Kaip pasiruošti vizitui pas odontologą

parašė , 2017-04-20 06:11

Jeigu ruošiatės eiti pas odontologą, ar tai būtų Kauno Denticija, ar bet kokia kita klinika, gali tekti pasiruošti šiam dalykui iš anksto. Kartais pacientai atšaukia paskutinę minutę savo vizitus ir taip sugriauna gydytojo darbo grafiką. Tokie atšaukimai galimi dėl to, kad iš anksto nebuvo pasiruošta. Kaip pasiruošti?

Pavalgyti

Dantų gydymo paslaugosNesvarbu, ar eisite į Kauno Denticija, ar pas kitą odontologą, gali būti, kad po vizito kurį laiką negalėsite valgyti. Galbūt bus dedama plomba, dėl to teks pabūti nevalgius valandą. Jeigu procedūrų metu bus taikoma vietinė nejautra, nevalgyti bus negalima gal ir ilgiau, kadangi jausis tam tikras žandikaulio, burnos ertmių aptirpimas. Taigi, prieš vizitą rekomenduojama pavalgyti taip, kad kelias valandas į priekį tikrai būtumėte sotus. Tačiau supraskite, kad odontologas irgi žmogus, kažin, ar jis norėtų pravėręs jūsų burną jaustis lyg įmestas į konteinerį. Nevalgykite žuvies, silkės, česnakų, svogūnų ir kitų maisto produktų, turinčių labai aitrius kvapus.

Išsivalyti dantis

Kalbant apie burnos kvapus, prieš einant pas odontologą tikrai vertėtų labiau nei visada pasižiūrėti higienos. Visų pirma, gerai išsivalyti dantis, kad neliktų jokių apnašų. Antra, pasiskalauti ir burnos skalavimo skysčiu – jis suteiks malonų kvapą. Galiausiai, vertėtų nesidažyti lūpų arba veido aplink burną, kad būtų galima odontologui dirbti kuo steriliau.

Atlaisvinti laiko

Kartais vizitus žmonės atšaukia tiesiog todėl, kad būna nenumatę tam laiko. Tačiau tai labai negražus elgesys. Dėl savo laiko išsaugojimo paaukoti gydytojo laiką. Juk staiga atšaukę vizitą, jūs tiesiog sugadinate gydytojo dieną. Tad būtinai būkite sąžiningi ir iš anksto planuokite viską taip, kad turėtumėte kada nueiti pas gydytoją, o ne galvotumėte „jeigu ką, atšauksiu“. Gerbkite savo ir kitų žmonių laiką ir iš anksto planuokite.

Nugalėti baimę

Galiausiai, jeigu vis dar jaučiate baimę dėl dantų gydymo, prisiminkite, kad gyvenate kasdien vis labiau modernėjančiame pasaulyje. Nuolat yra gerinamos visos technologijos. Pacientai nebejaučia baimės pas odontologus, nes yra naudojamos puikios priemonės ir nuskausminamas. O daugiau nėra dėl ko bijoti – viskas bus išspręsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *