Ką kiekvienas kruizo laivo keleivis turi žinoti

parašė , 2016-11-10 16:54

Tūkstančiai keliautojų pasinaudoja kruizo laivais kasmet, įgalindami juos patirti atidarytus vandenis, turėti lapo prabangą ir ištirti užsienio šalis ir uostus. Daugelis jeigu ne metai, kad turėtų šią unikalią ir ypatingą patirtį, plaukiančią šalin į saulėlydį jų vestuvių jubiliejui, gimimo diena ar kaip išėjimo į pensiją dovana sau savarankiškai.

Kaip su bet kokia kelionės forma, yra tam tikrų faktorių, kuriuos jūs turite žinoti, garantuodamas, kad jūs žengiate žingsniuose, turėjo apsaugoti save atveju sužalojimo ar nelaimingo atsitikimo, kuris gali palikti jus negalėti dirbti, mokėdamas sėkmę medicinos išlaidose ir prarasdamas jūsų pajamas.
Pirmas daiktas į kurį jūs turite atkreipti labai artimą dėmesį yra jūsų bilietas. Kai jūsų bilietas atvyksta, tai gali atrodyti gąsdinantys, dažnai puslapiai ilgyje. Praeikite savo bilietą su puikiomis danties šukomis, perskaitykite jį priekis ir atgal garantuoti, kad jūs visiškai žinote tai, kas sukeliama atveju nelaimingo atsitikimo. Atsiminkite ne, visi kruizo laivai atvyksta iš jūsų šalies, kas reiškia, kad daugelis laivų veikia po skirtingu kruizo įstatymu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas svarbus faktorius, kad atsižvelgtų yra medicinos pagalba, kurią jūs galite surasti laive. Jei jūs kenčiate nuo ligos ar ligos, būtina, kad jūs identifikuotumėte kokybę medicinos pagalbos, kurią jūs galite surasti laive. Daugumos kruizo laivų aprūpina medicinos gydytoją ir slaugytoją, nors jie yra tiktai tinkami smulkiems sužalojimams, daugiausia turėdami reikalo su jūros liga. Vienas iš bendriausių daiktų šitas medicinos profesionalų reikalas su yra keleiviai, užmirštantys jų nurodymo vaistus namie.

Nusikaltimas yra galimas laive. Nebūkite po neteisinga mintimi, kad bet koks nusikaltimas užtrunka krantas. Faktas yra, kad nusikaltimas gali įvykti kur nors, ar tai yra apiplėšimas ar puolimas. Net laive rūpinkitės savo asmenine manta, užrakinkite grynuosius pinigus kabinos seife ir garantuokite, kad jūs imatės priemonių, kad garantuotumėte jūsų savą saugumą visada.

Kažkas, kad turėtų galvoje yra, kad tuo metu, kai kruizo laivai tikrai imasi priemonių, kad garantuotų saugumą ir saugumą jų keleivių, atveju sužalojimo laive, laivas ketina pabandyti ir apsaugoti save. Tai reiškia, jei jūs kenkiate sau, jūs turite paimti fotografijas, gauti liudininkus, susisiekia su informacija ir garantuoja, kad sužalojimas yra registruotas laivų nelaimingo atsitikimo rąste. Kai tik jūs turite savo kojas atgal ant naminio dirvožemžio, visi kruizo laivo keleiviai, kurie buvo sužaloti reikalingumas siekti pagalbos specialisto jūrinis teisininkas, kuris gali padėti jiems valdyti jų reikalavimą prieš kruizo kompaniją.

Garantuokite, kad jūs randate, kad kruizas siunčia teisininką kiek galima greičiau. Kadangi jūs pažymėsite nuo savo bilieto, kiekviena kruizo laivo kompanija turi skirtingą taisyklę apie tai, kaip reikalavimai yra apdirbti, tai reiškia, kad pagrįstas kompanija jūs galite padaryti savo reikalavimą kur nors nuo šešerių iki dvylikos mėnesių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, į tai, visada patartina turėti geros kokybės kelionės draudimą, važiuojant jūra. Atveju ligos ar sunkaus sužeidimo, gydytojas laive turi teisę pasukti laivą į artimiausią uostą, kad garantuotų, kad jūs gaunate medicinos dėmesį, kurio jums reikia. Jei šis uostas yra nuo naminio dirvožemžio, tai kelionės draudimo turėjimas gali būti palaiminimu, mokėdamas už visą ligoninę ir medicinos kainas, garantuodamas, kad jūs nesate ne kišenėje, kai jūs sugrįžtate namo.

Atsiminkite, kad, važiuodamas su vaikais, jūs manote, kad visi pavojai būti kruizu siunčia keleivį. Garantuokite, kad laivas tiekia vaikams, siūlantiems pasilinksminimą ir daiktus, kad padarytų, kad užimtų vaikus ir padėtų visai šeimai turėti malonią atostogų patirtį atsiminti per daug ateinančių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *