Teisinga kaina valdyti burinę valtį.

parašė , 2013-01-12 21:52

Žvilgsnis į šiandienę liepsnojančią karštą burinės valties rinką, ir jūs galėjote surasti kai kuriuos geriausios kokybės reikalus. Bet pirkėjas saugosi! greitieji kreditai internetu Tikra kaina valdyti burinę valtį galėjo būti daugiau, negu jūs galvojate. Laikykitės šitų lengvų burinių patarimų tikrinimui realiose sąlygose ant to, ką tai galėtų paimti, kad gautų mažą panaudotą burinę valtį, paruoštą pakrantės ar nuo kranto pusės buriavimui.

Užimkite "Laiką Lauke" Šiam Tikrinimui realiose sąlygose!

Manykite, kad jūs nesate namie pasivaikščiojimui aplink valčių prieplauką ir susitinkate valtį, kuri krenta į akis. Jūs pervažiuojate brokeriams, kuriuos keista įstaiga šalia valčių prieplaukos sujungia ir klausia apie valtį. Jūs galite susilažinti visų gerų daiktų klausymasis, ir kaina tik negali būti daužyta

Anksčiau, negu jūs padarysite vieną daiktą daugiau, tikėsitės papildomų 33 % ir 50 %. Tai mano, kad svarstoma burinė valtis neturi jokių paslėptų pakenkimų ir gali perduoti jūrinę apžvalgą.

Apsimeskime, kad jūs einate atgal į valtį su brokeriu ir vedate greitą kažkada per valties apžvalgą. greita paskola internetu Viskas atrodo gerai; joks ryškus tekėjimas kabinoje nuo liukų ar liukų. Joks papildomas vanduo triumuose.

Atrodo, variklis yra gerai rūpintas ir pradžios, poslinkiai, droseliai, ir sustojimai, lygūs ir lengvi. Atrodo, jos burės, valdydamos įrangą ir nuolatinę įrangą turi gerą vientisumą, be lūžių, išlinkimų, įtrūkimų, iškraipymo, piktnaudžiavimo, ar nepaisymo. Ir jos valties inkarui ir pagrindo sustabdymui geros būklės, gerai rūpinasi, ir rodo minimalius blogėjimo, rūdžių, ar korozijos ženklus.

Pridėkite 33 %, kad Gautumėte Ją Paruoštas Pakrantės Keliavimui jūra

Planas išleisti papildomus 33 % pirkimo kainos viršūnei, kad gautų burinę valtį, paruoštą pakrantės keliavimui jūra.

Halas, Denis ir Įrengiantis

Vyresnės burinės valtys gali turėti korpuso problemas tokias kaip pūslės ar vandeninis įsibrovimas į branduolį klubas buda (mediena, įsprausta tarp specifinių rajonų ant denio, kad stiprintų ir sustiprintų denį). Vyresnėms valtims, galbūt, reikia bėgančios įrangos, pakeistos, jei tai tapo nutrinta, dėvėta, ar sugadinta saulė.

Nuolatinės įrangos daliai, galbūt, reikia būti patobulinta. Matininkas sugebės išbandyti metalinį vientisumą laidinio šydo ir buvimo galai ir suveržiamosios movos, kad nustatytų, jei mikroskopiniai įtrūkimai dalyvauja. Po naudojimo ir neapsaugojimo metų, kad purkštų ir lytų, tai gali būti bendru defektu ant panaudotų burinių valčių.

Burės

Patobulinkite ar prisidėkite prie burės inventoriaus. Nesvarbu, ką skelbimas sako, 8-10 metų burės praeina savo sužydėjimą. Nutįsimas, dėvėjimas, UV šviesa ima jų nuostolį. Mažiausiai jiems reikės pagrindinio nuodugnaus patikrinimo. Ir jums, galbūt, reikia pakeisti vieną ar daugiau burių. Manykite, kad ant 27 pėdų kreiserinė valtis, tipiškas grotas gali kainuoti daugiau kaip 1000$ dolerius. Tai yra darbo, papildomi rifo punktai, ir medžiagos. Taupykite daug pinigų, jei jūs išmokstate suremontuoti ar padaryti jūsų savas bures.

Inkarai ir Pagrindo Sustabdymas

Sustiprinkite pagrindo sustabdymą. Niekas neprisideda daugiau prie visaapimančio saugumo, plaukiant negu jūsų valties inkarai. Neškite bent jau tris pakrantės keliavimui jūra. Pagrindo sustabdymas apims visą inkaro nuleidimo įrenginį, kuris sudaro inkarą, tokį kaip windlass ar pakala, virvė jodinėjo, grandinė, grandinės, ir inkarai. Jūs turite turėti įvairovę inkarų skirtingiems jūros pagrindų ir nuleidžiančių inkarą sąlygų tipams.

Pavyzdžiui, lengvasvorė Delta minkštam purvui ir sunkesnis Rocna audringoms sąlygoms. Inkarai ir pagrindo sustabdymas gali sulaikyti jus prie 1000$ ar daugiau. Bet atsiminkite, kad tai bus jūsų #1 draudimo polisas – ne kažkokia dalis popieriaus, išleisto draudimo bendrovės. Kad ir kas jūs darote, netaupykite ant inkaro įrenginio. Nupirkite geriausią inkarui ir įkurkite sustabdymą saugumui, saugumui, ir dvasios ramybei.

Pramoginė valtis ir Esantis už borto

Jūs turėsite sugebėti pajudėti nuo pritvirtintos valties į krantą ir atgal. Atidėti fondai pripučiamai ar tvirtai pramoginei valčiai. Prisidėkite irkluose, irklo įkabose, pramoginės valties inkare, ir jei pageidaujamas (ir dauguma žmonių daro), esantis už borto. Anksčiau, negu jūs mirksėsite savo akimis, su visomis šitomis įrangomis, jūs turite tikėtis 3000$ ar daugiau išlaidų. Investuokite kapitalą į aukštos kokybės pramoginę valtį ir įrenginį, kuris tarnaus, jūs suteikiate jums metus ar paslaugą be rūpesčių.

Navigacinė Įranga

Jūs turėsite nupirkti jūrines diagramas, greta GPS, sąmokslininko, ar radaro jei pageidaujamas. Apimkite keliavimo jūra vadovų, Pakrantės Pilotų, Potvynio ir Einamųjų stalų, ir navigacijos sąmokslo rengimo įrenginio pirkimą.

Gražus į Haves

Nepilni jūreiviai turi svarstyti vėjo mentę be automobilio piloto. Ne svarbus, bet supranta, kad automobilio pilotas sausina bateriją greičiau negu dauguma bet kokio įrenginio., automobilis bandomieji, nauji falai ir valdantis įrangą. Pridėkite pirkimą tokį kaip GPS, radaras, jūrinės diagramos, navigacinės publikacijos, ir jūsų sąrašas galėjo padidėti net daugiau. Atidėkite fondus diagramoms "viršūnė linijos" ir navigacinio įrenginio, kad sulaikytumėte jus ir jūsų plaukiančią komandą ar partnerį gyvus ir sveikus.

Pridėkite 50 %, kad Gautumėte Ją Paruoštas Nuo kranto pusės Keliavimui jūra

Jūs išleisite papildomus 50 % per pirkimo kainą rimtam nuo kranto pusės keliavimui jūra. Jūs būsite neprieinamas remonto ar tieksite patogumus per daug dienų ar savaičių laiku, tokiu būdu savipakankamumas taps daug svarbesnis negu pakrantės keliavimas jūra. Jei jūs keliaujate užsienio uostams, jūs galite surasti šitą aprūpinimą, daug brangesnį negu kainos namie. Be to, į įrenginį ir pasikeitimus, paminėtus anksčiau, suplanuokite ant…

Dideli atsarginių dalių komplektai, kad apimtų variklį ir denio įrenginį (papildomi blokai, falo linija, sulankstydamas įrenginio liniją, inkaro liniją, inkaro grandinę), pakeitimas telegrafuoja stovinčiai įrangai, papildomos burės tokios kaip trysail ir papildoma Genuja ir grotas, audringas įrenginys tokios kaip jūros inkaras, velkamasis inkaras ir apynasris, likusi be darbo ar papildoma elektronika tokios kaip USB radijas (jei jūs trokštate šios technologijos), ir "jokia valdžia nereikalingas" vėjo mentės.

Sąrašas gali pasidaryti ilgesnis, bet jūs gaunate mintį. Kelios panaudotos burinės valtys ant rinkos yra "paruoštos plaukti" į pakrantės ar nuo kranto pusės buriavimą. Taip, geriau atidėti fondus, kad apimtų bent jau kai kuriuos iš šitų pasikeitimų ir pridėjimų. Tas būdas, jūs nebūsite "kriauklė, sukrėsta" tikrove gauti mažą burinę valtį, paruoštą jūrai.

Kitos Kainos, Keliaudamas

Dabar į tuos dažnai kainos, kurios užmirštama. Jūs galite nuleisti kai kuriuos iš jų, jei jūs esate, "daro tai savarankiškai" (DIY) ar nepriklausomas jūreivis. Pavyzdžiui, klaidos mokesčiai lėks per kreiserinį biudžetą greičiau negu artėjanti škvalo linija. Kaip bus pietūs lauke ar viešbučio buvimas ant kranto.

Inkaras lauke ir virėjas ant valties, kad sutaupytų didelius dolerius ir sulaužytų bambagyslę, kad paremtų pusės pragyvenimą. Padėkite šitas kainas į savo biudžetą ir įvertinkite tai, ko jums reikia jūsų asmeninei gyvensenai.

Klaidos Mokesčiai

Kuras

Aprūpinimas maistu

Pasilinksminimas

Transportavimas Ant kranto (nuompinigiai)

Transportavimas Namo (jeigu būtina, kad sugrįžtų namo)

Remontas (nelauktas)

Laimikis Lauke

Panaudokite šituos burinius patarimus, kad padėtumėte jums nustatyti, jei nuosavybės kaina yra teisinga jums. Tai duos jums dvasios ramybę, kad žinotų, kiek pinigų jūs turite atidėti, kad realizuotumėte jūsų kreiserines svajones vietoj tik svajonės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *