Patarimai tam, kad leistųsi į kruizą: pakavimas, išlaidos, ir daugiau

parašė , 2015-11-18 22:50

Su komplekto maršrutu, prabangus ir atsipalaiduojantis sutarimas laive, ir didelis vandenyno vaizdas, kruizas yra iš esmės kelionė, suplanuota jums. Vairavimas tarp punktų, gaudydamas lėktuvą, ir ieškodamas viešbučių yra visi iš paveikslo. Dar, kruizo kainos svyruoja žymiai, ir kai kurios kelionės gali būti geresnės jums ir jūsų šeimai negu kiti. Kadangi jūs nusprendžiate leistis į tokią kelionę savo kitas atostogas, svarstykite šituos patarimus:

Kiek Jūs Leidžiate

Vidutiniškai, kruizo kelionė turi būti sudaryta biudžetą 100$ kiekvienam asmeniui per dieną, ar 500$ pilną savaitę. Užsakymas daugiau kaip dviejų žmonių per kabiną ar radimas paketų ir nuolaidų gali nuleisti kainą. Išskyrus naudos gavimą iš agentūros savų reikalų ir paketų, svarstykite, kada jūs planuojate kruizą ir sutarimą, kurio prašoma, laive

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vairavimas į terminalą mažina užmokėtą kiekį, kadangi daro rezultato nuolaidas. Greta planavimo jūsų kelionės nukritime ar vasara, pabandykite ieškoti nuolaidų, pagrįstų amžiumi, vieta, grupėms, ar reguliariems keleiviams.

Kas Atvyksta?

Jūs važiuojate su vaikais? Kai kurios kruizo linijos, tokios kaip Disney, svarsto vaikus veiksme, pasilinksminime, ir sutarime laive, tuo metu, kai kiti paleidžia atmosferą specialiai suaugusių kryptimi. Didesni laivai, ypač tie nuo Karališkosios Karibų jūros ir Karnavalo, pristato pasirinkimą kiekvienam, apimdami prižiūrėtą veiksmą, klubus paauglystei, ir mokytus darbuotojus. Bet, užuot daręs prielaidą, tikrinkite, pirma, prieš kelionės užsakymą.

Pietų

Nors tariamai smulki įmonė, pietaudama iš esmės nustato, kiek laiko jūs turite veiksmui ir ekskursijoms kiekviename uoste. Jūs planuojate turėjimas didelio sąrašo turizmo, tyrinėjimo, ir apsipirkimo kiekvienoje vietoje? Kad išvengtų dumti atgal ant laivo, vėlesnis pietų laikas leidžia jums pasiruošti su daugiau laisvalaikio. Antra, jei vaikai lydi jus, ankstyvesnis pietų laikas gali būti naudingesnis.

Kai kurios kruizo linijos, tačiau, supranta, kad lankstumas, dėmesyje į jūsų laisvalaikį, yra svarbus, ir vis daugiau laivų priima atidarytus pietų laikus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pakavimas

Kruizui, du pakavimo aspektus turi svarstyti: kur jūs einate ir jei kelionė turi, puošniai aprengia naktis. Tuo metu, kai pakavimas šiltesnei kelionei, tokiai kaip atostogos į Karibų jūrą, yra ne, mažiau – tipiškas pasirinkimas, toks kaip Aliaskos ar Kanados kruizas, yra skirtingas. Šaltesnėms kelionėms, keleiviams pataria būti paruošti į sluoksnį ir būti paruošti lietui.

Kruizo kelionės, be to, turi vienas, ar du suplanuotas puošniai aprengia naktis, bet tokie drabužiai baigia tuo, kad didina bagažą. Tame įvertina, buvimas, ekonomiškas su jūsų suknelės apsirengimu, pasiimdamas su savimi tik vieną ar dvi aprangą greta atsitiktinio ar "poilsio vietos" dėvėjimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *