Trys skirtingos viryklės

parašė , 2016-11-09 09:14

Pasižvalgius po buitinės technikos parduotuves, matytume, kad viryklių kainų palyginimas yra grįstas technologija, kurią ta viryklė puoselėja, taip pat išleidimo metais, inovatyvumu bei funkcionalumu. Kainos skiriasi, funkcijos irgi. Pakalbėkime apie tris skirtingas virykles.

Indukcinė viryklė

KainosKokie yra indukcinių viryklių privalumai ir trūkumai? Pasižvalgius po namus, kuriuose yra tokios viryklės, galime sužinoti iš žmonių. Visų pirma, šios viryklės gali būti gana brangios. Tas pats kaip ir perkant kompiuterį – tokio paties galingumo nešiojamas kainuos daugiau negu stacionarus. Taigi, ir indukcinės viryklės, tokios kaip kaitlentės, kurias galima tiesiog lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą ir perkelti ten, kur geriausia būtų turėti, gal net į kelionę pasiimti, kainuos daugiau nei tas pats aparatas, skirtas stovėti vienoje vietoje. Kodėl? Pirmiausia, reikia daugiau investuoti pagaminant itin patvarų daiktą. Jeigu norime, kad viryklės keliautų, tuomet turime suprasti, kad keliaujant ir jų patvarumas turi būti atsparus smūgiams. Antra, induckinę reikia pagaminti taip, kad ji būtų kuo mažesnė, taip pat jai reikia specialaus dizaino. Taigi, vėl investicijos. Dėl to ir kainos skiriasi. Tačiau privalumai nenuginčijami – puiku turėti daiktą, kuris žinai, jog tinka ne tik stovėti tavo virtuvėje, bet galėtų būti panaudota sir kitur.

Mažiausia viryklė

Dabar kalbėsime nebe apie mažutę indukcinę, nešiojamą viryklę, bet apie kitokią mažą. Tai viryklė, kuri gali turėti labai daug privalumų, kai esi, pavyzdžiui, vienišius, vienas gyvenantis ir vedantis namų ūkį. Tuomet tokia mažiausia viryklė tau tikrai pasitarnaus ir tu būsi tas, kuris galės džiaugtis, kad išvis ją turi ir naudojiesi. Ji gal turės tik vieną arba dvi skyles, kurios šildys puodą. Kartais vietoje jos išvis gali tarnauti ir elektrinė plytelė, tačiau pastarosios didžiausias trūkumas yra lėtumas. Ši maža viryklė ir kainuos nedaug, o dar daug kas priklausys ir nuo gamintojų, ar jie prastą reputaciją (arba jokios) turintys kiniečiai, ar kažkas modernaus.

Viryklė virtuvės šefui

Jeigu esate tikras virtuvės šefas, jums reikės tikrai geros viryklės. Tokią nusipirkti galima bet kurioje geroje buitinės technikos parduotuvėje. Šefas norės, kad viryklė turėtų skirtingas kelias skyles, taip pat, kad ji turėtų orkaitę. Orkaitė – šefo mėgstamas ir būtinas dalykas viryklei. Tad, jeigu norite būti tikrai geras šefas, jūs įsigysite viryklę, turinčią puikią orkaitę, ir ten kepsite, troškinsite, skrudinsite patiekalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *