiau "autentiškos" tuo atveju, jei jūs ieškote tikro gyvenimo tailandiečio patirtį.

Kiek virtuvė eina, Phuketas yra visuotinai žinomas kaip vieta, kur jūs galite gauti gerą valgį gera kaina, ir geriausia vieta pradėti restorano medžiojimą yra miesto centre. Vienintelis daiktas apie kurį mes galime pareikšti nuomonę yra faktas, kad kartais jūs galėtumėte turėti bėdą, skaitydamas ar suprasdamas meniu. Jei jūs nenorite išbandyti vietinių specialybių, negu jums pataria laikytis tarptautinio meniu.

Kaip naktiniai nukritimai ant paplūdimių ir Phuketo gatvių, atmosfera pasidaro net spalvingesnė ir ryški. Tačiau, tikrai partinei patirčiai, jūs turite vadovauti lauke į kaimyninį Patang miestą. Jei jūs nenorite vadovauti iš miesto tiesiog gerą naktį lauke, tai tiesiog vadovauja į centrinę Phuketo sritį, kur jūs surasite kai kuriuos gražius klubus ir barus, net kai kurios britų ir airių alinės, kur daug jachtos chartijos entuziastų bastosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *