Kodėl jums reikia santechniko?

parašė , 2017-03-08 12:50

Jeigu namai kone griūva, o santechnikos darbu kainos atrodo prieinamos, jums galbūt labai reikia santechniko, kuris atvyktų į namus ir sutvarkytų daug santechninių bėdų.

Užsikimšę vamzdžiai

Santechnikų paslaugasViena iš dažniausių mus varginančių nemalonių problemų yra visiškai užsikimšę vamzdžiai. Paprastai kai kuriuos darbus bandome padaryti patys, kai užsikemša vonios ar kriauklės, ar klozeto vamzdžiai. Tuomet stengiamės ten nepilti vandens, kad nekiltų potvynis. Taip pat imame tą juodą guminę pompą ir bandome su ja išvakuumuoti kažkur užstrigusį kamštį iš nešvarumų. Galiausiai, bandome pilti įvairias tirpias chemines medžiagas, skirtas suardyti nešvarumams. Tačiau kartais visa tai nepadės ir geriausiai pagelbėti galėtų būtent santechnikas. Kas žino, gal kažkur viskas taip užsikimšo, kad reikės nuardyti dalį vamzdžio, norint viską sutvarkyti. Be to, dažnai gali nutikti, kad jūs tiesiog primetėte per stambių atliekų ar kokio netirpaus popieriaus, dėl to vamzdis ir užsikimšo.

Varvantis čiaupas

Kitas dažnas dalykas – tai varvantis čiaupas. Jis neleidžia jums miegoti, jis nuolat verčia eiti į tualetą ir jis, galų gale, varva per jūsų sąskaitą, nes juk skaitliukai sukasi. Ką daryti? Nesinori girdėti to kapsėjimo, patys paveržti gumų ar čiaupo nemokate. Tad tenka ir vėl kviesti profesionalų santechniką, kuris galėtų visus darbus atlikti nepriekaištingai, ir varvantis čiaupas daugiau nebūtų jums tokia didelė problema.

Užliejate kaimynus

Ko labiausiai nemėgstame daugiabučių gyvenime, tai užliejamų kaimynų ir užliejančių kaimynų. Visada yra dilema, ar geriau būti užlietam ar pačiam užlieti. Ir tas, ir tas blogai. Tačiau, kaip rodo statistika, tiek vienas, tiek kitas dalykas dažniausiai nutinka senos statybos daugiabučiuose, kuriuose vis dar įrengtos labai senos santechnikės sistemos. Avarinės tarnybos čia taip pat dažnai važiuoja likviduoti sprogusio vamzdžio padarinių. Tačiau jums reikėtų būti protingais ir dar prieš nutinkant katastrofai susitvarkyti vamzdyną. Kadangi žinote, jog gyvenate sename lukšte, anksčiau nuspręskite pakeisti tas santechnikos sistemas, kurios jau yra kritinės būklės. Kalbėkitės su kaimynais, ir galbūt jums visiems drauge pavyks tai sutvarkyti ir pasisamdyti gerus santechnikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *