Kaip keliauti keltu?

parašė , 2013-12-11 09:01

Kelionė lėktuvu ar autobusu visiems tapo įprasta. Tačiau kasmet keliautojai nori vis naujų potyrių ir įspūdžių. Kaskart pradėjus planuoti kelionę, nesvarbu ar tai pažintinė, ar darbo kelionė, norima kelionės tikslą pasiekti saugiai ir patogiai. Taip pat vis svarbiau tampa galimybė patirti naujų kelionės įspūdžių. Tam puikiai tinka keltas. Juk keltai daugelį metų puikiai atlieka savo funkciją – saugiai ir patogiai plukdyti keleivius.

KeltasKeliaujant keltu Jūs visada galėsite rinktis kajutes, restoraną ar barą ir kitas papildomas paslaugas. O kelionės įspūdžiai ilgai išliks Jūsų atmintyje. Pavyzdžiui, kelionė Baltijos jūra suteikia galimybę aplankyti žymiausius miestus: Helsinkį, Stokholmą, Rygą ir kitus. Dauguma keliavusių žmonių su susižavėjimu pasakoja apie kelionę į Skandinavijos šalis.

Jeigu keltas pasirenkamas ne darbiniais reikalais, tai galite pažintinį kruizą įsigyti norimam dienų skaičiui. Dažniausiai tokiai kelionei pasirenkamas 3 dienų kruizas. Jo metu labai daug pamatysite ir namo grįšite kupini įspūdžių. Be to, verta paminėti, kad keltai patiks mėgstantiems taupyti. Tai puikus būdas ne tik patirtį naujų įspūdžių, bet ir sutaupyti. Net ir viename kelte Jūs galite rinktis skirtingas siūlomas paslaugas. Pavyzdžiui, norintys taupyti ar tiesiog tie, kurie keliauja ne pažintiniais tikslais, gali rinktis sėdimas vietas salone, vietoje kajutės. Net ir renkantis kajutes turite galimybę rinktis iš pigesnių ir brangesnių variantų.

Šiuolaikiniai keltai siūlo puikų aptarnavimą savo keleiviams. Be to, dauguma patys įsitikina, kad tokia kelionė labiau tinka vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Juk čia yra galimybė pasivaikščioti, pavyzdžiui, galite eiti ne tik ant denio, bet ir į parduotuves. Vaikams yra žaidimų kambariai. Taip pat barai, restoranai, kai kuriuose keltuose siūlomos ir papildomos pramogos, pavyzdžiui, saunos. Juk keliaujant lėktuvu, autobusu ar automobiliu to nebus. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi sveikatos problemų dėl nugaros ir kojų skausmų. Taip pat ir šeimoms, kuriose auga labai aktyvūs vaikai.

Jeigu vis dar abejojate ar keltas yra geras pasirinkimas Jūsų kelionei, tai galite pasidomėti jau keliavusių žmonių patirtimi ir patarimais. Dauguma apie tokias keliones atsiliepia tik teigiamai, nes tai saugu ir patogu. Juk ne veltui kasmet keltai padeda vis daugiau keliautojų pasiekti kelionės tikslus. Vis daugiau siūloma maršrutų ir paslaugų. Tai tik įrodo, kad keltai tampa vis populiaresne kelionės priemone. Tokia kelionė keltu bus puiki, kurios ilgai dar negalėsite pamiršti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *