Super maistas

parašė , 2016-09-26 20:54

Šiandien visi kaip niekada rūpinasi savo sveikata. Ypač išpopuliarėjo žaliavalgystė, žmonės stengiasi kuo daugiau pasisemti iš gamtos. Jeigu yra tokių, kurie neskuba radikaliai keisti savo gyvenimo būdo ir mitybos įpročių, tai bent jau norinčių dienos racioną praturtinti produktais iš gamtos – tikrai labai daug. Vienas tokių produktų – chia seklos, kurios prieš kelerius metus atsiradusios Lietuvos rinkoje sukėlė savotišką masinę psichozę. Ir nėra ko stebėtis. Tai produktas, turintis gausybę teigiamų savybių.

Šiek tiek apie Chia sėklas

NeovitalNors šios sėklos Lietuvoje atsirado dar visai neseniai, iš tikrųjų tai – senovinis produktas, kurių maistinė vertė buvo tikrinama ne vieną tūkstantį metų. Ypač šios sėklos vertingos dėl didelio kiekio baltymų, kurį be galo vertina sportuojantys ir raumenų masę tausojantys žmonės. Būtent baltymų gausa šios sėklos lenkia visas kitas grūdines kultūras. Taip pat reikėtų paminėti ypač didelį Omega 3 riebalų kiekį. Šį riebalą, kaip žinia, galime gauti toli gražu iš ne kiekvieno produkto, o svarba jo slypi tame, kad jo mūsų organizmas pats nepasigamina. Šios medžiagos paprastai gauname iš žuvies produktų, kai kurių ankštinių daržovių, tačiau būtent koncetracija chia sėklose – itin didelė. Galima būtų vardinti be galo daug šių sėklų naudų. Tai ganėtinai patikimas kalcio šaltinis, o pačios sėklos apdorotos naudojant pačius patikimiausius metodus. Sportuojantys, ko gero, patvirtins, kad vienas didžiausių geros figūros priešų yra ne baltymai ar riebalai, o būtent angliavandeniai. Šių sėklų sudėtyje nėra cukraus, druskos, mielių, kviečių, kukurūzų, miežių, sojos pakaitalų ir, žinoma, medžiagos, kuri daugeliui žmonių sukelia daugybę rimtų sveikatos sutrikimų. Nors Lietuvoje apie glitimo žalą imta kalbėti ne taip jau seniai, didelis skaičius žmonių pakeitę savo mitybą radikaliai ir atsisakę glitimo turinčių produktų iš tiesų pasiekė neįtikėtinų rezultatų. Chia sėklos ne tik neturi jokių kenksmingų medžiagų, bet lenkia visas kitas sėklas savo medžiagų gausybe. Internetinėje svetainėje Neovital.lt galite rasti išsamius šių sėklų ir kitų produktų aprašymus. Čia galite aptikti produktų, kurie naudingi jūsų imuninei sistemai, kaaulų ir raumenų būkliai, kurie vertingai papildo jūsų mitybos sistemą ir panašiai. Sportuojantys vyrai ir moterys, negaluojantys ar tiesiog norintys sustiprinti savo organizmą čia be abejonės ras tai, kas jiems tiks. Net ir tie specialistai, kurie rūpinasi burnos higiena, pataria vartoti daugiau produktų, turinčių kalcio ir tokių medžiagų, kuriomis būtent ir pasižymi Chia.

Maistas turi gydyti

Organizmo valymas – procedūra, kuri jau kurį laiką yra ypač populiari. Būdų valyti organizmą yra be galo daug. Neovital.lt puslapyje galite aptikti daug maisto papildų, kurie puikiai tinka organizmo valymui, svarbiausių jūsų kūno funkcijų užtikrinimui ir palaikymui. Dumblių ir įvairių augalinių žolelių mišiniai, koncentruotos granatų sultys, kurios ne tik valo organizmą, bet ir stiprina kraują, aprūpina kūną vitaminu c, saugo nuo peršalimo ligų. Štai, preparatas Nutri-cleanse yra sudarytas iš tirpių ir netirpių skaidulinių medžiagų, fermentų, probiotikų, todėl puikiai valo organizmą. Tuo tarpu dumblių mišinio ir gerųjų bakterijų mišinys Green magic puikiai veikia organizmą, padeda užtikrinti gerą medžiagų apykaitą, padeda virškinti. Gyvename laikais, kada labai dažnai stokojame energijos darbe, o po darbo trūksta jėgų mėgautis laisvalaikiu, todėl būtinai reikia ieškoti būdų pakelti bendrąjį tonusą. Tamsiųjų raudonųjų spanguolių gabaliukai, praturtinti Omega 3 rūgštimis, puikiai padeda atgauti energijos trūkumą ir vėl mėgautis gyvenimu. Juk kiekvienas rytų medicinos atstovas pataria, kad reikia valgyti ne tik dėl malonumo, bet geriau rinktis produktus, kurie duoda visokiariopą naudą organizmui. Chia sėklos – būtent tai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *