Paslėptas Zadaro jachtos chartijos šventės kreipimasis.

parašė , 2013-01-12 09:53

Jachtos chartija Zadare yra nuostabi alternatyva savaitės prie Adrijos krantų išlaidoms, kadangi tai suteikia jums su neįtikėtinu judrumu ir leidžia jus patirti teisingą laisvės reikšmę, kadangi tai buvo tiktai žinoma jūreiviams senų.

Tai yra vienas iš seniausių miestų Kroatijoje, kuri giria beveik 3000 metų ilgio istoriją, su audringais paskola bedarbiams periodais, pažymėtais praeinančios civilizacijos, kuri paliko žymes ant vietinio peizažo, iš kurių kai kurios gali vis dar būti pamatytos į šią dieną.

Zadaras yra esantis šiaurinėje Dalmatijoje tarp Skilimo ir Rijekoje ir sudaro sostinę srities jos didėjančio svarbumo dėka kaip komercinis, ekonomiškas ir kultūrinis centras. Šiandien tai turi gražią Viduramžių architektūrą, su kuria konkuruoja kelios vietos ant Žemės šiandien
Jei jūs pažiūrėsite į atvirukus miesto, paimto iš viršaus, jūs surasite, kad jis daug primena artėjantį popierius. Su tiktai didelėmis Romaninio stiliaus bažnyčiomis, sudaužančiomis tiesias linijas paveikslo puikios gatvės. karjera

Senas ketvirtis yra gražiausias mieste, esančiame ant mažo pusiasalio miesto viduje. Čia, jūs galite pamatyti Viduramžių pastatus kepant saulėje, padalytas siauras grindinio akmens gatves, kurios duoda stiprų jausmą plaukiantiems turistams, tas laikas nejudėjo labai seniai čia.

Kiek atrakcijos yra sudomintos, smalsus lankytojas gali išdėstyti, kad žmonės Zadare buvo gana religingi, kadangi šiandien yra vis dar 34 bažnyčios vis dar padėtis nuo senų dienų, kurios šiandien atstovauja daug daugiau, negu šventyklos, jie atstovauja dideliems architektūriniams pėdsakams, ir taip pat deda kuris pasiūlymas švystelėjimas į praeitį.

Kiekvienas neturi praleisti kitos atrakcijos Zadare, kuris yra romėnų forumas, kartu su Saint Anastasia katedra, Zadaro universitetu (kuris buvo pirmas jo rūšies šalyje), ir ganėtinai nelyginis bet labai nuostabus Jūros Organas ant Riva.

Ne tiktai kultūrinis centras, Riva miestas taip pat vilioja plaukiančias chartijos grupes turistų su didelėmis apsipirkimo padangos pigiau galimybėmis. Čia yra daug komercinių centrų, kurie siūlo didelę prekių įvairovę, kad net Kroatai nuo kaimyninis pacituotų, atvyksta čia apsipirkti. Tarp labiausiai siektų dalykų yra Pag nėriniai ir tradiciniai avikailių miegantieji.

Jei jūs norite užgrobti įkandimą, kad maitintumėtės, yra pora daiktų, kuriuos jūs turite žinoti apie vietinę virtuvę. Geriausi žodžiai, kurie gali apibūdinti tai yra susilpninti ir protingi įvertintas. Visa atsipalaidavusi atmosfera valgymo scenos Zadare aplenkia daug lankytojų ir daugelį jų sugrįžimas per daug sekundžių. Vietiniai gyventojai pabandys suvilioti jus delikatesais tokiais kaip ispod peka, kuris yra keptas aštuonkojis po švytinčiu uosiu nuo geležinio skambučio. Pasakoma, kad tai gerai pasiseka su garsiais vynais, pagamintais vietoje.

Neikite, manydamas, kad Zadaras yra viena iš tų senų vietų, kuri užminga, kai tik saulė nustato. Naktinis gyvenimas čia yra taip įvairus kaip dieninis pasilinksminimas. Dienoje, mieguistos lauke kavinės yra puiki vieta stebėti gatves ir žmones, bet kaip naktiniai nukritimai, jie pasiverčia garsiomis vietomis, kur daug studentų gėrisi gėrimais. Vietinis išgrįstas pajūrio bulvaras turi blogą reputaciją, kuri tęsiasi per visą Europą gražiems saulėlydžiams, kuriuos kiekvienas gali apžiūrėti nuo čia, taip pat kaip unikaliai gražiems Jūros Organo garsams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *