Karnavalo rojus didžioji cayman/cozumel apžvalga

parašė , 2016-03-30 21:39

Buvo 4 dienos jūroje greta dviejų dienų uoste; darydamas sustojimus Didžiojo Kaimano ir Cozumel, Meksika. Prieš kelionės užsakymą, aš tikrinau apžvalgas ant Kruizo Kritiko. Iš 442 apžvalgų ši valtis turi, 75 % buvo teigiami. Yra kai kurios įsimintiniausios vietos mano patirties anapus laivo.

Maistas: maistas buvo gausus (kaip lauktas) ir skanus. Bufetas buvo labai geras, ir vakarinė valgykla turėjo gerą maisto įvairovę. Mes turėjome stalą keturi visi į save savarankiškai visa savaitė, kad būtų malonumas!" Po valandų" yra 24 valandų picos baras ir ledų stotis, ir kambarių tarnyba buvo greita. Aš neklasifikuočiau šio laivo kaip kulinarinės svajonės, bet tai tikrai buvo pakankama.
Gėrimai: laukti darbuotojai buvo labai dėmesingi, ir tai nebuvo niekada ilgas, laukia, kad gautų gėrimą. Kaip lauktas, gėrimai buvo brangūs. Bet jei jūs laikotės limonado, vandens, arbatos, sulčių, ir taip toliau, jūs neturite išleisti papildomas, kad pasiliktumėte hidratuotas. Jei jūs planuojate gėrimas daug, jūs galėtumėte norėti gauti vieną iš jų gėrimo paketų. Jūs galite sutaupyti ant kokteilių, vyno, ir sodos, pirkdamas juos. Yra daug taisyklių ir smulkaus šrifto, taip skaitykite viršuje anksčiau, negu jūs nueisite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Baseinai: man nepadarė įspūdį plaukimo baseinai ant laivo. Yra vienas svarbiausias baseinas su vandenine skaidre, įeinančia į tai, kuris suvalgo viršuje dalį erdvės. Buvo taip pat keli plaukimo baseinai dydžio verpeto (su vėsiu vandeniu), bet ne dydžio tikram plaukimui.

Denio Erdvė: būdavo visada daug poilsio kambario kėdžių, pasiekiamų ant denio. Atrodė, jie neturėjo paprastos "rezervuotos kėdės" svarstomos problemos, kurias daug laivų turi. Kadangi savaitė praėjo, aš manau, kad daugiau žmonių bastėsi viduje tokiu būdu buvo net daugiau pasiekiamų kėdžių.

Kambariai: Mes turėjome okeaninį vaizdo kambarį su dviem dvynių dydžio lovomis, paverstomis į karaliaus dydį. Triukšmas nuo laivo buvo protinguose lygmenyse ir be kai kurių triukšmingų kaimynų pora naktų, nebuvo jokių triukšmo svarstomų problemų. Vonia buvo pakankama ir visaapimanti nebuvo jokių svarstomų problemų su kambariu.

Pasilinksminimas: Visų sutikimu ši kelionė buvo daugiau apie atpalaidavimą, negu tai buvo naktinis gyvenimas. Bet mes tikrai ėmėme keliuose dainą ir šokome renginius. Tuo metu, kai teatras yra mažesnis negu daug kitų valčių, konferansjė buvo labai talentingas, ir renginiai buvo dideli. Mes taip pat paėmėme keliuose komedijos renginiuose, kurie buvo bauginantys. Tik įsitikinkite, kad jūs paliekate vaikus namie, jei jūs einate į renginį tik suaugusiems. Jie neapgaudinėja, kai jie sako, kad jie nėra draugiška šeima!

Laikas Uoste: laikas Didžiojo Kaimano uoste buvo trumpas. Mes užmokėjome 5$ kiekvienam asmeniui, kad paimtume erdvėlaivį į kaimyninį viešą paplūdimį. Vanduo buvo šiltas, aiškus, ir regeneracija. Gėrimai netoli kainuoja sėkmę, taip būti paruošti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mes buvome Cozumel, Meksika apytiksliai 8 valandas. Mes sutvarkėme ekskursiją per Karnavalą, kad nueitume į kaimyninį visa apimantį, Chankanaab Poilsio vietą. Ten jie turėjo plaukiojimą po vandeniu, majų kelionę, jūros liūto renginį, daug poilsio kambario kėdžių ant paplūdimio, ir plaukimą viršuje baras. Net nepaisant to, kad tai buvo savivesta diena poilsio vietoje, jie reikalavo duoti jums valandos ilgio kelionę po vietą ir organizuoti visas grupės veiksmo rūšis. Vadovas atrodė labiau suinteresuotas jūsų užėmimu taip, jūs neleidote per daug laiko bare. Poilsio vieta savarankiškai buvo didelė, bet aš pasirinksiu iš šio kito karto.

Iš viso, aš manau, kad Karnavalo Rojus buvo didelė vertė pinigams. Priėjimas netrukus bus paštas apie kelionės prietaisus, kuriuos jūs turite turėti savo kitame kruize!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *