Spintos: kaip išsirinkti tinkamą?

parašė , 2013-12-12 07:58

Tikrai negalime skųstis, kad baldų pasirinkimas šiandien yra per mažas. Įvairios paskirties baldų galime rasti tiek parduotuvėse, tiek ir susiprojektuoti juos patys. Bene geriausiai išplanuoti namų erdvę padeda spintos, kurios gali būti labai įvairios. Dažniausiai pasirenkamos sieninės spintos arba stumdomomis durimis. Ir visai ne be reikalo – tai puikiai padeda maksimaliai išnaudoti namų erdvę, ir visai nesvarbu, ar jūsų namai labai erdvūs, ar labai ankšti.

spintosSieninės spintos gana dažnai pasirenkamos miegamiesiems. Jos dažniausiai būna iki pat lubų, todėl į jas galimatalpinti tikrai nemažai daiktų – tiek patalynę, tiek ir drabužius. Į viršutinius aukštus galima susidėti nesezoninius drabužius ar nenaudojamą patalynę, ir tai gali padėti užtikrinti, kad jūsų namai nebus labai apkrauti. Sieninių spintų lentynos tvirtinamo prie pat sienos, ir jūs galite pasirinkti, kokie tarpai turėtų būti tarp lentynų ir kiek lentynų turėtų būti spintoje. Kartais tokias spintas žmonės bando pasistatyti patys, ir belieka tik užsisakyti slenkančias sistemas. Žinoma, neįgudusiems asmenims tai gali pasirodyti pernelyg sudėtinga, todėl geriau tai palikti profesionaliems darbuotojams.

Vis labiau populiarėja ir spintos stumdomomis durimis – tai itin patogu, ir stumdomas duris galima panaudoti įsirenginėjant vaikų kambarį, miegamąjį ar drabužinę. Drabužinės puikiai tinka tiems, kurie nori namuose sutaupyti vietos, tačiau turėti, kur susidėti visų metų laikų drabužius. Drabužinę galima įsirengti nenaudojamoje kambario dalyje arba sandėliuke, kuriame paprastai kaupiami visiškai nereikalingi daiktai. Drabužinių įrengimoprincipas nėra labai sudėtingas – tereikia įsirengti lentynas, ir pritvirtinti stumdomas duris. Taip pat galima pagalvoti ir apie įvairius stalčius smulkiems daiktams susidėti bei apie batų dėžę. Nors drabužinę patogiausia įsirengti prie miegamojo ar vonios, tačiau, jei gyvenate nedideliame bute, tai neturi didelės reikšmės – ja galima įsirengti praktiškai bet kurioje kambario vietoje.

Dar vienas nestandartinių baldų variantas – kampinė spinta, kuri itin pravers tiems, kuriems tenka naudingai išplanuoti kiekvieną namų erdvės centimetrą. Tai tikrai gali padėti sutaupyti vietos, ir jums neteks baimintis, kad nepavyks sutalpinti visų jums reikalingų daiktų taip, kad namai atrodytų tvarkingai.

Taigi, rinktis tikrai turime iš ko – kadangi baldus galime tiesiog užsisakyti, galime pasitelkti visą savo vaizduotę ir būti užtikrinti, kad visi baldai bus ne tik modernūs, atitiks jūsų asmeninį skonį, bet ir bus funkcionalūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *