Kaip išvengti žiurkės lenktyniauja visiškai ir gyvas ant burinės valties

parašė , 2014-03-03 12:46

Kas nesėdėjo už jų rašomojo stalo… Bjaurus jų darbo situacijoje… Ir nenorėjo, kad jie būtų ant negyvenamo paplūdimio Karibų jūroje?

Mes apkeitėme pakeitimą ir aukštai pabrėžti darbo vietas, kad atsistatydintume anksti ant burinės valties…, mes vairavome valtį į Karibų jūrą nuo Teksaso ir paskui išleidome labiausiai aštuoneri nuostabūs metai mūsų dabar 37 santuokos metai.

Tai nėra neįmanoma, mes gyvename įrodymas, kad kiekvienas gali nueiti nuo nulio, plaukiančio valtimi patirtis į gyvenimą gyvenimo, apie kurį Jimmy Buffett dainuoja jo baladėse…, platumos pakeitimas iš tikrųjų reiškia požiūrio pakeitimą.
Bet kaip jūs imatės tokio pagrindinio gyvensenos pakeitimo?

Tai panėšėja į valgymą dramblio, vienas įkandimas laiku… Būtina žengti kūdikio žingsniuose su tokiu drastišku gyvensenos pakeitimu.

Tai ypač teisinga, jei jūsų sutuoktinis yra mažiau entuziastingas apie palikimą patogaus pragyvenimo ir apsikeitimą kad nežinomam pragyvenimo pagal burinę valtį.

1990, niekada buvęs ant burinės valties anksčiau mūsų gyvenimuose… Mes paėmėme 4 valandų kranto ekskursiją nuo kruizo laivo ant 36 pėdų burinės valties, kuri paėmė mus plaukiojantis po vandeniu…, mes bombardavome Capt. ir jo žmoną su klausimais apie tai, kaip jie gyveno pagal burinę valtį.

Mes atradome, kad burinė valtis nėra nieko daugiau kaip plaukiojanti pramogų transporto priemonė… Jie yra visiškai saviturėti savyje mobiliai gyvensenai… RV turi ratus, burinės valties plūduriavimus… Iš tikrųjų yra kad paprasta.

Mūsų draugų šeimos ir kaimynai visa mintis, mes buvome beprotiški, kai mes paskelbėme mūsų planus gyventi pagal burinę valtį… Jie vis dar mano, kad mes esame beprotiški po 22 metų, bet tai yra kita istorija.

Toks pagrindinis gyvensenos pakeitimas yra padaromas jei darytas logiškame būde. . Jūs turite šliaužioti anksčiau, negu jūs sužinosite, kaip eiti, ir studijavimas, kaip gyventi pagal burinę valtį yra ne skirtingas.

Geros žinios yra, kad yra kompanijų, kurios leidžia jums nuomoti burines valtis, kad pamatytų, jei ši gyvensena yra jums. Jūs galite pradėti prie užsakymo burinę valtį su Capt. ir virėju… Jūs progresuojate į užsakymą valtis savarankiškai.

Tai buvo vienas iš procesų, kuriuos mes praėjome prieš pirkimą mūsų pirmo ir tiktai valties… Kuris tapo mūsų dirbančiais visą darbo laiką namais aštuonerius metus.

Taip, jei jūs galvojate apie žiurkės lenktynių išvykimą, yra logiškų žingsnių, kuriuose jūs galite žengti, kad padarytumėte tiksliai tai.

Jūs esate pasiruošęs bėgti visiškai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *