Keliavimas jūra į Aliaską nuo Vankuverio? trys paslaptys jūs turite žinoti

parašė , 2016-01-24 07:58

1. Atvykite į Vankuverį prieš bent jau dieną prieš jūsų kruizo bures. Žinoma, aš galiu būti truputį palenktas, bet Vankuveris ketina būti vienu iš jūsų aukščiausių įplaukimo uostų per šį kruizą. Taip dažnai aš pamačiau kreiserių musę į Vankuverį dieną, kurią jų kruizas palieka ir visiškai praleisti šį nuostabų miestą. Be to, pridėtas įtampos lygmuo daryti jūsų laivą laiku nėra joks būdas pradėti jūsų atostogas, jei viskas neina pagal planą. Viskas tai, ėmimas yra toks praleido lėktuvo ryšį, mechaninį sunkumą, problemą prie sienos, ar bjaurų orą ir jūsų visos atostogos galėjo būti naikinama. Patikėkite manimi, laivas nelauks jūsų Vankuveryje, jei jūs pavėluosite, ir jūs esate tiktai atsakingas už to į laivą sukūrimą laiku
Ne tiktai, kad, bet potvyniai ir srovės, plaukiančios iš Vankuverio, daro tai, kad Kapitonas daugeliu atvejų išvyktų laiku, ar rizikuoja laikymo uoste per daug valandų, kol nėra saugu vėl išvykti. Yra neįtikėtinų kelionių ir ekskursinio pasirinkimo Vankuveryje ir jei jūs galite supti laiką, tai neabejotinai ta to verta. Tas pats yra ištikimas jūsų išvykimo dienai – kodėl baigia tobulai geros kruizo atostogos, pabrėždamas lauke ant to, ar tikrai jūs padarysite tai nuo laivo laiku padaryti tą juokingai ankstyvą skrydį namo?

2. Gavimas į laivą. Yra keli būdai padaryti tai priklausomai nuo to, ar tikrai jūs ketinate visiškai ignoruoti patarimą, skaičius vienas ir pabandyti nueiti tiesiai į laivą, ar ar jūs ketinate vadovauti tiesiai į jūsų viešbutį. 2015 žymių pirmas sezonas ilgą laiką, kad tiktai Kanados Vieta bus panaudota kruizo išvykimui ir padėkojimo Dievui tam! Tie jūsų, kas galbūt keliavo jūra nuo "kito" molo, žinomo kaip Ballantyne Molas praeityje, tikrai sutiks su manimi, kad tai buvo apvilianti pradžia į jūsų kruizą, kad pasakytų mažiausiai. Ballantyne Molas yra prastai esantis už branduolio miesto centre ribų ir tolimas nuo daugumos viešbučių mieste. Laimei jums, Kanados Vieta yra tokia, kur jūsų laivų išvykimo maršrutas beveik tikrai bus šiais metais. Kruizo terminalas yra esantis Kanados Vietoje, kuri yra labai šalia viešbučių, taksi ir Kanados Linijos daugybės; Vankuverio visiškai automatizuotas greitas tranzitas moko liniją. Kai kurios kruizo linijos siūlo autobusų perkėlimą į laivą ar viešbutį tačiau, mano rekomendacija turi padaryti matematiką iš pradžių. Taksi nuo Vankuverio Oro uosto į Kanados Vietą su 15 % patarimu valdys jus apytiksliai 35$ 45$ dolerių kanadiečiui ir užtrunka apytiksliai 30 minučių. Daugumos laivo nupirktas autobusų perkėlimas kainuos jums aplink tą patį per asmenį, tokiu būdu jie galbūt nebus geriausias pasiūlymas, jei jūs nevažiuojate solo. Jei jūs neprieštaraujate tempti visą savo bagažą aplink ir eiti keli blokai Kanados Linijos traukinio kainos tik mažiau kaip 10$ kiekvienam asmeniui ir esate aplink 30 minučių kelionę į molą – ne blogai, jei jūs turite kuprinę, bet su bagažu aš rekomenduočiau prieš tai. Po to, kai jūs paliekate traukinį, jūs turite eiti į laivą, kuris yra apytiksliai dešimt minučių nuo traukinio į laivo bagažą, išlaipina punktą. Mano pirmas pasirinkimas turėtų sutvarkyti pasirinkimą viršuje nuo prieš kruizo kelionės kompaniją ar galbūt privatų sedaną, kad paimtų jus į jūsų viešbutį. Yra daug kelionių, ir prabanga jodinėja pasiekiamas internetinis ar oro uoste, ir jūs turite sutvarkyti tai anksčiau, negu jūs sėsite į lėktuvą. Privatus sedanas ar limuzinas paprastai valdys jus apytiksliai $60-80 kanadietis plius atsidėkojimas. Jei jūs įeinate, anksti žino, kad daugumos viešbučių tikrinimo laiku yra tarp 3pm ir 4pm, tačiau bet koks padorus viešbutis pabandys apgyvendinti jus anksti ar mažų mažiausiai pasiūlyti sukaupti jūsų bagažą atvykimo metu, kol jūsų kambarys nebus paruoštas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Kai geriausias laikas turi atvykti į laivą? Gerai, jei jūs mėgstate sėdėti aplink, padėtis linijose ar laukti imigracijoje eina pirmas daiktas ryte. Jei jūs panėšėjate į mane ir norėtumėte praleisti jūsų dieną, gėrėdamasis Vankuveriu, ar miegodamas truputį jumyse turi galvoti rūpestingai apie tai, kelintą valandą jūs atvykstate į kruizo terminalą Kanados Vietoje sėsti į jūsų laivą. Laikas tai ima jus, kad sėstų į laivą nuo išlaipinimo ant molo gali pakeisti kur nors nuo be 20 minučių 4 valandas priklausomai nuo to, kai jūs atvykstate ir kiek laivų yra uoste. Turėkite galvoje, kad laivas daugiau negu tikėtina išlaipina kelis tūkstančius svečių, kurie užbaigė jų kruizą. Tai paprastai ima iki bent jau 10am, kad pašalintų laivą nuo išvykstančių svečių, ir kita valanda anksčiau, negu jie leis naujai atvykti svečiai, kad pradėtų registraciją proceso. Jei jūsų pirmas įplaukimo uostas bus Kanados uostas toks kaip Victoria ar Princas Rupert, jūs būsite turbūt tausotas, praeidamas Jungtinių Valstijų Imigraciją ant molo Kanados Vietoje. Jei jūsų kruizas tačiau panėšės į Aliaskos kruizų daugumą, ir jūsų pirmas uostas yra Aliaskoje, jūs daugiau negu tikėtina praeisite Amerikos imigracijos apžiūrą tik anksčiau laivų registracijos proceso Kanados Vietoje, kuri yra, kodėl jūs turite turėti savo patogų pasą. Procedūra paprastai bėga šiame užsakyme; bagažas išlaipina, saugumo demonstravimas ekrane, Amerikos imigracijos apdirbimas, kruizo linijos registracija, ir paskui, momentas, jūs laukėte šiuo metu įsėdimui laivas! Net jei jūs būsite pirmas asmuo laive laivas 11am, didžioji dalis laivo, apimdamas jūsų kupė nebus prieinama jums iki apytiksliai 1pm, kai laivų darbuotojai baigė valyti ir paruošti viską jums. Ką tai reiškia yra, kad pirmos dvi iki trys valandos registracijos jūsų sėdės ar padėtis didžiulėje linijoje, ir paskui kai jūs tikrai pasidarysite borto, jei tai bus, anksčiau 1pm jūs būsite priverstas laukti viešame rajone laivo su jūsų nešti ant bagažo, kol jie nepaskelbs, kad jūsų kambariai yra paruošti per laivo TĖTĮ, kuriuo Mano patarimas yra, turi Vankuverį, ir pasirodo truputį vėliau popietės pradžioje registracijai, užuot bandęs pasiekti Kanados Vietą 9am, kad jūs galėtumėte stovėti pagal 2000 kitų svečių. Pasakęs tai daro labai įsitikinęs, žinoma, kad jūs tikrinate savo burės toli laiką ir nepaliekate jo praėjusiai minutei taip pat. Jūs turite būti ant molo minimumu 90 minučių prieš burės toli laiką vėliausiai, kadangi registracija proceso yra paprastai uždaroma prieš bent jau valandą prieš burę toli.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tokiu būdu ten jūs turite tai, pirmas daugelio patarimų šį metų aliaskiečio Kruizo Sezoną. Nepraleiskite kito karto, kai aš pasakysiu jums visiems apie, kas laukti jūsų pirmą dieną laive, nuo, kaip gauti kambario naujovinimą, į tai, koks poreikis būti padarytas pirma diena kruizo, ir kas gali laukti iki dienos du. Iki tol, ačiū už skaitymą ir Bon Reisą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *