Kruizo kelionė: priežastys išsirinkti ir apimta patirtis

parašė , 2016-02-12 09:53

Geriausias būdas aplankyti jaudinančias vietas palei pakrantes ir vandens kelius pasirenka kruizo turizmą. Skirtingai nuo kito kelionės pasirinkimo, tik po to, kai jūs sėdate į kruizo laivą ir išpakuojate, transportavimas, būstas, ir pietų reikalavimai yra visi rūpinti tuo, kol jūs nebaigiate kelionės.

Visi kruizai gali būti plačiai skirstyti kategorijomis į dvi skirtingas klases, jie yra:

Jūros kruizai: Šis laivas yra didesnis dydyje ir gali nešti kažkur apytiksliai 3 000 ar daugiau keleivių. Dauguma jų siūlo privačius balkonus su kabinomis ir rinkiniais, turi plaukimo baseinus, kazino, parduotuves ir naktinį pasilinksminimą kaip šokiai ir karaokė.
Upės kruizai: Palyginti mažesnis, jie slysta palei vietines vietas, ir dažnai sustoja, kad leistų pakrantės įžymybių apžiūrėjimą. Upės kruizai neša tipiškai 50 iki 200 keleivių. Jų atmosfera daugiau atsipalaiduoja su muzika santūrių dainininkų ir grupių ar paskaitų apie istoriją vietų, kurias jūs lankote.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Keliavimo jūra išsivystymas davė daugeliui pakrantės regionų absolute naują sąvoką kelionei ir turizmui. Priežastys, kodėl tai darytų įtaką jums, kad paimtų vandenis jūsų kitai šventei yra daugelis, kai kurie iš jų yra sekančiai:

Išpakavimas, tik vienkartinis verslas: Dažnai sunku jaustis pastovu per kelionę, kai jūs žinote, kad pakavimas iš naujo ir antraštė į kitą viešbutį būtų viena iš jūsų didžiausių problemų. Taip jausti patogumus išpakavimo tik vieną kartą, pasirinkite kruizas, kur privati kabina būtų viskas jūsų, kad panaudotų visai kelionei.

Prabangus ir patogus sutarimas: Juos gali kviesti, paskleisdami viešbučius, daugiausia suteikdami 4 ir 5 žvaigždžių kambariai ir rinkiniai su visais malonumais. Beveik visi kruizai siūlo sutarimą norint laikrodžio peizažai aplink. Daug didelio kruizo persiunčia pasiūlymo sveikatingumo ir sporto centrus, vandens procedūrų salonus, barus ir baseinus.

Tirkite naują maršrutą kiekvieną dieną: Keliavimas jūra gali priversti jus pabusti kiekvieną dieną naujame mieste be kankynės skirtingų kelionės būdų praėjimo. Net jūs galite aplankyti kelias skirtingas vietas, sustojančias kiekviename uoste tik kelias valandas vieną kartą.

Leiskite sau malonumą pakrantės veiksmo įvairovėje: Jūs galite gėrėtis daugeliu nuotykių ant kranto kaip kelionės po gyvybingas rinkas, parduotuves palei uostus, pasakos miestus, senovinius fortus ir kitus kultūrinius centrus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gėrėkitės vynais ir pietų: Kruizai yra įžymūs visaapimančia prabanga, tokiu būdu joks kompromisas su pietų be to. Jūs galite gėrėtis puikus pietų greta įvairovės alaus ir vyno priklausomai nuo mokesčio už važiavimą ar paketo, kuriam padedama.

Atpalaiduokite ir mėkite: Kruizas nėra tiktai žmonėms, kurie ieško nuotykio ir malonumo, jie yra geriausias pasirinkimas keliautojams, kurie neskuba, kad apžiūrėtų vietas, bet tik norėtų įsitaisyti patogiai, atpalaiduoja ir turi įžymybes ir peizažus.

Patyręs Vadovavimas jei reikalingas: Daug laivų aprūpina maršruto gidus ir ekspertus, kurie pasakotų istoriją ir lankymo vietos reikšmę. Jie yra paruošti palydėti jus ar padėti jums planuoti jūsų dienas, kad jūs pasiektumėte, kad pamatytumėte didžiąją dalį to, ką kiekviena svetainė turi pasiūlyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *