Kaip pavadinti jūsų burinę valtį

parašė , 2017-05-18 15:05

Kaip pavadinti jūsų burinę valtį nėra tikslus mokslas.

Greitai po mūsų vienintelės burinės valties pirkimo, mes pasodinome su krūva lipnių pastabų, rašiklio ir pradėjome rašyti vardus taip skubiai, kadangi mes galėjome.

Kai kurie iš labiau bendrų pavadinimų tokių kaip "Wavedancer", "Karibų užsisvajojęs", "Jūros vilkas", "Laisvė", "No daugiau pirmadienių", "aš neišėjau", buvo pažymėti.

Po apytiksliai 100 tokių vardų mes atsiminėme, kad mes pavadinome mūsų atostogas "Shadowtime"… todėl, kad mes žinojome tą savaitę atostogų, kuriomis mes būsime kiekviename kitų šešėlyje… vadinasi, tai yra minties procesas, kurį mes pasiūlėme, kad pavadintume mūsų valtį. Tai buvo puiku mums

Mes keliavome jūra Karibų jūra aštuonerius nuostabius metus ir susidūrėme su kai kuriomis valtimis su kai kuriais labai unikaliais vardais, kuriais mes norėtume pasidalyti su jumis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

" Jūros Ragana"… vardas buvo duotas kažkokiai gerai burinei bičiulių valčiai…, žmona paminėjo Capt. kažkokiame punkte, tai reiškia, kad aš ketinu būti jūros ragana?

"Krūminio danties Mechanikas"… nori manyti, kokią profesiją šis bičiulis paliko?… Teisingai jis buvo odontologas.

"Pirmas Traukimas"… nekilnojamojo turto supirkėjas panaudojo savo pirmą traukimą statybos projektui…, kad nupirktų ir pavadintų jo valtį… daug į nusivylimą paskolos pareigūno, kuris padarė paskolą gyvenamųjų namų rajonui.

"Oh Mano Mylimoji"… priežastis, kad šis valties vardas išsiskyrė… buvo tokia, kad per radiją jūs sveikinote vieną kitą prie valties vardo…, pavyzdžiui, "Jūros Ragana", "Jūros Ragana"… "Shadowtime"… buvo, visada prunkščia ant radijo tinklo, kai "Oh Mano Mylimoji" buvo sveikinta.

"Kapitonas Ron" buvo populiarus po Kurt Russell kino filmo.

"Sergantis Šuniukas" Turėjo daug reikšmių…, keli buvo Carl Hiaasen aistruoliai…, keli buvo tik sergantys šuniukai.

" Ironsides" buvo vardas, duotas valčiai Teksaso poros, kuri atspindėjo, kad medžiaga turėjo papratimą pastatyti jų valtį…, tai buvo padaryta iš plieno…, tai davė jiems didelį radijo priėmimą, palyginti su burinėmis valtimis, paprasčiau padarytomis iš stiklo pluošto…, bet jie tikrai turėjo šią korozijos problemą…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Viso Viso Didelė Mėlyna spalva" buvo pravardė porų valties, kuri atsistatydino iš IBM.

"Pertrauka" buvo valties vardas, pora pasirinko… mąstymą, kad jie ketino gyventi pagal jų valtį trumpam laikotarpiui… Po 25 metų, jie vis dar nesugrįžo, kad dirbtų… šiame punkte, aš nemanau, kad jie kada nors bus.

" Seque" buvo vardas valties, valdytos trimito žaidėjo.

Tokiu būdu jūs galite pamatyti, kad nėra jokių teisingų ar neteisingų būdų pavadinti jūsų valtį… patiria kažkokį malonumą su tuo ir išsirenka išmintingai…, tai yra galbūt bloga laimė… senas jūreivių pasakojimas…, kad pakeistų valties pavadinimą…

Žr. jus ant vandens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *