Kaip susidraugauti su bendradarbiais naujame biure?

parašė , 2019-01-11 10:59

Verslas KauneNaujas verslo centras Kaune pritraukia naujus puikius verslus ir išnuomojus biurus ten įsikuria naujos įmonės. Kaunas apskritai dabar labai patrauklus investuotojams, čia vystoma ir NT, ir taip pat daugėja darbo vietų. Tad ir jūs galbūt dabar kaip tik pradedate dirbti naujame biure, naujoje kompanijoje Kaune ar Vilniuje. Artėjant pirmosioms darbo dienoms, visiškai natūralu jaudintis ir bijoti, kad kas nors bus negerai. Tačiau nusiraminkite – jūs būsite savimi, ir viskas bus gerai. Štai keletas universalių patarimų, kurie jums padės susidraugauti su savo naujais bendradarbiais.

Eiti kartu pietauti

Paprastai verslo centras Kaune ar Vilniuje yra įkuriamas ne kažkur laukuose, o tokioje vietoje, kur būna išplėtota infrastruktūra. Kur netoliese, aplink yra ir reikalingų paslaugų sektoriai. Čia visiškai šalia galbūt yra ir geriausios vietos papietauti, pavakarieniauti. Taip pat kavinė ar restoranas gali būti net ir pačiame verslo centre, bendroms erdvėms skirtame aukšte. Tad tikimybė, kad bendradarbiai stiklainiuose ir priešpiečių dėžutėse nešis savo pietus, yra tikrai maža. Labiau tikėtina, kad pietų metu jie eis į vieną iš kavinių. Jiems tai rutina, jums – kažkas naujo. Pietūs su bendradarbiais – labai geras būdas su jais susidraugauti. Ir visai nebūtina galvoti, kad pietauti galite tik su viena grupele. Eikite su įvairiais žmonėmis pietauti, kad geriau pažintumėte skirtingus žmones.

Neprisirišti prie vieno ratelio

Tiek pietų, tiek kitų socialių veiklų metu, neįsikibkite į pirmąjį ratelį, prie kurio priėjote. Jeigu bendradarbių yra daugiau, bandykite susidraugauti ir su kitais. Natūralu, kad vėliau jūs atsirinksite, kas bus jūsų mėgstamiausi bendradarbiai, gal jums išvis patiks tik vienas žmogus iš visų. Bet prisirišti prie vieno konkretaus asmens nereikėtų.

Nepradėti apkalbinėti kitų, kai įgysite pasitikėjimą

Visi kartais staiga pajunta tą uždaro ratelio laisvę ir ima apkalbinėti tuos, kurie yra už jo. Atminkite: net jeigu ir atsidūrėte tokių biuro darbuotojų pokalbių ratelyje, iš tiesų jūs nesate jo viduje. Jūs – išorėje. Ir jums nereikėtų įsitraukti į apkalbinėjimus.

Pirmiausia bendrauti profesiniame lygmenyje

Apskritai, nuo ko pradėti, norint susidraugauti su biuro žmonėmis? Viskas gerai, jeigu jūs pradžioje su bendradarbiais tiesiog bendrausite profesinėmis temomis ir tik kartais įterpsite kažką asmeniško. Dar bus laiko į valias prabilti apie asmeniškumus, o pradžioje vertėtų sudaryti profesionalaus bendradarbio įvaizdį, kuris papildo komandą ir padaro darbą našesniu. Stengtis gerai dirbti, be kita ko, yra tikrai irgi svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *