Olimpinis buriavimas – naujų jūreivių įkvėpimas

parašė , 2013-03-26 22:56

Buriavimas Padarė savo Olimpinį debiutą Paryžiuje, 1900 žaidimuose. Tai prasidėjo nuo abiejų vyrų ir moterų lenktyniavimų ir buvo suplanuota kiekvienose Olimpinėse žaidynėse nuo to laiko, išskyrus 1904 Šv Louis žaidimus. Tai tiktai esama pavadinta ‘buriavimu’ nuo 1996 – anksčiau to, atvejį pavadino buriavimu.

Šiais metais, vasaros žaidimai buvo priimti čia Jungtinėje Karalystėje beprecedentį trečią kartą. Veimutas įlanka ir Portlendo Uostas Anglijos pietuose priėmė 10 plaukiančių įvykių daugiau kaip dvi lenktyniavimo savaitės. Kiekvienas atvejis paskolu brokeriai susideda iš lenktynių serijos, kur punktai yra apdovanoti pagal besibaigiančią padėtį. Nugalėtojas gauna vieną punktą, asmuo antroje vietoje pasiekia du, asmuo trečiuose 3 ir taip toliau ir taip toliau
Finale, medalio lenktynėse, punktai yra dvigubinti. Po šio paskutinio atvejo, asmens ar komandos su žemiausiu skaičiumi punktų visoje sumoje pagerank yra paskelbtas nugalėtoju.

Buriavimas vasaros žaidimuose pamatė tam tikrą saikingą pasisekimą naminei nacijai, bet Britanijos Olympian Ben Ainslie tapo labiausiai papuoštu Olimpiniu viso laiko jūreiviu, laimėdamas Komandos GIGABAITO vienintelį auksą ant naminio vandens. Šeimininkai tikrai pakėlė 4 sidabrinius medalius taip pat, dėdami į krepšį daugumą medalių visoje sumoje.

Olimpinės žaidynės buvo laikytos ketinimu ‘įkvėpti kartą’ ir kadangi jie pradėjo liepą, jaunimo programos ir sportiniai klubai pamatė didžiulį antplūdį naujų naujokų, visi trokštantys pradėti tuo, kas gali vieną dieną būti jų sava Olimpine kelione. Buriavimas yra vienas iš Jungtinės Karalystės vertingiausio sporto, kažkas, kuris nacija yra tipiškai labai gera – bet tai gali atrodyti mažai nepasiekiamu.

Buriavimas gali būti nepaprastai praturtinančiu maloniu laiko leidimu – ir neleidžia žodžio jachtos kvailinti jus, mes nekalbame apie didžiules mašinas, kainuojančias milijonus ant milijonų – jūs galite nupirkti valtį tolimas mažiau, negu jūs galėtumėte galvoti. Iš tikrųjų, gana lengva surasti valtis pardavinėjimui internete, kreditai internetu ir brokeris gali padėti jums šaltinis vienas. Bet prieš pinigų ant naujos burinės valties leidimą, tai galėtų būti verta išeiti ant vandens kaip savanorio komandos narys ar paimti klasę buriavime.

Kai jūs esate pasiruošęs, radimas, kad jachtos pardavinėjimui ketina būti palyginti lengvos, ir jūs, kaip minėtas anksčiau, galėjote paimti brokerio paslaugas. Jachtos brokeris dirba, kad parduotų jachtą už klientą, bet gali taip pat surasti jus valtis pardavinėjimui ir tikėtina turės daugelį tinkamus ir gerai palaikyti laivai, paruošti jums pamatyti – jis gali išimti gana daug pavojaus iš pirkimo panaudotos valties, panašios į, pirkdamas naudotą automobilį nuo verslo.

Jei Olimpinis buriavimas įkvėpė jus ar kažką, kuris jūs žinote, leidžiate nedaug laiko internete, jūsų vietinėje bibliotekoje ar tikrinate artimiausią valčių prieplauką. Sužinokite sportą ir išmėginkite jį iš pradžių – jei jūs gaudote klaidą, paskui pradėkite ieškoti valčių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *