Terminų plaukiančiam naujokui buriavimas

parašė , 2013-10-21 17:19

Yra daug plaukiančių terminų, išimtinai panaudotų, ir tai turi būti studijuojama tų, kas neturi jūrinio žodyno dar. Šitas techninis žargonas yra dalis plaukiančio pasaulio, kuris tiesiog apibrėžia sportą. Jūs galėtumėte studijuoti jūrinius terminus internete, plaukiančioje mokykloje ar vietiniame buriniame klube. Ar jei jūs panėšėsite į mane, jūs studijuosite jūrinius terminus, skaitydamas plaukiantį naujoką e Knyga. Bet kokiu atveju, jūrinių terminų studijavimas padės jums tapti geresniu jūreiviu su burinės valties komanda ir padidinti jūsų įvertinimą sportui.
Aptarkime dalį terminologijos, kurią jūs galėtumėte panaudoti. Nusilenkimas yra burinės valties priekis, ir nugara yra žinoma kaip laivagalis. Teisingą valties pusę tuo metu, kai jūs žiūrite į nusilenkimą nuo burinės valties vidaus pavadina dešiniojo borto puse. Kairiąją pusę pavadina uosto puse. Kilis yra pelekas po korpusu ar pagrindu burinės valties, kuri yra apkrauta su vadovavimu ar kažkokia kita medžiaga, kad atlygintų vėją, įtemptą ant burių.

Yra trys baziniai tipai burių, kurios yra panaudotos ant plaukiančio laivo. Yra svarbiausias lapas, kuris yra didžiausias trijų ir yra įrengtas į stiebą ir bumą. Kliveris yra mažas negu svarbiausias dalykas ir yra įrengtas ant priekio stiebo prieš svarbiausią burę. Spinnaker burė yra panaudota daugiausia tam, kad plauktų su vėju, kuris yra dėtas prieš kliverį ir reikalingas, kad rūšių bumas įrengtų jį į stiebą. Falas yra virvė, kuri kelia ir nuleidžia burę.

Prikalimas vinutėmis yra trukmė, kai jūs plaukiate prieš vėją ar į vėją, iš pradžių jūs pasisukate į uosto pusę, tada dešiniojo borto pusei zigzaginėje struktūroje, tada kiekvienas iš šitų posūkių yra žinomas kaip prikalimas vinutėmis. Pašiepimas yra prikalimo vinutėmis priešingybė, todėl, kad jūs pasisukate su vėju už jūsų. Taip, keisdamas kursą yra uosto smeigtukas ir dešiniojo borto smeigtukas, priklausomai nuo kurio kelio jūs sukate į kairę ar teisė atitinkamai.

Buriavimą tiesiogiai žemyn vėjas pavadina prabėgimu. Pasiekiamumas yra, kai jūs plaukiate pavėjui ant kampo į vėją. Platus pasiekiamumas yra, kai vėjas atvyksta po burinė valties ant kampo. Burės yra išleistos toli nuo valties, bet ne ganėtinai tiek daug, kiek ant prabėgimo ar negyvo prabėgimo, kur burė būtų 90 laipsnių statmens į korpusą.

Gali atrodyti, jūriniai terminai yra ganėtinai sudėtingi pradžioje. Tačiau jie taps lengvesni paskui tik kelios išvykos. Dėl išsamesnės informacijos apie buriavimą, tik plaukite ant į sailingbeginner.com, Jūs būsite patenkintas, kad jūs padarėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *