Aliaskos kruizai – mato didingą paskutinės sienos peizažą

parašė , 2016-09-24 15:14

Aliaskos kruizai yra nepaprastai populiarūs, dėka peizažo, kuris pristato užimantį kvapą grožį ir natūralius stebuklus didžiuoju mastu. Paskutinės Sienos didingas peizažas yra galbūt geriausiai apžiūrėtas Aliaskos kruizuose, specialiai pirmo laiko lankytojams. Rinkdamas jūsų kruizą yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti. Šitie kruizai yra faktiškai visos 7 dienos, su keliomis išimtimis. Labiau nuodugniai patiria, jūs galite pasirinkti Aliaskos Kruizo Kelionę, kuri prideda žemės dalį prie jūsų kruizo. Kruizo kelionės yra paprastai 10 iki 12 dienų ilgio, apimdamos kruizą, bet yra kelionių iki tol, kol trys savaitės.
Didelis laivas Aliaskos kruizai panėšėja į buvimą plaukiojančiuose miestuose. Jie turi kazino, sveikatos klubus, kino teatrus, restoranus, poilsio kambarius ir daug gyvo pasilinksminimo. Jie yra ganėtinai prabangūs. Princesė Cruises yra vienas iš pagrindinių žaidėjų Aliaskos kruizo pramonėje. Jie turi keturis kruizo laivus ta paslauga Aliaska. Jie yra Koralinė Princesė, Briliantinė Princesė, Salos Princesė ir Safyro Princesė. Olandija Amerikos kruizai yra linkusi kreiptis į vyresnius keliautojus. Jų laivai turi tradicinį jausmą su paslauga derėti. Jų Aliaskos laivai yra Ryndam, Statendam ir Veendam. Kelios kitos pagrindinės kruizo linijų paslaugos Aliaska. Jie apima Karnavalo Kruizus, Garsenybės Kruizus ir Karališkąją Karibų Kruizo Liniją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mažas Laivas Aliaskos Kruizai:

Jei jūs norėtumėte artimesnę kruizo patirtį, svarstykite mažą laivą. Daug mažų kruizo linijų susitelkia ties ypatingomis palūkanomis kaip paukščio stebėjimas ar ledynai. Mokslininkai dažnai lydi kruizus, kad padėtų įžymybes į perspektyvą. Maži laivai gali pasiekti vietas, kad dideli laivai negali nueiti. Jie taip pat turi daug daugiau lankstumo su savo sąrašu. Maži laivo kapitonai dažnai klaus savo keleivių, ką jie nori pamatyti ar kur jie nori nueiti. Maži laivų kruizai gali kainuoti daugiau, negu dideli laivai. Jie taip pat turi mažiau patogumų ir malonumų. Tačiau, jei jūs rūpinatės daugiau apie pakėlimą arti ir skelbimą pažinčių skyrelyje su Aliaskos gamta, negu jūs darote apie išlepinimą, tada maži laivo kruizai gali būti jums.

Princesės kruizai siūlo panoraminę gamtos stebuklų perspektyvą. Paminkliniai ledynai yra gamtos traukimas, ir Aliaskos vandens keliai atskleidžia daugiau šitų jaudinančių Ledynmečio milžinų negu kur nors kitur ant žemės. Aliaska Pasaže yra vienas iš daugumos vaizdingų jūros keliukų pasaulyje, namo plikiems ereliams, banginiams, jūros liūtams, ūdroms, rudiesiems lokiams, kalno ožiams ir seabirds bandoms. Plius jūs aplankysite įvairovę aromatingų įplaukimo uostų, pilnų turtingos istorijos ir gimtosios kultūros.

Olandijos Amerikos Kruizai leidžia jums stebėti banginių pažeidimą ir erelio pakilimą, kadangi jūs leidžiate visą dieną Ledyne įlankos Nacionalinis parkas. Jūs važiuojate per Aliaskos taurų grožį ir sienos uostus neprilygstamoje prabangoje ir patogume. Ant Olandijos Amerikos Linijos įspūdingos 7 dienų Aliaskos kruizo atostogos jūs gaunate didesnį pasirinkimą Aliaskos kruizo maršrutų negu bet kokia kita kruizo linija. Olandija Amerika yra vienintelė kruizo linija, kad pasiūlytų Ledynui įlankos Nacionalinį parką ant visų trijų pagrindinių kruizo maršrutų. Ir jų erdvus, vidurys dydžio laivų neša mažiau svečių, garantuojančių ramius kampus ir atpančiotus vaizdus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai Tęsti Aliaskos Kruizus:

Populiariausias laikas tęsti Aliaskos kruizus yra birželis, liepa ir rugpjūtis. Tai yra, kai oras yra šilčiausias Aliaskoje. Laukite, kad užmokėsite labiausiai už kruizus šiuo metu. Gali ir rugsėjis būti peties sezonu. Oras yra mažiau numatomas, bet Aliaskos įlanka yra vis dar prieinama dideliems kruizo laivams. Jūs galite gauti geresnes kainas per peties sezoną. Keli mažas kruizas persiunčia burę balandį. Gali vis dar labai šalti per balandį ir gegužės pradžią. Svarstykite tai, kai jūs rezervuojate savo kruizą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *