Nuomokite jachtą Tailande

parašė , 2014-03-18 18:05

Tailandas lieka vieną iš geriausių buriavimo šalių Pietryčių Azijoje, dėl daug faktorių tokių kaip nelygus ir neprijaukintas peizažas, užbaigtas didingais paplūdimiais, taip pat kaip egzotine kultūra ir tradicija, kurie pritaiko tobulai su paslaptinga vietine liaudimi.

Jei jūs esate vakarų turistas, laukiate, kad surasite čia kai kuriuos iš tų daiktų, reklamuotų jūsų kelionės žurnale: sodrios atogrąžinės džiunglės, uolingos salelės, apsuptos mėlynų vandenų ir paslėptų senovinių šventyklų keistam ir senam dieviškumui. Jei tai yra panašus į truputį malonumo, tai jūs turite neabejotinai nuomoti jachtą Tailande.
Svarbiausia sritis palūkanų jachtos chartijos entuziastams yra Phang Nga įlanka Andamanų jūroje. Garsus jo neįtikėtinomis klinties uolomis, išsikišančiomis iš jūros į kelių metrų dešimčių aukštį, Phang Nga įlanka taip pat yra kai kurių tėvynė iš geriausių valčių prieplaukų šalyje.

Jie jūs surasite ant salos Phuketo, didžiausios salos šalyje, apytikriai dydis Singapūro ir, atsitiktinai, turtingiausia sritis šalyje. Tai turi įtikti jums išgirsti, kad didelė tos naudos dalis atvyksta iš turizmo, kas reiškia, kad vietiniai gyventojai pasitiki sunkiai pinigų lankytojais, leidžia, tokiu būdu garantuodamas, kad jie siūlo geriausias paslaugas, kad turėtų sugrįžtančius klientus.

Buriavimas ypač yra laikytas aukštame dėmesyje čia, ir didžioji dalis vietos gyventojų yra samdyta valčių prieplaukų ir jachtos chartijos kompanijų Tailande. Su lankytojais visada elgiasi su pagarba ir mandagumu, ir jūs surasite, kad dauguma žmonių, dirbančių čia, yra stropūs ir ima savo labai rimtą darbą.

Viena iš populiariausių sričių Tailande jaunesnėms minioms yra Patong Paplūdimys, ilgas nutįsimas smėlio, kuris priima geriausias partijas aplink ir tokiu būdu įgijo blogą reputaciją laukiniam naktiniam gyvenimui, kurį jūs galite surasti čia. Kelionė gerai yra ta to verta, jei jūs esate į garsią muziką ir net garsesnes žmonių grupes.

Kadangi Tailandas daro didelę dalį savo vidaus pajamų nuo turizmo, imigracijos įstatymai yra gana silpni čia, ir konservatyvesni lankytojai galėtų net įsižeisti dėl būdo, kuriuo kai kurie iš jų tautiečių supranta apskritai atsipalaidavusias įstatymines normas.

Tačiau, jūs turite atsižvelgti į kai kurias pagrindines elgesio taisykles. Pavyzdžiui, turėdamas reikalo su valstybės tarnautojais, ypatingas rūpinimasis turi būti paimtas, kad dėvėtų padorius drabužius. Atsižvelgiant į karštu klimatu, tai galėtų reikšti, kad šykštus galėtų privalėti dėvėti trumpus-sleeved marškinius ar polo sportinius marškinėlius, tuo metu, kai moterims jis reiškia, kad jie turi apimti savo pečius ir šlaunis.

Vizos nėra būtinos tuo atveju, jei jūsų jachtos chartijos kelionė Tailande truks mažiau kaip 30 dienų. Šis periodas gali būti išplėstas 10 dienų maksimumo. Įeidamas į šalį kaip jachtos chartijos komanda, jums duos besiartinančią 30 dienų vizą, kuri nėra ištęsiama. Jums reikės jūsų škiperio gebėjimų įrodymo tuo atveju, jei jūs norite nuomoti jachtą, bet beveik bet kokia oficialaus pažymėjimo forma padarys.

Tarp labiausiai privilegijuoto veiksmo, kurį jūs galite įtraukti į tai, tuo metu, kai Tailande yra laisvas nardymas, plaukiojimas po vandeniu, nardymas, buriavimas ir buriavimas, taip pat kaip nardymas su akvalangu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *