Kas daro aš mėgstu padaryti, verslo sąvokos – eina, plaukdamos

parašė , 2016-03-15 19:38

Kiekvienas turi aistrą kažkam jų gyvenime. Pokštas turi sužinoti tai, kas jūs esate geras, ir ką jūs mėgstate padaryti, ir eiti, persekioja laimę. Tai yra dalis didelės laisvės ir laisvė buvimo amerikietis, ir kaip nuostabus tai yra. Žinoma, pragyvenimas laisvojoje rinkoje bazavosi, visuomenė taip pat turi galvoje, kad jūs turite dirbti, pagaminti, ir paskui jūs galite gėrėtis savo darbo jėgų vaisiais. Tai yra gana paprasta sąvoka, ir tai dirba iš tikrųjų gerai.

Galbūt jūs norėtumėte dirbti savyje savarankiškai. Jei, tokiu būdu tai nebūtų turėti prasmę sukombinuoti jūsų aistrą su bet kokia maža įmone, jūs veikiate ir bėgate? Gerai taip kalbėkime apie tai minutėlę, jei mes galėjome. Aš pažįstu kelis žmones, kurie iš tikrųjų mėgsta nueiti, plaukdami, jie mėgsta nebūti namie ant atidaryto vandens, tampančio vienas su elementais; vėjas ir bangos, kur jie reguliuoja savo srautą ir sinchronizuoja su gamta
Tai nuostabu, nėra nieko geriau. Bet kaip jūs galėtumėte sukombinuoti savo meilę buriavimo, burinių valčių, ir buvimo blogos nuotaikos valčių prieplaukoje su jūsų savo maža įmone?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš galėčiau manyti jums, kad jūs turite pradėti valties valymo verslą? Svarstykite, jei jūs būsite, kuo atšiauria aplinka vanduo gali būti ant laivo. Gėlavandeniai ežerai yra gana blogi, bet druskos vanduo vandenyne yra net sunkesnis ant korpuso, denio, ir įrangos. Tiems, kurie turi neribotus kiekius pinigų, jie kaip tik taip, kaip netrukus nuoma dar kas nors, kad valytų ir detalizuotų jų burinę valtį, tuo metu, kai jie persekioja savo kitas verslo palūkanas, kad užmokėtų už visa tai.

Pažiūrėkite, viskas, kurį aš sakau, yra galbūt, jūs būtumėte blogos nuotaikos valčių prieplaukoje visą dieną, o ne įsmeigėte įstaigą, dirbančią dar kame nors, ar įsmeigėte pramonę, kurią jūs nelabai mėgstate ar rūpinatės. Tikras, valdydamas jūsų savą verslą turi trūkumus, bet taip pat gražu būti jūsų savu bosu, ir tai daug panėšėja į buriavimą, kur jūs esate kapitonas savo laivo, ir jūs turite nueiti su srautu, naudodamas vėją ir bangas kaip galimybės judėjimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug firmų, kurias jūs galite pradėti žemyn valčių prieplaukoje, bet valties valymas yra paprastas, nereikia daug pinigų, kad įeitų, ir yra visada daug verslo, jei jūs darote kokybišką darbą, rūpinimąsi apie tai, ką jūs darote, ir leidžiate referrals įtekėti kaip bangos ir vėjas. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *