Madingos pavasarinės striukės

parašė , 2013-04-11 17:29

Niekam ne paslaptis, jog pavasarinės striukės pirkimas – gan sudėtingas procesas. Taip yra todėl, jog būtent šiam apdarui yra keliama begalės reikalavimų. Šį sezoną parduotuvių lentynose pasirinkimas itin gausus, o tai dar labiau apsunkina pasirinkimo procesą. Taigi, jei norite sužinoti, kas šį sezoną madinga ir kokį drabužį išsirinkti, pateiksime jums reikalingos informacijos.

Visų pirma, ieškodami madingos pavasarinės striukės, atkreipkite dėmesį į jos patogumą, bei derinkite ją prie savo gyvenimo būdo. Madingas apdaras jokiu būdu nereiškia, jog jis privalo būti iššaukiantis ar nepatogus. Toks stereotipas vyrauja dėl to, jog neretai žmonės perka daiktą, nes jis gražus, tačiau nederina jo prie savo gyvenimo būdo. Šiais laikais jums suteikiama galimybė rinktis iš begalės skirtingų ir tuo pačiu madingų modelių, tad įsitikinkite, jog jūsų išsirinkta prekė yra jums priimtina.

Jei jau spėjote apsilankyti keliose parduotuvėse, greičiausiai pastebėjote, jog šį pavasario sezoną vyrauja itin iššaukiančios spalvos. Parduotuvių lentynos mirga nuo ryškių rožinių bei mėtinių drabužių atspalvių. Visgi, šios spalvos nėra populiarios tarp lauko drabužių asortimento. Šiais metais madingiausios pavasarinės striukės pasižymi pasteliniais tonais bei kasdieniškumu. Jei praėjusiais metais įsigijote kreminės – kūno spalvos striukę ar švarkelį – jums pasisekė, šį spalva vis dar laikosi mados aukštumose. Žinoma, pristatytos ir kelios sezono naujienos, tai chaki ir švelniai rausvas atspalvis. Taigi, jei norite būti tikri, jog jūsų striukės spalva madinga, ieškokite žemiškų atspalvių ir tikrai neprašausite.

Pavasarinės striukės

Pavasarinės striukės

Šio sezono pavasarinės striukės modelis – lengvas ir patogus. Jei savo garderobui ieškote kasdieniško varianto, jums puikiai tik šiek tiek apdribę modeliai su aštriais akcentais. Taip pat jums suteikia galimybė rinktis iš kelių kraštutinumų: itin ilgo arba trumpo modelio. Šį sezoną viduriuko nėra, tad jie norite atrodyti stilingai, jums derėtų rinktis vieną iš šių variantų. Žinoma, itin trumpos pavasarinės striukės gali būti naudojamos tik esant itin šiltiems orams, tad jei norite investicijos, kurią galėtumėte naudoti plačiau – rinkitės ilgesnį variantą. Pastarasis gali būti pritaikytas net ir labai karštoms dienoms, jums tereikia šiek tiek paraitoti rankoves ir jūsų iš pirmo žvilgsnio šilta striukė taps lengvu karštos dienos aksesuaru.

Galiausiai, žinoma, detalės. Šį sezoną joms suteikiama itin didelė reikšmė. Ekspertai teigia, jog geriau įsigyti paprastą modelį, kuris papuoštas išskirtinėmis detalėmis, nei iššaukiantį, kurio naudojimas gali būti ribotas. Jei ieškote naujos pavasarinės striukės, rinkitės modelius papuoštus kišenėmis (galbūt net skirtingos spalvos), gobtuvais ar kniedėmis. Šie smulkūs aksesuarai padės sukurti lengvą, kasdienišką įvaizdį, o pasipuošus lengva kaklaskare galėsite savo apdarą dėvėti net ir prašmatniame vakarėlyje.

Šių metų sezonas išsiskiria tuo, jog, naudodami papildomas aprangos detales, kiekvieną kartą galite sukurti naują įvaizdį, tad ieškokite išskirtinių aksesuarų, pastelinių spalvų bei modelių, kurie atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *