Joks toks daiktas kaip žemės drebėjimo oras nepasakė oro vyro

parašė , 2013-01-23 12:58

Gerai, ar orai Druskininkuose vyras gali numatyti, kad šio savaitgalio orai Druskininkuose yra be punkto, todėl, kad jis daro baisiai teisingą tvirtinimą, kai jis išdėsto; „nėra Jokio Tokio Daikto kaip Žemės drebėjimo Oras!“

Iš tikrųjų, tačiau yra ikipaviršutiniškų dažnio bangų kartais, kurios atvyksta iš Žemės anksčiau žemės drebėjimo prie gero reikšmingo laiko. Šitos bangos galėjo priversti rūką jei dabartis „atrodyti skirtingos“ regimajame spektre ar galbūt skirtingas į spectrometer erdvėje nuo vieno iš mūsų palydovų.

Taip, yra tas orai Druskininkuose Ne, bet negali būti būdo panaudoti tai, kad numatytų žemės drebėjimus anksčiau, negu jie iš tikrųjų įvyks dalis laiko ant kai kurių iš klaidų priklausomai nuo pagrindo ir dirvožemžio pastovumo virš klaidos?“ Galbūt“ Taip, aš susitariu, bet tikiuosi kada nors, kad jie pasiekia visų šitų teorijų pagrindą. Galbūt ši sąsaja įžeis jūsų smalsumą:

? page=3

Dabar gana teisinga, kad gyvūnai gali žinoti, kada Žemės drebėjimas atvyksta, bet tai nėra nuo orai Vilkaviškyje jokio sero, tai yra dažnio vibracija, kurią jie pakelia nuo jų letenų ant pagrindo, jie jaučia tai ir junta tai. Dabar buvo kai kurie pranešimai nenormalaus rūko per Žemės drebėjimo klaidas anksčiau Žemės drebėjimų, tai reta, bet gerai dokumentuota. Kas sukelia tai?

Galbūt tai yra tos pačios dažnio bangos, kad mokslininkai dabar užduoda klausimus apie, daiktai kad jie dažnai prasmė anksčiau didelių Žemės drebėjimų. Ką tai reiškia? Tai reiškia ateityje, mes galime labai gerai sugebėti pakelti bent jau kažkokį Žemės drebėjimo įspėjimą anksčiau šitų katastrofiškų įvykių, ir žmones, tai yra geras daiktas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *