Receptai

parašė , 2013-01-23 08:25

Keli sveikos gyvensenos receptai

Maistas yra neatsiejamas žmonių gyvenimo resursas. Jis užtikrina energijos antplūdį, kai esame nusilpę ir geba pradžiuginti bet kokiomis aplinkybėmis. Receptai suteikia platų įvairių ingredientų pritaikymą kulinarinių šedevrų gaminimo metu. Visa tai lemia nepaprastą jų skonį ir malonumo jausmą, ragaujant idealiai paruoštą patiekalą.

Nestandartinis požiūris į gaminimą paįvairina kiekvieno kulinaro virtuvę, tad šiandien gaminti yra ne tik būtinybė. Tai hobis, kuris leidžia šios srities mėgėjams atrasti save ir smagiai praleisti laiką darant tai, kas iš tiesų patinka. Įvairūs receptai įkvėpia kulinarą ir leidžia jam sukurti tikrą šedevrą. Gaminti yra vienas malonumas, o mėgautis idealiai paruoštu maistu – atpalaiduoja ir skatina siekti dar didesnių rezultatų. Deja, ne viskas yra taip paprasta. Dažnas virėjas susiduria su klausimu – kaip paruošti skanų ir sveiką maistą?

Receptai

Skanūs receptai

Kai šiandieninėje visuomenėje pagreitį įgavę konservantai ir kiti dirbtiniai maisto papildai dominuoja nesveikų produktų skyriuje, kyla abejingumas sveikos gyvensenos palaikymui. Kiekviename žingsnyje sutinkami maisto dažikliai ar tykantys nitratai skatina ieškoti kitos išeities.  Štai jums keli sveikos gyvensenos receptai:

Įvairus maistas. Kuo įvairesnį maistą valgysite, tuo stipresnis ir energingesnis bus jūsų organizmas. Taip gausite pakankamai vitaminų ir būtinų mineralų, todėl sumažės sveikatos sutrikimų rizika.

Normalaus kūno svorio palaikymas. Kai kūno svoris neatitinka normų, iškyla įvairių ligų tikimybė, todėl šis reikalavimas yra nepaprastai svarbus.

Ne riebalams! Rekomenduojama vengti riebių maisto produktų, nes juose esančios medžiagos apsunkina širdies darbą ir skatina nemalonių ligų atsiradimą.

Daržovės, vaisiai ir grūdų produktai. Sveikos mitybos principus sudaro didelis įvairių angliavandenilių vartojimas. Jeigu dažnai valgysite šiuos produktus, praturtinsite savo organizmą įvairiais vitaminais ir mineralais.

Cukraus ribojimas. Per gausus saldumynų vartojimas skatina antsvorio atsiradimą ir apsunkina organizmo darbą.

Šie kiekvienam asmeniui aktualūs sveikatos receptai padės žengti pirmuosius pilnavertės mitybos žingsnelius. Energijos antplūdis ir gera savijauta paskatins naujiems iššūkiams, o entuziastinga nuotaika – malonumą kiekvieną dieną. Sveikata priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, todėl tik tinkamas maistas gali atverti naują, pilnavertės mitybos ir geros savijautos pasaulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *