Tai yra gota būti brangakmeniu švediškoje karūnoje

parašė , 2017-02-28 20:05

Vienas iš puikiausių būdų ištirti švedišką dievišką užmiestį yra taikiame kruize palei nepaprastą Gota Kanalą. Konstruotas 19-ąjį šimtmetį ir siekiančios daugiau kaip 382 mylios nuo Gothenburg į Stokholmą, šalies rafinuotą sostinę, šis žavingas vandens kelias jungia gausias upes ir ežerus. Puikiai žiūrėdami laivai, kurie tinka aptemptai per spynas, buvo kruopščiai atkurti, o vis dėlto išsaugo jų istorinį žavumą. Laive, su svečiais elgiasi flavoursome valgiais, kurie yra sukurti nuo naujų, vietinių sudedamųjų dalių, ir vadovybe papuoštas valgomasis aprūpina nostalgišką foną. Keleiviai pasirodo suviliojimas į praėjusią erą kaip jie reisas praėjęs užimantis kvapą peizažas Viduramžių pilių, gražių laukų, kurie yra pertraukti šalies ūkių ir tviskančių ežerų

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi laivas plaukia su grakštumu palei sodrius bankus, perduodamas žavius orientyrus, kurie yra kaitalioti visur kelionėje, keleiviai gali žavėtis kai kuriais iš švediškų dauguma akį gaudančio peizažo. Aromatas naujo vasaros brizo ir nesuteptų ežerų sukibirkčiavimas, sukombinuokite Stokholmo sukūrime vieną iš daugumos conservational miestų pasaulyje. Su visais šitais faktoriais, nėra netikėta, kad šį elegantišką miestą apdovanojo žyme skirtingumo kaip ‘Europos Žalias Kapitalas’ 2010. Jo infekcinis joie de vivre gali būti patirtas klube cafés ir elegantiškuose restoranuose kad kraštas jaukios gatvės. Karališkasis Nacionalinis Miesto Parkas svetingai priima muziejus ir pilis, ir Gamla Stan, smalsus Senas Miestas, yra žavi vieta aplankyti per jūsų laiką Stokholme.

Garlaivio kruizai ant Gota Kanalo sėkmingai suburia visą kaimišką kreipimąsi švediško užmiesčio su burbuliavimu kultūrinių miestų ir paslėptais viliojančių miestų brangakmeniais. Statymas į doką skirtinguose maršrutuose kiekvieną dieną keleiviai turi galimybę ištirti Viduramžių bažnyčias, Įmantrias pilis ir žymų užmiestį. Vakare, nepaprastai skani vietinė virtuvė, kuri yra sourced nuo sričių, kurias jūs lankote bus aptarnauta. Per vasarą, raminantys Vidurnakčio Saulės spinduliai švyti žemyn ant vieno iš gamtos įspūdingiausio fono, leisdami svečius žavėtis apėmimo perspektyva vėlai į vakarą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, jei jūs norite, kad jūsų kita šventė būtų truputėlį kitokia negu kiti, pradėkite švedišką kruizą ant gražaus Gota Kanalo ir knaisiokitės po intriguojančią istoriją ir šios nepaprastos šalies kultūrą. Sugerkite kosmopolitinę jaukę aplinką ir žavėkitės nesibaigiančiomis senovinio užmiesčio panoramomis, kurios lieka apšviestos lėtomis vasaros naktimis. Neabejotina, kad jūs sugrįšite namo visiškai susilpnintas su nuostabiomis istorijomis, kad pasakytumėte draugams ir šeimai apie šį nuotykį vienoje iš pasaulinių idiliškiausių ir gražių šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *