Vonių restauravimas ir vonios remontas

parašė , 2013-03-19 19:06

Kiekvienas žmogus, po sunkios darbo dienos, nori grįžti į šiltus ir jaukius namus. Nėra nieko geriau už malonią aplinką ir nuostabų namuose tvyranti kvapą. Tokiomis aplinkybėmis žmogus namuose visiškai atsipalaiduoja, jo niekas nenervina, gyvenimas tik džiugina. Tam, kad būtų pasiektas toks rezultatas, tenka įdėti nemažai pastangų, kurios kainuoja labai didelius pinigus. Ypatingai tokio rezultato yra siekiama atsikrausčius į naujus namus, kuriuose dažniausiai reikalingas bent minimalus „kosmetinis“ remontas tam, kad jus tenkintų tvarkinga ir graži namų apsuptis.

Viena iš dažniausiai remontuojamų erdvių butuose yra vonios kambarys. Tai vieta, kuri reikalauja itin didelio higienos laikymosi, tačiau tai padaryti yra labai sunku, kai pati technika yra nusidėvėjusi ir tik kaupia įvairiausius nešvarumus bei bakterijas. Kadangi vonioje mes stengiamės nusiplauti tuos nešvarumus ir bakterijas, viskas nusėda ant vonios dugno, o tai reiškia, kad po tam tikro laiko, vonia taps visiškai neatpažįstama, jei nebus imtasi tam tikrų švaros palaikymo priemonių. Taip jau nutinka, kad atsikrausčius į naujus namus, iki tol vonia nebuvo pasirūpinta taip kaip derėtų, tada į pagalbą kviečiamas vonių restauravimas.

Kadangi vonių restauravimas vyksta nepaliekant jokių nešvarumų ar išgriautų sienų, rekomenduojama pirmiausiai pasidaryti pačio vonios kambario remontą, nes atvirkščiu variantu atnaujinta vonia gali būti sugadinta kambario remonto metu. Jeigu dar kyla klausimas, kokiu būdu restauruojant vonią yra nepaliekama jokių darbo žymių ir nesugadinamas vonios remontas, privalome priminti, kad vonių restauravimas nereikalauja pašalinti vonios iš vonios kambario. Viskas vyksta vietoje!

Vonių remontas

Vonių remontas

Vertėtų prisiminti, kad tarp ką tik plytelėmis išklotų sienų ir senos vonios turėtumėte palikti neliestą ertmę, kadangi restauravimo metu bus būtinas priėjimas prie vonios kraštų. Nevykdant šio reikalavimo galite patirti nekokybiško darbo pasekmes, kadangi dangos kraštai turi būti tvirtai prikibę prie viso vonios paviršiaus, o staigus nutraukimas, dėl tarp sienos ir vonios esančio glaisto ar hermetiko, gali sukelti nepageidaujamų reiškinių, tokių kaip atrestauruotos vonios brokas bei naujos dangos lupimasis.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad darydami vonios kambario remontą jūs galite atrasi naujų galimybių dizaino kūrime, kadangi vonių restauravimas siūlo itin didelę dangų spalvos pasirinkimo pasiūlą. Tokiu būdu jūs ne tik sutaupysite pinigų nepirkdami naujos vonios atnaujindami senąją, tačiau galėsite pasinaudoti galimybe suderinti vonios kambario dizainą su pačia vonia. Buvo manoma, kad tai kambarys bus priklausomas nuo vonios išvaizdos, tačiau šiuolaikinis vonių restauravimas „pritempia“ senas vonias kaip puikiai derančią prie naujojo vonios kambario detalę. Ši paslauga yra labai naudinga tuo atveju, kai norima visiškai iš esmės pakeisti vonios spalvą, kadangi kokybiškai atliktų restauratorių rankose tai tampa realiai išsprendžiamu uždaviniu.

Tokiu būdu sutaupyti pinigėliai galės būti panaudoti ir taip itin brangiai kainuojančiam vonios kambario remontui. Nematykite, kad atnaujinus seną daiktą vis tiek matysis, kad tai ne naujas pirkinys, kadangi vonių restauravimas atkuria ne tik vonios paviršių, tačiau ir atgaivina pradingusį blizgesį, todėl niekas net nepastebės, jog tai ne nauja vonia. Kuo toliau, tuo vonių restauravimas vis labiau tobulėja ir nepaliauja stebinti vartotojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *