Volvo vandenyno lenktynės – bebaimiai moteriški jūreiviai

parašė , 2015-10-31 21:44

Volvo Okeaninės Lenktynės yra ištvermingumo, pavojaus ir sunkumo lenktynės, tai yra labiausiai varginantis iššūkis ant planetos! Tai traukia pasaulinius klasės jūreivius, kurie turi būti emocionaliai ir fiziškai tinkami kovoti su audromis, Pietų Vandenyno, atogrąžinių ciklonų ir Antarktinių audrų priešiškumu.

Žinomas, kadangi ‘Everestas Vairuoti’ Volvo Okeanines Lenktynes dengia 72 000 kilometrų ir ima devynis mėnesius, kad apiplauktų Žemės rutulį. Lenktynės prasideda 2014 m. spalio 4-ąją, ir su šiuolaikine technologija jūs galite būti ten kiekvienu kelio žingsniu.
Bebaimiai Moteriški Jūreiviai užima Iššūkį:

Jie sako; kas yra ‘jie’… Mes esame stereotipinis ‘silpnesnis seksas’… Moteriški jūreiviai gali pasielgti su šiomis lenktynėmis? Mes kalbame apie vienerias iš sunkiausių jachtos lenktynių ant planetos!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai buvo vyriška sritis su fiziškai stipriais patyrusiais jūreiviais kadangi tai prasidėjo 1973; dabar 2014-15 mes turime komandą bebaimių moteriškų jūreivių, imančių ant Volvo Okeaninių Lenktynių veteranų.

Šitos lenktyniaujančios jachtos yra maned aštuonių vyriškos lyties jūreivių ir vieno daugialypio reporterio ant standartinių komandų. Visa moteriškoms komandoms leidžia 11 jūreivių ir daugialypį reporterį.

Švediškas patyręs jūreivis pasakė, "Žmonės sako, kad tai yra sunkiausios lenktynės yra pasaulyje, bet tai yra daug daugiau, negu tai. Jo didelės bangos, ledkalniai, ir jo neįtikėtina komandos dvasia. Jūs norite nugalėti, bet, žinoma, jūs turite blogas dienas, ir kartais jūs neapkenčiate to. Šios lenktynės yra neįtikėtinai fizinės. Stipresnis jūs esate geresnis, kuriuo tai yra… Jūs gaunate pranašumą prieš kitus, jei jūs esate stipresnis tikrai!"

Škiperis Sam Davis yra įžymus vienas hander, konkuruojantis dviejuose Vandėjos Žemės rutulio iššūkiuose, mano, kad tai yra tinkamas laikas visa moteriškai komandai. Ji sako, "aš iš tikrųjų manau, kad mes turime galimybę pasiekti kai kuriuos nuostabius rezultatus kitose lenktynėse!"

Visa Moteriška Komanda Ne Įprastos Moterys:

Jie nėra jokios įprastos moterys, jie yra įpratę gyventi gyvenimą priešingybėje, dalis komandos yra garsūs okeaniniai lenktynininkai jų savoje teisėje kaip Dee Caffari kiti ankstesni Olimpiniai konkurentai ir tarptautinis pasaulio čempionas.

Visa moteriškos komandos mokėsi labai sunkiai, kad sukurtų jų jėgą kaip tris kartą kai, lenktynių nugalėtojas Brad Jackson pasakė, "Tai labai fizinis, ir tai neabejotinai tapo daug daugiau medicininės apžiūros per tuos metus…, burės yra didesnės, valtys eina greičiau… Tai yra tik sunkesnis darbas, tokiu būdu didesnis vaikinai geresnis."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Avansai technologijoje nepadarė to mažiau iššūkio; taip jie turi geresnę komunikaciją, įrangą ir oro duomenis, pamaitintus į jachtas. Jie turi šaltį – džiovintas maistas su apskaičiuotu kalorijos suvartojimu ir aukšta technologija nešvarus oro įrenginys ir nuo kranto medicinos ryšiai tik, kad pavadintų kelis pagerinimus. Bet niekas iš to negali nuimti iš priešiškos ir potencialiai mirtinos aplinkos, kurią jie vairuoja tame, kur keli prarado jų gyvenimus. Šitos bebaimės moterys meta bet kokius stereotipus už borto, jie yra tame, kad nugalėtų, bet bet koks rezultato niekas negali paneigti, kad giminė neturi įeiti į tai, mes padrąsinsime juos Volvo Okeaninėse Lenktynėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *