Kaip pagerinti matomumą, važiuojant automobiliu

parašė , 2018-12-13 13:34

BMW lemposJeigu tenka važiuoti tamsoje, tai bmw angel eyes yra vienas geresnių būdų pasišviesti sau kelią. Temstant matomumas prastėja. Tačiau apskritai matomumo problemų dažnai yra ir ne tik temstant, bet ir nesilaikant tvarkingų reikalavimų. Ką galime padaryti, kad mūsų asmeninis matomumas kelyje būtų geresnis?

Užtikrinti gerą apšvietimą

Visų pirma reikia turėti omeny, kad automobiliu lemputes perdega. Kaip ir lemputės jūsų namuose liustroje. Tad reikėtų pasistengti užtikrinti gerą apšvietimą ne tik namuose, bet ir automobilyje. Įsitikinti, kad visuomet veikia visos lemputės, lempos ir žibintai, verta turėti ir atsarginius automobilyje. Žiemą tai itin svarbu, nes to gero matomumo būna nepaprastai mažai.

Užtikrinti tvarkingą priekinį stiklą

Reikėtų taip pat stengtis ir užtikrinti labai tvarkingą priekinio stiklo būklę. Jokie įtrūkimai neturėtų gadinti vaizdo. Kai kurie žmonės pasirenka tiesiog nepamatavę netinkamus stiklų tamsinimo būdus ir leidžia priekiniam stiklui užsitamsinti automatiškai. Kai tai iš tiesų neturėtų būti automatinė funkcija. Žmogus turėtų gebėti pats valdyti stiklų tamsinimą, kad galėtų užtikrinti to tamsinimo pertekliaus nebuvimą.

Susitvarkyti ir pasireguliuoti veidrodėlius

Svarbu ir matomumą sau užtikrinti veidrodėlių pagalba. Šoniniai veidrodėliai turi leisti jums lengvai matyti artėjančius automobilius, reikia kartais ir pasireguliuoti. Galinis vaizdo veidrodėlis visada vaizdą labai padidina, todėl netoliese esanti mašina tiesiog labai erzina ir norisi, kad ji, pavyzdžiui, kuo greičiau aplenktų.

Vengti apšalimų, aprasojimo

Žinoma, visada teks atsižvelgti ir į meteorologines sąlygas. Kartais teks vengti bet kokio aprasojimo, apšalimo. Geriausia vengti, o kai tai atsitinka ir išvengti nepavyksta – taisyti padėtį. Kaip vengti aprasojimų? Reguliuoti temperatūrą. Kad neapšaltų priekinis stiklas, patartina automobilį laikyti garaže. Be to, dar vienas patarimas būtų stengtis automobilius visada prižiūrėti, laiku įsipilti neužšalantį langų skystį. Nes kai ima apšalinėti priekinis stiklas, tiesiog nieko blogiau negali būti. Tuomet visi, kas tik gali, tuojau pat stoja degalinėse ir ten stengiasi įsigyti neužšalantį langų skystį.

Nuimti aksesuarus nuo priekinio stiklo

Kai kurie žmonės stipriai perlenkia, kuomet ant priekinio stiklo prisikabina per daug aksesuarų. Tai gali padėti tuomet, kada tie aksesuarai suteikia pasitikėjimo, bet jie neturi trukdyti matomumo. Važiuojant tik tiesiai jie nekenkia taip labai. Tačiau, jeigu tenka nemažai sukinėti, tada reikia aprėpti daugiau vaizdo. Arba lenkiant, atliekant šį sudėtingą judesį, irgi reikia stengtis užtikrinti, kad viskas su priekiniu stiklu būtų kuo aiškiau, todėl geriau ten nieko tiesiog nekabinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *