Havajiečių kruizas norvego Amerikos pasididžiavime

parašė , 2017-05-03 14:15

Aš neseniai praleisdavau kažkurį laiką, lankydamas daugumą pagrindinių salų, kurios sudaro Havajus. Tai buvo mano pirma kelionė į 50-ąją valstybę, ir man buvo nelengvai, priimdamas sprendimą apie, kur pasilikti, kai aš pasiekiau ten. Aš praleidau begalines valandas, naršydamas internetą ir įvairius forumus, kad gaučiau vidinį samtelį dėl to, kokią salą aš gėrėsiuosi labiausiai. Ką aš suradau yra, kad kiekviena sala turi daug, kad pasiūlytų, ir mano idealios atostogos būtų praleistos, matydamos juos visus. Tai yra, kur Norvego Amerikos Pasididžiavimas atvyko į gelbėjimą.
LAIVAS

Norvegų Kruizo Linijos – Amerikos Pasididžiavimas išplaukė 2005, ir ji yra pirmo JAV signalizuotas laivas, pastatytas po beveik 50 metų. Vienas žvilgsnis į šį puikų laivą; ir jūs galite pasakyti, kad vardas "Amerikos Pasididžiavimas" eina toliau negu tik įrašas ant išorės. Visur ant šios valties jūs esate primintas apie tai, kuo didele šalimi Jungtinės Valstijos yra, ir dauguma poilsio kambarių, restoranai ir taip toliau. turi amerikiečių temą. Kai kurie recenzentai pareiškė nuomonę, kad jie jautė, kad tai buvo per lipnu, tačiau, aš maldauju skirtis, iki masto, šitie laivai yra visi lipnūs, ir atrodė, šis tiko

sąskaita, tačiau, décor buvo skoningai padarytas, ir laivo sustatymas savarankiškai buvo labai funkcinis.

Vienas pagrindinis skirtumas ant šio laivo yra, kad darbuotojų dauguma yra Amerikos Gyventojai. Internetiniai forumai yra užpildyti sumaišytų apžvalgų lygmenyje klientų aptarnavimo, kurį jie gavo tuo metu, kai laive. Daugelis priskiria tai darbuotojams būdami amerikiečių; tačiau, aš manau, kad tai per daug siaura minties proceso. Aš tikrai radau tam tikrus pavyzdžius, kur paslauga trūko, tačiau, jūs esate atostogas, bandote ignoruoti šituos apribotus pavyzdžius ir linksmintis. Kaina jūs mokate už tai, ką jūs patiriate, ji gali būti pražiūrėta.

Yra gedimas Kruizo nuo skrydžio į Honolulu į išlaipinimo dieną.

PAIMKITE SU JUMIS

· Sunscreen

· GPS

· Paplūdimio Rankšluosčiai

· iPhone (gaila aš esu nešališkas),

· USB Kabelis ir įkrovos agregatas (USB gali būti panaudotas su iPhone ant daugelio nuomojamų automobilių),

· Tikrinkite, kad pamatytumėte, jei jūsų Automobilio Draudimo polisas dengia Nuomojamą Atsakomybę (tai išgelbės jus apytiksliai 20$ kiekvieną kartą jūsų nuompinigiai automobilis),

REKOMENDUOTAS APPS

· Urbanspoon – Randa Vietas Maitintis pagrįstas Vartotojais, Kurie nuėjo prieš jus

· TripAdvisor – Mano, kad daiktai daro šalia jūsų, Perskaitytos Vartotojų Apžvalgos ir taip toliau.

· Orbitz. Com – Naudojimas ši knyga jūsų Nuomojami Automobiliai iš anksto, ir jei jūs rezervuojate savo skrydį per Orbitz, jis nusiųs jums skrydžio padėties tekstinius pranešimus ir taip toliau.

· GPS Variklis – Užmokėtas app, kuris gali pakeisti jūsų GPS reikalingumą

· Kelionės Denis – App, kad jūs galite sukaupti visus savo maršrutus, reiso numerius, patvirtinimas # ‘s ir taip toliau. į vieną app.

· Mano Radaras – Oras App, kuris duoda jums beveik skubiai atliekamus oro žemėlapius

· Atidarytas Stalas – Rezervavimas užsiėmusiems restoranams

ĮPLAUKIMO UOSTAI

Diena 1 – Mano grupė ir aš skraidinome į Honolulu Tarptautinį Oro uostą ir rinkome mūsų bagažą karuselėje. Nedelsiant už terminalo yra taksi stotis su tarnautoju, kuris padės jums ir jūsų partijai su transportavimu į ir nuo jūsų viešbučio ir/ar uosto. Mokestis už važiavimą nuo Oro uosto į Waikiki buvo 35$. Aš nusprendžiau skristi po dienos anksčiau, kad leisčiau man pačiam laiką aklimatizuotis į laiko pakeitimą nuo Jungtinių Valstijų Rytų pakrantės.

Aš ieškojau seifo, švaraus, nebrangaus viešbučio Waikiki rajone vaikščiojančio atstumo viduje į paplūdimį. Aš suradau tai Miramar Waikiki. Viešbutis buvo rezervuotas apytiksliai 145$ ant Hotels.com, ir iš tikrųjų viršijo mano laukimą.

Mes buvome visi patobulinti į Oceanview kambarį su balkonu ant 15-ųjų grindų. Šis viešbutis yra betarpiškume į daugelį parduotuvių ir restoranų, ir poros blokų viduje į paplūdimį. Yra Denny dešinioji išorinė pusė viešbutis pusryčiams, ir Tarptautinės rinkos vieta tam, kad apsipirktų už viešbučių durų. Aš suradau fantastišką Vietnamo Pho vietą šioje rinkoje, ir buvau geriausias valgis, kurį aš turėjau tuo metu, kai Havajuose.

Jūs galite taip pat važiuoti žemyn į Ala Moana alėja ir parduotuvė per daug valandų šiame gigantiškame parduotuvių rajone, su vienu iš geriausių Azijos maisto teismų, kuriuos aš kada nors pamačiau.

Diena 2 – Laivo pakrovimas.

Mes palikome Miramar Viešbutį apie vidurdienį ir paėmėme taksi Uostui. (22$ taksi mokestis už važiavimą) atvykimo metu, jūs esate instruktuotas pritvirtinti žymę prie savo bagažo ir paimti juos per trumpą pasivaikščiojimą bagažo dresuotojams, kurie peržiūri bagažą. Kai tik jie ima jūsų bagažą, jūs privalote registravimą ir nustatote jūsų borto pranešimą su norvegų kalba. Tai yra jūsų vienintelis pirkimo galios šaltinis tuo metu, kai laive, grynieji pinigai nėra priimti kur nors laive. Dabar, kai techniniai aspektai yra užbaigti, jūs esate pasiruošęs 7 dienas matyti kai kurias iš gražiausių salų pasaulyje.

Jei jūs pastebite, kad aš pasiekiau laive aplink pietų metą. Į laivą gali sėsti tai anksti net nepaisant to, kad jis neplaukia iki vėliau į popietę. Aloha Café yra pasiekiamas priešpiečiams, ir mes paėmėme pilną to pranašumą. Man padarė įspūdį faktu, kad greta standartinio amerikiečių mokesčio už važiavimą, buvo Azijos ir indų bufeto skyrius kiekvieną dieną. Po priešpiečių, mes laukėme maždaug 30 minučių, ir jie pradėjo paskelbti grindų skaičių kambarių, kurie buvo pasiekiami. Pasirodė, tai buvo pakankamas laiko kiekis mano žmonai ir man, kad būtų išsprendžiama į mūsų balkono kupė ir imtų prisnūdimą anksčiau pietų. Mes rezervavome balkono kupė (7158), ir kai tik mes įėjome į kambarį, mes buvome nedaug nustebinti kupė dydžio. Tai buvo mažiau negu kiti balkono kambariai, kuriuos mes rezervavome praeityje, su mažiau laikymo, ir mažesne televizija. Turi taip pat būti pažymima, kad vonia neatvyko su giriamosiomis tualeto reikmenimis, kad aš pamačiau laive kitus laivus. Dydis ir taip toliau. nėra reikalo pažeidėjas, ir kai tik mes įpratome į jį, tai tapo ne svarstoma problema. Balkonai yra pakankami dydyje, su 2 kėdėmis ir mažu stalu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

DIENA 3 & 4 – MAUI

Laivas atvyko į uostą Kahului (Maui) 7:00 ir bus sujungtas ten iki 18:00 kitą dieną. Kadangi tai buvo naktinis sustojimas, keleiviams leidžia atvykti ir nueiti, kadangi jie įtinka nesvarbu nakties laikui. Rajonas, kur mes buvome sujungti yra pramoninis sandėlio rajonas, ir po to, kai jūs paliekate valtį, kurią daugelis automobilių nuomos agentūrų aprūpina erdvėlaiviu, kad pakeltų nuomojamus automobilius. Aš labai rekomenduoju nomuoti jūsų savą automobilį ant kiekvienos iš salų, su galima išimtimi Kona, ir aš detaliai aiškinsiu ant to vėliau. Taip pat, jūs turite rezervuoti automobilį anksčiau savo atvykimo, kad garantuotumėte tinkamumą. Normos yra iš tikrųjų protingos ant visų salų.

Mūsų kitas sprendimas buvo: Kur mes einame ir ką mes matome? Aš esu įsitikinęs kiekvienas turisto vadovas, kurį jūs kada nors perskaitysite ant Maui, įsakys, kad jūs vairuotumėte Kelią į Hana. Aš buvau aklavietė to anksčiau gavimo darbas čia, bet aš esu linkęs ieškoti ženklų, rodančių mane tam tikromis kryptimis. Vienas toks ženklas atvyko man per Didžiuosius Užtrenkimo Pusryčius… Mūsų padavėja Denny Oahu buvo Havajų čiabuvis, ir kaip tai pasirodo, gerai važiuotas išminčius! Jos patarimas man buvo, kad aš turiu neabejotinai vairuoti kelią į Hana, jei aš norėjau būti pabrėžtas lauke, įsmeigtas eismas 4 valandas, tiktai atvykti į miestą su labai nedaug padaryti. Ji patarė mums pamatyti Haleakala Kraterį ir važiuoti aplink kelią, kuris priveda prie Lahaina ir matyti tą patį peizažą. Aš žinau, kad aš turėsiu kelis, kurie nesutiks su manimi, bet aš esu patenkintas, kad aš nuėjau su savo žarna. Taip…

Po mūsų nuomojamo automobilio surinkimo, mes nusprendėme važiuoti į Haleakala Nacionalinį parką, kad pamatytume Haleakala Kraterį. Kruizo linija siūlo ir saulėtekį ir saulėlydžio dviračio išvykos žemyn krateris. Aš esu įsitikinęs, kad tai būtų svetainė pastebėti; tačiau, mes nusprendėme tik pamatyti salą mūsų laisvalaikyje ir nenorėjome būti pagal bet kokį komplekto sąrašą. Variklis į parką yra labai paprastas (GPS naudojimas), ir anksčiau įėjimo į parką, ieškoti Kula Namelio. Yra maža parduotuvė šalia restorano, kuris yra jūsų paskutinė galimybė gauti maistą ir užkandžius anksčiau įėjimo į parką.

Aš buvau nedaug sudomintas dėl matomumo krateryje kadangi tai taip pavėlavo ryte, kadangi tai gali būti svarstoma problema; tačiau mes turėjome 100 % matomumą ir buvome nustebinti vaizdais nuo viršūnės. Variklis viršuje buvo didelis, kadangi jūs iš tikrųjų važiuojate per debesis ant jūsų kelio į 10 000 + kojos ore. Aš perspėčiau bet ką su bet kokiomis sveikatos sąlygomis, paveiktomis aukščio, kad konsultuočiausi su gydytoju. Aš asmeniškai turiu astmą, ir galėjau jausti mano krūtinės ląstą susiveržiant ir širdies normos padidėjimas, bet tai nebuvo tiek blogai, kad aš negalėjau linksmintis. Po parko išvykimo, tai buvo pietų metas, ir mes nusprendėme grįžti į Kula Namelį priešpiečiams. Maistas čia buvo šiek tiek brangus per priešpiečius, bet mes užgrobėme picą, ir gėrėjomės fenomenaliu vaizdu nuo nuo užpakalinio denio.

Po priešpiečių, mes važiavome į Maui Okeaninį Centrą, didelis akvariumas su daugeliu parodų nustatė apytiksliai 25 minučių vietą nuo kruizo uosto. Parodos buvo didelės, priėmimas buvo apytiksliai 22$, ir jūs galite pamatyti daugumą įžymybių per apytiksliai 2 valandas. Po mūsų vizito, mes sugrįžome į laivą, kad atpalaiduotume ir suvalgytume pietus. Jums leidžia palikti jūsų nuomojamą automobilį per naktį daug artimo vaikščiojančio atstumo viduje į laivą. Mūsų antrą dieną Maui, mes nusprendėme važiuoti viršuje pakrantė į Lahaina, kad pamatytume kai kurias įžymybes, ir apsipirktume. Kelias, kuris priveda prie Lahaina yra užpildytas gražių paplūdimių, ir kalnų, ir tampa vis daugiau ir daugiau sudėtingiau tęsti važiuoti, kai jūs iš tikrųjų tik norite užtraukti ir bastytis ant paplūdimio visą dieną. Jei jūs jaučiatės tiek palinkęs, aš esu įsitikinęs, kad jūs neapgailėsite to. Aš turiu parodyti, kad, kai tik jūs įeinate į Lahaina, jūs norėsite ieškoti Seno Lahaina Priekio Šv. Tai yra, kur apsipirkimas yra. Yra kita Priekinė Gatvė, bet nėra daug apsipirkimo.

Apsipirkimas Lahaina susideda iš daugelio filialų, vietinių amatininkų, daugelio restoranų, ir jūs esate teisus ant vandens, tokiu būdu tai yra labai atsipalaiduojanti aplinka. Yra Bubba Gumps, Kimos, ir keli kiti labai nominalūs restoranai. Tačiau, kai aš esu ne mieste, aš mėgstu suvalgyti tai, ką vietiniai gyventojai valgo. Tokiu būdu mes vadovavome į Aloha Sumaišytai Lėkštei. Aloha Sumaišyta Lėkštė yra vietinių gyventojų ir turistų numylėtinis panašiai. Jie turi didelį lauke sėdimų vietų rajoną šalia vandens, ir jie turi pakankamą aprūpinimą šaltų gėrimų, ir jų sumaišytos lėkštės buvo geriausias, kurį aš turėjau tuo metu, kai salose. Kalua kiauliena buvo nepadaryta! Paslauga buvo nedaug lėta; tačiau, viena padavėja, kuri buvo mūsų rajone stengėsi, kad patenkintų kiekvieną. Po priešpiečių, mes grąžinome mūsų nuompinigius agentūrai.

Jūs turite suplanuoti darbas to ne vėliau negu 30 minučių į valandą anksčiau, negu jūs, kaip numatoma, sugrįšite laive. Jūs išlaipinate savo automobilį, ir paskui gaudote erdvėlaivį atgal uostui.

Diena 5 – Hilas, 8am – 6pm

Hilas – Ta pati treniruotė…. Išjungtas valtis, sugauta erdvėlaivis mano iš anksto rezervuotai nuomojamai agentūrai ir, važiavo į Ugnikalnių Nacionalinį parką. Šis Hilo rajonas turi daug parduotuvių ir degalinių, kad sustotų kelyje užkandžių tualeto kambariams ir taip toliau. Kadangi mes tiktai turėjome vieną dieną Hile, laikas buvo esminis. Mes įėjome į parką (nominaliam mokesčiui) ir suradome, kad visos atrakcijos buvo aiškiai pažymėtos, ir galėjo būti lengvai vairuotos savarankiškai. Mes iš pradžių sustojome garų ventiliuose, rajonas, kur karštis nuo ugnikalnio sukelia garus, kai tai įeina į kontaktą su vandeniu.

Keli žingsniai toli nuo to, jūs turite vaizdingą pražiūri, ir kai tik jūs išvykstate nuo čia, važiuojate tiesiogiai Jagger Muziejui. Čia jūs randate informaciją apie Kilauea, ir geriausius ugnikalnio vaizdus. Kilpa aplink ugnikalnį yra šiuo metu uždaryta dėl vulkaninių dūmų, bet rajonai, kurie yra atidaryti, yra įspūdingi. Ant kelio iš parko, įsitikinkite, kad jūs imate pasivaikščiojimą per lavos vamzdžius.

Tai yra požeminis tunelis, kuris buvo suformuotas per lavos srautą. Tai labai įdomu, ir gana lengvas pasivaikščiojimas daugumai žmonių. Visas pasivaikščiojimas užtrunka apytiksliai 15-20 minučių.

Po Ugnikalnių Nacionalinio parko palikimo, surinkite Mauna Loa Macadamia Farm į seną GPS, ir paimkite šios didžiulės Macadamia Plantacijos saviekskursiją. Kelionė savarankiškai nėra viskas, kas linksminimas, bet medžiai yra kažkas mažai pažįstamo daugumos žmonių akims, ir jūs galite sustoti dovanos parduotuvėje laisviems pavyzdžiams, ir nupirkti kai kuriuos užkandžius keliui.

Šis visas procesas neturi užimti daugiau laiko negu 30 minučių nuo laiko, kuriame jūs važiuojate, kol jūs neišvykstate. Kita stotelė yra vienas iš mano numylėtinių nuo šios visos kelionės: Akaka Nukritimai. Dar kartą, mes suradome šį rajoną per spausdinimą vardo tiktai į mūsų Garmin GPS. Šis maršrutas ima jus šiek tiek nuo praminto tako per mažą miestą ir per kai kurias karvės ganyklas, bet nukritimai savarankiškai yra verta kas minutę to! Jūs žinosite, kada jūs pasidarysite artimas, kadangi jūs pamatysite automobilius, išrikiuotus ant kelio pusės. Šitie automobiliai yra palikti čia, todėl, kad yra kaltinimas, kad statytų automobilį parko rajone. Aš manau, kad jūs mokate kainą ir parką čia. Pajamos iš automobilių aikštelės kaltinimų yra panaudotos, kad palaikytų šituos rajonus. Kai tik jūs atvykstate, jūs pamatysite pėsčiųjų taką, ir po apytiksliai 15 minučių pasivaikščiojimo pakalniui, jūs pamatysite gražius Akaka Nukritimus.

Po nukritimų išvykimo, tai buvo laikas vėlyviems priešpiečiams, tokiu būdu mes vadovavome Hilo miesto centrui. Aš labai rekomenduoju Café Pesto sename miesto centre. Šios vietos jaukė aplinka yra tie 1950-ųjų Havajai. Maistas yra didelis, ir įperkamas, ir seno miesto centro vaizdas; ir vandenynas priverčia jus norėti pasilikti iki pietų!

Jei jūs padarėte visus anksčiau minėtus, tai bus beveik laikas grąžinti jūsų automobilį ir grįžti į laivą. Ant jūsų kelio atgal, įsitikinkite, kad jūs užeinate ir matote Banjano Medžius, įtaisytus iniciatorių ir kokteilinių tuo laiku ant Banjano Medžio Variklio. Bet laukite: Jokia kelionė į Hilą nebūtų užbaigta be kelionės į Hilą Hatties! Ant jūsų kelio atgal į nuomojamas automobilių agentūras, įeikite ir išreikškite pagarbą vienai iš didžiausios grandinės dovanos parduotuvių

Havajai: Hilas Hatties.

Parduotuvė yra pakrauta bet kokia Havajiečių sovunier rūšimi, jūs galite įsivaizduoti, peržiūrėti Havajiečių marškinius, kokosinį sirupą, papuošalus, ir taip toliau., bet būti paruoštas užmokėti. Ši parduotuvė turi didelį pasirinkimą, bet jei sandėriai yra tuo, ko jūs ieškote, ieškokite miesto centre, ar laukite, kad pakeltumėte tą dovaną Dėdei Tony Kona. Grąžintas automobilis, ir atsiėmė erdvėlaivį į laivą.

Diena 6 Kona – 7:00 – 18:00

Kona yra vienas įplaukimo uostas šioje kelionėje, kad aš svarstyčiau automobilio ne nuomą. Kadangi jūs esate tiktai uoste dieną, (tai yra taip pat švelnus uostas), jūs galėjote potencialiai prarasti kelias valandas, tik siūlydamas, pasiekdamas nuomojamą agentūrą, gaudamas jūsų nuomojamą automobilį, ir leisdamas tiek daug laiko grąžinti automobilį, ir pasiūlyti atgal laivui. Jei jūs nusprendžiate išnomuoti automobilį, jūs galėtumėte aplankyti įvairias salos atrakcijas tokias kaip Miestas Prieglobsčio, ar Kona Kavos Plantacija. Jei jūs tik ieškote kažkokio R&R, Hapuna Paplūdimio valstybės Parkas yra privilegijuotas paplūdimio prieigos rajonas ant šios salos. Hapuna Paplūdimys yra apytiksliai 30 minučių nuo kruizo uosto automobiliu. Mes nusprendėme praleisti dieną, apsipirkdami daugelyje parduotuvių palei svarbiausią gatvę Kona, ir per priešpiečius Kona Bare. Kona Baras atsidaro 11:30, ir jis aprūpina fantastišką vandenyno vaizdą tuo metu, kai jūs maitinatės.

Maistas per priešpiečius yra beveik sumuštinio mokestis už važiavimą, bet jaukė aplinka kompensuoja bet kokius maisto trūkumus. Po apsipirkimo, mes paėmėme taksi į vietinį paplūdimį, kur daugelis kruizo siunčia darbuotojus, ir kai kurie vietiniai gyventojai bastėsi. Čia jūs galite gauti skutimosi ledą, ir plaukti ir kvėpavimo vamzdelis su vietiniais jūros vėžliais.

Diena 7 – Kauai (Nawilliwilli) 8:00 iki 14:00 kitą dieną

Kauai yra mano mėgstama sala Havajuose. Ši sala yra daug daugiau perkelta atgal, negu kiti, peizažas yra didingas, ir yra paukštiena visur! Taip, paukštiena… Pagal vietinius gyventojus, šitą paukštienos paplitimą kaip beprotiškas per uraganą prieš kelis metus. Havajų įstatymas saugo visus pagal prigimtį paukščius, ir šita paukštiena nėra jokia išimtis. Jūs pamatysite juos visur, jūs einate, jie neiškelia jokios grėsmės, ir prisideda prie šios vaizdingos salos gabumų.

Tai turi taip pat be pažymėjo, kad kadangi Havajai neturi jokių pagal prigimtį grobuonių, bailūs gyventojai nėra sumažinti…, jei jie neklajoja ant vietinių gyventojų turto, kuriame punkte jie gali

pietūs, kuriais tampama!

Dar kartą, padarykite nuomojamą automobilių erdvėlaivį ir pakelkite savo išvyką. Jūs darytumėte save didelis pakenkimas, jei jūs nenomuotumėte automobilio ant šios salos.

Pagrindinis trūkumas nuomojamo automobilio ant šios salos yra automobilių aikštelės situacija. Svarbiausias naktinis automobilių aikštelės rajonas yra tikras atstumas nuo laivo šalia Inkaro Užutekio prekybos centro. jei jūs planuojate praėjimas lauke 21:00, planas ėjimas su grupe. Paskutinis erdvėlaivis nuo

Inkaro Užutekio prekybos centras bėga 21:00. Kadangi laivas yra paliktas pramoniniame rajone, apylinkės šiek tiek gąsdina. Aš nepasakyčiau, kad jūs turite bijoti dėl savo saugumo, eidamas atgal naktį, tačiau, mano žmona ir aš padarėme pasivaikščiojimą praėjusiais 9, ir nebijodami dėl mūsų saugumo, tai buvo nedaug schemiška.

Aš manau, kad norvegų kalba turi ar aprūpinti automobilių aikštelę arčiau uostui, ar siekti kažkokią sutartį su erdvėlaivio kompanijomis. Kai kurie iš vyresnių svečių mūsų kelionėje nenorėjo padaryti žygio, tokiu būdu mes sugebėjome privažiuoti šalia uosto ir išlaipinti juos. Tai pasakyta, šaudyklinis maršrutas labai patogu, ir paims jus daugeliui prekybos centrų netoli.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmas daiktas ant mūsų į – tikrai įrašo į sąrašą tam, po to, kai atvykimas turėjo pamatyti Waimea Kanjoną. Waimea Kanjonas yra salos Didžiojo Kanjono versija. Kai tik jūs pasiekiate šalia kelio, kuris veda jus į kanjoną, sustoti paskutinėje degalinėje, kurią jūs matote ir užgrobiate, keli garavo bandelės, užpildytos Shoyu Paukštienos išvykai. Waimea Kanjone, jūs turite labai vaizdingą, pražiūri, kad turėtų kanjoną, ir yra taip pat vaisiaus pozicija tiesiai ten, kad nupirktų šviežius vaisius. Sraigtasparnio kelionės yra taip pat pasiekiamos, kad pamatytų kanjoną ir salą visumoje. Jei jūs turite grynuosius pinigus, aš manau, kad tai būtų sala, kad panaudotų juos, kad paimtų tą Sraigtasparnio išvyką.

Jūs galite palikti Waimea Kanjoną ir pamatyti Kokee Parką, bet artėjant laikui, kai mes gavome ten rūką, padarytą matomumu beveik 0 %. Po šitų rajonų išvykimo, mes vadovavome į Poipu Pajūrio kurorto rajoną. Ant kelio, jūs galite užsukti Kauai Kavos Plantacijoje. Ši plantacija aprūpina nemokamus pavyzdžius dalies geriausios kavos pasaulyje. Tai pasiekiama pirkimui, ir aš labai rekomenduoju jus, darydamas taip.

Mes atvykome į Poipu Paplūdimio rajoną ir įėjome Brenneke Paplūdimio Labai karštoje dienoje. Brenneke turi didelius, naujus jūros produktus, ir tai yra tiksliai rūšis perkeltų atgal, paplūdimio restoranas, kurį aš mėgstu. Jūs pražiūrite Poipu Paplūdimio Parką; tai buvo mano mėgstama vieta visoje kelionėje. Jei jūs tikitės leisti dieną Paplūdimyje ant Kauai, aš labai rekomenduočiau atvykti kaip tik čia, jūs neapgailėsite to.

Kad švęstume mūsų Havajiečių nuotykio išvadą, mes nusprendėme padaryti tai "Havajiečių" kelias ir suplanavome lankyti Luau. Nors mes visi žinome, kad Luau ant salos gali būti ganėtinai pilnas turistų ir ne teisingas salų pavaizdavimas, aš nusprendžiau rezervuoti su tokiu, kuris paveikė Kauai per daug dešimtmečių. Daugelis jūsų suras tai sudėtingas laikytis laisvas nuo Luau, kuris yra pateiktas NCL, bet patikėti manimi, taupyti jūsų pinigus ir eiti pas Smith Šeimą Luau.

Smith šeima Luau yra esantis šalia Wailua Upės ir yra šeimai priklausantis ir valdomas, ir buvo per daug dešimtmečių. Jūs galite pasakyti nuo atidarymo ceremonijos, kad šios šeimos Vyresnysis labai didžiuojasi verslu, kurį jis pastatė ir jo šeima. Pagrindai yra gražūs, maistas yra išskirtinis, ir visi gėrimai yra įtraukti į kainą priėmimo, ir gausūs.

Renginys savarankiškai yra didelis, atlikėjai yra didieji, ir nėra blogos vietos name. Viena labai svarbi pastaba: PANAUDOKITE SAVO GPS, IR SURINKITE KALVIO ATOGRĄŽINIAME ROJUJE. Vienintelis laikas mes buvome prarasti per mūsų kelionę naudojo adresą, duotą mums ant mūsų bilietų į šį luau. Taip pat, kelyje į šią vietą leidžia kažkurį laiką eismui, kadangi jūs važiuosite per svarbiausią pagrindinę gatvę.

Kitą dieną mes pasiekėme keliuose praėjusia minute, apsipirkdami ir sėdome į valtį anksti, kadangi mūsų paprašė apsistoti aplink pietų metą.

DIENA 8 – Išlaipinimas

Norvegų procedūros išlaipinimui buvo labai gerai organizuotos, ir ne kankynė. Vienintelė ekskursija kurią mes rezervavome per laivą buvo Perl Harboras ir USS Misurio kelionė, tokiu būdu mes, kaip buvo numatyta, susitiksime svarbiausioje auditorijoje, kad paliktume laivą. Svarbiausias pranašumas kurį aš suradau šios ekskursijos užsakyme yra toks, kad mes turėjome vėlyvą skrydį, ir ši 8 valandų kelionė leido mums pamatyti įžymybes, ir nelaukti linijoje, kad padarytų taip.

Mes palikome valtį ir sėdome į mūsų kelionės autobusą, kad pamatytume Perl Harborą. Ekskursijos informacija nesakė mums, kad tai, bet ši kelionė taip pat davė mums Honolulu Miesto Kelionę, kur jūs pasiekiate, kad pamatytumėte miestą (taip pat kaip Persekioti Dosnumo Medžiotojo įstaigą!) Kelionė ima jus per Punchbowl Kapines, tada Pearl Harbor & The Mighty Mo (USS Misuris). Ši kelionė yra vienas iš geriausių, kuriuos aš kada nors paėmiau. Laikas skrenda, net jei jūs nesate istorijos mėgėjas. Aš rekomenduočiau šią kelionę į bet ką per amžių 6. Tai yra labai iškilminga ir išsiblaivanti kelionė, bet kažkas, kurį kiekvienas turi pamatyti. Tai vairuoja namo punktą, kad karas yra tikras, ir godumas, neapykanta ir nemokšiškumas bet kokioje formoje turi nusiaubiančias pasekmes.

Po to, mes vadovavome į oro uostą ir atsiėmėme sunkų skrydį į Jungtinių Valstijų Rytų pakrantę.

Išvada

Šis kruizas yra rankos žemyn geriausias būdas pamatyti visas salas Havajų tokį trumpą laiko tarpą, ir kaina. Tai yra labai intensyvus uostu kruizas, tokiu būdu jūs iš tikrųjų negaunate tingių dienų jūroje, kadangi kai kurie kruizai apsirūpina. Sutarimas buvo tinkamas, iš viso laivas savarankiškai jei gražus. Aš rekomenduočiau pusryčiauti ant laivo kiekvieną dieną, bet jei jūs turite pinigus, išimate ant salų ir valgote tai, ką vietiniai gyventojai valgo, ir palaiko šitas mažas įmones. Kas aš manau, kad laivo poreikis susitelkti būsimiems kruizams yra kokybė ir skonis maisto, kurį jie tiekia, ir klientų aptarnavimo lygmuo turi būti užimtas keli lygmenys.

Negalima pasakyti, kad keli laive neviršijo mano laukimo, tačiau, kitos kruizo linijos toli viršijo mano laukimą šiame rajone.

Aš rekomenduočiau šį laivą į bet ką, ir aš manau, kad positives toli sveria daugiau už negatyvus. Jūs nebūsite nuviltas.

P.S. Studijuokite du žodžius anksčiau, negu jūs nueisite, Aloha

& Mahalo, panaudokite juos kiekviena galimybė, kurią jūs gaunate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *