Kolegijos pavasario lūžio keliavimas jūra

parašė , 2013-07-24 08:11

Pavasario Lūžis. Metinis ritualas, kad nupūstų mokslo metų įtampą ir į partinę naktį po nakties. Jei jūs esate darbštus kolegijos studentas, jūs galite nekantriai laukti malonumo ir socializuoti tą šį studijavimo lūžį, apsirūpina. Išsidėstymas gero taškelio ant perpildyto paplūdimio ar suspaudimas jūsų kelio į karštą barą nakties petys į petį su kitais studentais iš visų valstybių nėra blogas būdas išleisti Pavasario Lūžį, jei jūs esate vis dar į "Draugijos Partijos" įvykius.

Kitos Pavasario Lūžio galimybės yra pasiekiamos, kurie apima sunning aplink baseiną iki dienos ar lankymo daugiau kaip vieno neperpildyto paplūdimio per savaitę ir vis dar turi šokius ir partijas kiekvieną vakarą. Be to, į šitas ypatybes, labai geras į puikius pietų pasirinkimus, yra pasiekiami kiekvieną dieną, užuot ėjęs vertės valgiui greito maisto restoranuose
Jei jūs domitės pakeitimu į Pavasario Lūžio rutiną, jūs galite norėti laikyti Karibų jūrą ar Meksiką Rivera kruizu.

Pavasario Lūžio kruizo maršruto rinkimasis yra gana lengvas procesas. Yra didelis kiekis maršrutų į Karibų jūrą ir Meksiką, apleidžiančią dėl Floridos, Luizianos, Niujorko, Pietų Karolinos, Teksaso, ir pietų Kalifornijos. Kelionės ilgiai svyruoja nuo 3 dienų kruizų į 10 dienų kruizus su sustojimais šiltuose oro įplaukimo uostuose. Su visais šitais išvykimo punktais galimybės jaudinančiam naujam nuotykiui yra artimesnės, negu jūs galbūt galvojote.

Tikrai kruizai yra šeimai ir romantiškiems pabėgimams, bet jie taip pat turi daug galimybės malonumui, šokdami ir linksmindamiesi. Dauguma užgrūdintų kreiserių žino, kad nerezervuotų romantiško pabėgimo per Pavasario Lūžį ant plataus vartojimo prekių rinkos kruizo linijos, bet bus šeimos kreiserių didelis kiekis, taip pat turint jų lūžį nuo elementarių, vidurinių ir vidurinių mokyklų. Yra kambarys visiems. Jei jūs domitės jūsų Pavasario Lūžio išlaidomis besilinksminantis ir turintis gyvenimas, yra daug kruizo linijų, kurios turi kruizo laivus tik jums.

Kai jūs pradedate ieškoti Pavasario Lūžio kruizą, jūs galite norėti pradėti nuo Karnavalo Kruizo Linijų, norvegų Kruizo Linijų ir Karališkųjų Karibų Kruizo Linijų. Jie yra didelis trys veikimas nuo JAV uostų, kurie pasiūlys maršrutų ir datų įvairovę, kad išsirinktų iš. Bendras kruizo laivas turi daug barų, net baseinuose, šokio klube, kazino ir atsitiktinėje denio partijoje. Yra visada kažkas padaryti. Kad gautumėte daugiau smūgio jūsų doleriui, svarstykite vidinę kabiną su trimis draugais. Viduriai yra labiausiai ekonomiški, ir jūs iš tikrųjų neleidžiate daug laiko kabinoje be mažam miegui ir į paruoštą dieną.

Yra keli daiktai, kad jūs turite žinoti tai, anksčiau, negu jūs rezervuosite savo kruizą. Pirma, skaitykite ir tapkite pažįstamas su kruizo linijos politika. Kai kurios linijos reikalingas, kad bent jau vienas asmuo būtų 25 metai amžiaus ar vyresnis kiekvienoje kabinoje su nevedusiais asmenimis, kurie yra jauniau 21. Pilnametystė, kad suvartotų alkoholį laive yra 21 amžiaus metai. Kruizo linijos turi teisę iškrauti bet kokį asmenį, kuris pažeidžia šią politiką ar kas perka alkoholį kažkam, kas yra po teisėtu gėrimo amžiumi. Kruizo linijos buvo žinomos nutraukimui, likusiai daliai kruizo, asmenys, kurie tapo per daug apnuodyti. Šitos ir kitos kruizo linijų taisyklės yra aiškiai išdėstytos kruizo kontrakte.

Pavasario Pažeidėjai gali turėti neįtikėtinai smagų kruizą ir vis dar partiją atsakingai ir pagarbus į kitus kreiserius. Jūs galite važiuoti su trimis ar daugiau draugais ir gėrėtis poolside malonumu, dviem ar daugiau neperpildytais atogrąžiniais paplūdimiais, labai geru pietų pasirinkimu ir pamatyti porą šalių palei kelią. Ši unikali atostogų patirtis nėra tiktai kokybiška alternatyva beprotiškumui Pavasario Lūžio, bet yra pasiekiama visi metiniai. Gėrėkitės savo Pavasario Lūžio keliavimu jūra.

BON REISAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *