Pasauliniai kruizo paketai: svajonė apie gyvenimo trukmę

parašė , 2015-07-01 20:28

Patirkite unikalią pasaulinių reisų gyvenseną. Kelionė visame pasaulyje per trumpą 4 mėnesių periodą gali atnaujinti ir protą ir dvasią. Šis straipsnis duoda jums svarbias mintis įsitraukti paruoštas prieš tokios atmintinos jūros kelionės pradėjimą. Atraskite juos, skaitydamas toliau.

Pasaulinis kruizas ne būtinai ketina eiti visame pasaulyje. Bet jei nueinantis, kad aplankytumėte kelis svarbius maršrutus per tris ar keturis mėnesius, tada galbūt jūs galėjote ruoštis. Tačiau, anksčiau, negu jūs gaunate savo kojas ant laivo, būti įsitikinęs, kad gausite visus daiktus, padarytus, tokiu būdu jūs neatnešite tiems ‘bagažo’ į priekį. Kas turi būti jūsų būtinu ruošimusi prieš pasaulinio kruizo tęsimą?
Kruizo Linijos – Kontrolė laivybos linijos, siūlančios pasaulinius maršrutus. Yra rodančių ilgesnius reisus, jei jūs norite patirti skonį prabangos, gyvenančios pagal ilgą kelionę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rezervavimas – Apsisprendžia, kurie miestai ir vietos, jūs galvojate yra geriausi maršrutai jums. Padarykite prioriteto sąrašą. Po to, kai jūs pagaliau apsisprendėte, knyga su jūsų pasirinktu laineriu bent jau 6 iki 12 mėnesiai iš anksto, kad optimizuotumėte geriausius pasaulinius kruizo pasiūlymų paketus. Jei jūs esate drąsus tipas, nueikite su žmonėmis savo amžius. Priešingai, jūs galėtumėte turėti omeny visiškai atsipalaiduojančią kelionę. Jūs galite nueiti romantiškas su jūsų mėgstamu romanų romanu, suklostytu kruopščiai jūsų lagamine.

Ilgis – vidutinis kruizas visame pasaulyje paprastai trunka kur nors nuo 75 iki 115 dienų. Kai kurios kompanijos siūlo ilgesnius pasaulinius reisus nuo 80 iki 130 dienų. Jei jūs esate iš tikrųjų nuspręstas, kad būtumėte toli nuo namų šiam ilgiui, tai jūs turite įsitikinti, kad viskas namie yra kad, seifas ir gauta.

Maršrutai – Linijos mato į tai, kad keleiviai negauna nuobodžiaujančio buvimo, per ilgo jūroje, tiek lankantys unikalūs įplaukimo uostai yra prioritetas. Tai yra taip pat laikas papildyti atsargas laivą, tokiu būdu tai turi pasilikti daugialypes dienas tame pačiame uoste. Priklausomai nuo jūsų specifinio maršruto, pasauliniai reisai paprastai lanko iš už 35 iki 45 įplaukimo uostų. Pakartokite, kad kreiseriai gali turėti pasirinkimą lankyti tolimus maršrutus. Taip pat, linijos mato į tai, kad metiniai pasauliniai kruizo paketai pakeitė maršrutus. Keliautojų saugumui, linijos gali pakeisti uostus kelyje priklausomai nuo gamtinių sąlygų ar kitų problemų. Kokią pašalpą jūs gaunate nuo pasaulinio keliavimo jūra?

Svajonė atvyksta teisinga – daugumai kreiserių, tai yra svajonė apie įvyktą gyvenimo trukmę. Jūs galite turėti galimybę lankyti daugybę uostų ant bent jau keturių žemynų. Tai duoda jums teisingą jausmą pamatyti vietas, apie kurias jūs svajojote.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Teisingas atsipalaidavimas – pasauliniame kruize, jūs galite patirti tuo, kas yra atsipalaidavimas giliausioje žodžio reikšmėje. Su iš anksto paruoštu transportavimu, sutarimu per mažiau kanceliarinio darbo, keliavimas jūra turi jums kokybiško laiko gėrėtis unikalia gyvensena iš tikrųjų atsipalaiduojančioje aplinkoje.

Reikšmingos draugystės – Su ilga kelione, jūs galite tikrai išvystyti didesnę bičiulystę ir ilgalaikes draugystes su kitais keliautojais taip pat kaip komandos nariais, ir nustatyti stiprius ryšius, kurie gali trukti daug ilgiau negu kruizas savarankiškai.

Vaizdingas Keliavimas jūra – Bet koks pasaulinis kruizo paketas gauna jus patirti susikirtimą pusiaujo, buriavimą Amazonės Upės, susikirtimą Sueco kanalo, ar praėjimą tarp Antarktinių ledkalnių, ir daug labiau jaudinančių maršrutų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *