Stiklo pluošto remontas

parašė , 2013-11-18 21:14

Iš pradžių jūs turite pradėti, matuodamas rajoną, kuris yra sugadintas. Jei jūs manysite, kad rajonas yra per ketvirtį, jums reikės epoksido sakų remonto darbams, tuo metu, kai poliesterio sakai pakaks mažesniems pakenkimams. Punktas, kad atsimintų yra, kad sakai išgydys geriausiai kai virš 18 Celsijaus termometro skalės, saikingoje drėgmėje. Taip pat, kadangi poliesterio sakai yra poringi, tai nebus geras pasirinkimas rajonams stiklo pluošto, kuris bus panardinamas į vandenį dažnai.

Paskui jūs turite išrinkti savo stiklinio sustiprinimo pasirinkimą. Tuo atveju, jei pakenkimas yra didelis, ar struktūriniai svarbiame objekto rajone jūs remontuojate, tada jūs reikalingas papildomos stiklinės remonto darbams. Mažesniam remontui, jūs galite nueiti su stiklo pluošto pildytoju, bet didesniam remontui užvaldo stiklo pluošto audeklą
Naudojant acetoną valo sugadintą rajoną, kai tik jūs valėtės, tai bet ko praranda dalis. Po to panaudokite lipnią juostą, kad įrašytumėte į juostą nuo remonto rajono.

Tada, pagal pakavimo instrukcijas, sumaišykite sakus ir hardener teisingoje proporcijoje, kad sukurtumėte dukart apimtį tas viso remonto rajono. Pranešame Jums, kad neleistų šiai medžiagai būti kontakte su jūsų oda.

Stiklo pluošto pildytojo atveju, jūs turite sumaišyti sakus ir pildytoją, kol susimaišymas neturi pastovumo, panašaus į arachio sviestą. Jei jūs naudojate stiklo pluošto kilimėlį, gaunate dalį, kuri visiškai dengia sugadintą rajoną, paskui taikyti sakus abiem medžiagos pusės, kad tai būtų prisotinama su sakais. Jei jūs tiktai naudojate sakus, tai taikote juos, kol jūs neturite visos sugadintos užpildytos dalies ir tiktai vos persipildantis su medžiaga.

Jei išaustas klajojimas yra panaudotas, tai jūs turite pritaikyti jį, kol sugadinto rajono interjeras nėra visiškai apimtas. Atveju duobių šiame rajone, garantuokite, kad jie yra užpildyti sakų.

Kietėjimas atstovų, kurie turi greitą gydymo laiką reikalingas, kad jūs dirbtumėte greitai, kadangi susimaišymas turi būti pritaikytas anksčiau, negu tai pradėjo sukietėti. Kai tik jūs esate padarytas, jūs turėsite laukti remonto tinkamai išgydyti. Garantuokite, kad jūs neatvykstate į tiesioginį kontaktą su mišinių gydymu, kadangi jie yra karšti.

Po to, kai gydymas yra baigtas, rūpestingai smėlis visas sugadintas rajonas. Naudojant kurso popierių, gaukite pageidaujamą formą. Tada smoothen tai su vidutiniu žvyro popieriumi, ir seka tai viršuje su puikiu žvyro popieriumi. Geresnei pabaigai, poliruodamas junginius ir puikesnį popierių padės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *