Keturi geriausi daiktai, kad atneštų su jumis jūsų kruize

parašė , 2014-11-02 11:06

Išreiškiant laisvalaikiu, patogumu ir patirtimi, kruizo šventės turi tikrai būti įvertintos kaip vienas iš geriausių būdų pamatyti pasaulį. Su prabangiais patogumais, tinkamais visiems amžiams laive dauguma laivų šiomis dienomis, keliavimas jūra tapo sinoniminis su viskuo, kas yra didelis apie atostogavimą užsienyje.

Užsukimas rinkinyje turi – matyti maršrutus palei bet kokį duotą maršrutą, keliavimas jūra gali duoti poilsiautojams kultūrinę patirtį, surastą žemėje ir ryškioje naktinėje scenoje ir socialiniame gyvenime laive.

Tačiau, kaip visuose gyvenimo pasivaikščiojimuose, svarbu būti gerai įrengiama, kad garantuotų, kad jūs gaunate geriausią iš savo šventės. Apačioje yra sąrašas geriausių keturių daiktų, kuriuos jūs turite paimti su jumis, kad garantuotumėte, kad jūs turite vieną iš daugumos nepamirštamos jūsų gyvenimo patirties

1. Binokliai – nėra nieko blogesnio, negu minia laivo krašte, su susijaudinimu žioptelėdama kai kurių neriančių delfinų ar kolekcijos retų paukščių, užpuolančių tam tikrai žuviai ir negalinčių žiūrėti veiksmą viršuje, užsidaro. Su binoklių komplektu, jūs galite būti visiškai paruoštas susitikti bet kokią formą gyvūnijos ir augalijos ir visiškai įvertinti atmintiną patirtį su Motinos Gamta.

2. Telekamera – Tai yra panašus į vieną iš tų daiktų, kuriuos kitas asmuo atneš – bet jei vienas iš jūsų užmiršite, jūs neturėsite jokio būdo atsiminti jūsų kruizą ar pasidalyti jūsų patirtimi su mylimais vieno dolerio banknotais namie. Atnešdamas su jumis gera telekamera, jūs galite branginti atmintis fantastiškos patirties likusiai daliai jūsų gyvenimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Teisingas apsirengimas teisingam klimatui – Kruizo laivai paims jus visus per pasaulį, reikšdami, kad kai kurie maršrutai negalėtų būti taip saulėti ir šilti kaip kiti – nors jūs žinosite tai anksčiau, negu jūs išvyksite ant savo nuotykio. Vis dėlto, būtino apsirengimo rūbų dėvėjimas yra gyvybinis gavime lygmens malonumo, kurio jūs laukiate nuo savo šventės.

4. Posakių žodynėlis – trumpam sustodamas viename iš puikių uostų jūsų kruize, jūs atvyksite akis į akį su žavių skirtingų kultūrų ir kalbų diapazonu. Kad padėtų jums suprasti daugiau apie supantį rajoną, tai galėjo būti verta gauti posakių žodynėlį, kuris gali padėti jums versti populiarias frazes iš anglų kalbos į jūsų pasirinkimo kalbą.

Nors anksčiau minėtas vadovas yra tiktai grublėtas – su kita dalykų verte, padedančia į apsvarstymą – tai gali padėti jums pasidaryti labiausiai iš jūsų kito nuotykio ant kruizo laivo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *