Dubrovniko jachtos chartijos kreipimasis.

parašė , 2013-01-12 19:09

Kažkokia jachtos chartijos reguliarioji kariuomenė sutinka, kad Dubrovnikas yra vienas iš gražiausių Viduramžių miestų pasaulyje, ne tik nuo Kroatijos. Faktas lieka, kad tai yra labai populiarus pakrantės miestas ant mėlynų Adrijos vandenų.

Vardas greitos paskolos kurį atrodo, Dubrovnikas buvo nulemtas iš anksto tam, kad buriavimas, kadangi tai verčia į "miestą, kuris atvyko iš jūros" ir navigacijos ant vandens tikrai iš tikrųjų vaidina svarbų vaidmenį miesto kasdieniame gyvenime. Iš tikrųjų, taip daug lankytojų galėtų sužinoti, atvykdami čia, uostas yra pulsuojanti širdis miesto ir buvo taip amžinai kadangi miestas buvo nustatytas.
Atsižvelgiant į jo puikų turistinį potencialą, servai kuris suteikia žmonėms kai kurias dideles Dubrovniko jachtos chartijos šventes, tai buvo pravardžiuojama "Adrijos Perlas", nors vyresniais laikais kaip 7-asis šimtmetis, kai tai buvo įsteigta tai buvo žinoma kaip Raguza.

Tai vis dar stovi ant tos pačios vietos šiandien, Dalmatijos Pusiasalio pietuose, esant gana prieinama. Yra vietinis oro uostas, kuris lengvina jachtos chartijos grupes nuo kitų šalių, atvykstančių į Dubrovniką. Atstumas nuo miesto yra 20 km, kas reiškia trumpus perkėlimo laikus, garantuodamas, kad jūs būsite ant vandens trumpiausiu laiku. Geriausiai visų, oro uostas jungiasi į pagrindinius Europos miestus tokius kaip Frankfurtas, Viena, Amsterdamas ir Paryžius.

Vietoje, yra ryšių prie kelio ir geležinkelio į kitas svarbias poilsio vietas ant Kroatijos kranto linijos tokias kaip Skilimas. Tačiau, jie negalėtų įrodyti geriausio būdo atvykti į Dubrovniką nuo to laiko vasarą, jie yra linkę pasidaryti labai perpildyti, kuris verčia pirmas kreditas nemokamai į ilgesnį praėjimo laiką. Kad kovotų su tuo, daug turistų nori atvykti prie kelto nuo daug vietų, kurios jungiasi čia: Rijeka, Stari Grad ir Sobra. Nors kai kurie iš jų pargriauna, gali paimti iki tol, kol 20 valandų, bent jau jie yra daug įspūdingesni.

Pirmas daiktas kurį jūs pastebėsite, kai atvykimas į Dubrovniką bus daugybė Renesanso periodo pastatų, iš kurių daugelis yra turistų atrakcijos tokios kaip Sponza, Rektoriaus Rūmai ar Šv. Išgelbėtojo bažnyčia ir Franciscan vienuolynas. Bet pirmas daiktas, kuris turbūt užgrobs jūsų dėmesį yra įspūdinga statyba, kuri sudaro miesto sienas, pastatytas labai seniai tam, kad apsaugotų uostą prieš vėjus bet taip pat ir nuo galimų grobikų. Šiandien, jie tiesiog aprūpina stulbinantį vaizdą, 25 m virš jūros lygio.

Kai jūs nuvargstate ir alkanas nuo viso įžymybių apžiūrėjimo, galvos ant žemyn istoriniam centrui, kur jūs surasite kai kuriuos gražius valgius geriausiuose restoranuose mieste. Būkite įspėtas, nors, mažas tyrinėjimas ir eksperimentavimas yra užsakyme, tokiu būdu jūs galite surasti tokį, kuris tinka jūsų skoniui geriausias. Jūs turite žinoti, nors tai, kurį vietinė virtuvė tikrai naudoja naujausias vietines sudedamąsias dalis, kurios kutena švelniai skonio pumpurus tų, kas pietauja čia.

Kaip daugelyje kitų vietų Kroatijoje tam, kad buriavimas šventes, naktinių žmonių išeina ieškant malonumo, ir tai yra, kai atrodo, Dubrovnikas atsigauna. Atsiminkite, kad dvi geriausios vietos turėti smagią naktį lauke Dubrovnike yra Stradun ir Lapad, kurie yra 2 pasivaikščiojimas. Bet daug kaip paslėptų restoranų atveju, geriausi vietiniai klubai yra paslėpti sename ketvirtyje. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, seka partines minias ir garsią muziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *