Prezervatyvai: kokius rinktis?

parašė , 2013-11-25 13:43

Šiandien tikrai negalime skųstis, kad prezervatyvų pasirinkimas yra per siauras. Tikrai turime iš ko rinktis: siūlomi prezervatyvai internetu su įvairiausiais kvapais, iškilimais ir net tokie, kurie gali… prailginti varpą. Kartais galime pasimesti, besirenkant prezervatyvus, taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

prezervatyvaiPrezervatyvų pagrindinė funkcija yra apsauga, taigi, pirmas dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, tai – prezervatyvų kokybė. Rinkitės tik tokius prezervatyvus, kurių gamintojas yra nurodytas. taip būsite tikri, kad gamintojas yra patikimas, ir prezervatyvų kokybė yra puiki. Prezervatyvai, kurie atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, paprastai žymimi raidelėmis CE.

Atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką. Prezervatyvai, parduodami internetinėse parduotuvėse, gali būti įvairaus galiojimo laiko, tačiau Lietuvos internetinės parduotuvės užtikrina, kad jų galiojimo laikas tikrai nėra pasibaigęs, ir juos naudoti saugu. Pirkdami vaistinėje ar prekybos centre, visada patikrinkite galiojimo laiką.

Seniau prezervatyvai buvo parduodami tik vieno dydžio, tačiau šiandien galite įsigyti įvairaus dydžio prezervatyvų. Jei jums netinka standartinio dydžio prezervatyvai, galite paieškoti didesnių dydžių – jų tikrai rasite vaistinėse ar internetinėse parduotuvėse. Prekybos centruose paprastai siūlomi tik vieno, standartinio dydžio, prezervatyvai, tačiau kitokio dydžio prezervatyvų tikrai galite rasti internete.

Taip pat atkreipkite dėmesį į prezervatyvų storį.Tikrai nemažai vyrų skundžiasi, kad jie stokoja pojūčių, kai mylisi su prezervatyvu, tačiau visada galima rinktis plonesnius prezervatyvus. Sargiai, kurie yra plonesni nei įprasti, paprastai būna pažymėti angliškais žodeliais „thin“ arba „ultra thin“. Nesibaiminkite, kad jei jie plonesni, tai lengviau gali suplyšti – paprastai storis neturi tam įtakos.

Taip pat galite rinktis įvairių spalvų ir kvapų prezervatyvų. Kiekvienas mūsų turi savo mėgstamą spalvą, taigi, visai smagu pasirinkti ir tokios spalvos prezervatyvus. Vis dėlto, žinoma, tai tikrai neturi įtakos malonumui sekso metu. Na, o kodėl verta rinktis įvairių kvapų prezervatyvus? Kai kurių prezervatyvų kvapai gali veikti kaip afrodiziakas, taigi, didesnis susijaudinimas – garantuotas.

Dar vienas dalykas – prezervatyvai su įvairiais kauburėliais, kurie partnerei gali suteikti dar daugiau malonumo. Taigi, jei norite, kad lytinis aktas būtų dar malonesnis, pagalvokite ir apie tokius prezervatyvus.

Taigi, rinktis tikrai turime iš ko, ir pirmiausia, prieš renkantis prezervatyvus, įvertinkite, kas jums svarbiausia, tačiau nepamirškite pagrindinio kriterijaus – saugumo, kurį gali užtikrinti prezervatyvų kokybė. Juk dėl to ir renkamės prezervatyvus, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *