Kruizai ir miestai ant vandens – keleivinis sutarimas

parašė , 2013-10-07 15:08

Šiuolaikiniai dienos kreiseriai yra panašūs į plaukiojančius miestus. Nors ne ganėtinai, kaip dideli kruizo laivai siūlo daugelį tų pačių paslaugų, ir veiksmo, kurį maži miestai daro. Su labai daug malonumų, padarytų prieinamu jiems, keleiviai neturi palikti laivo gerai praleisti laiką. Kai kurie iš didžiausių kreiserių pastatė – kėgelbanuose, sienos alpinizme, plaukimo baseinuose, naktiniuose baruose, statydami už sales, valgyklas, vandens procedūrų salonus, kino filmo teatrus, arkadą, grožio salonus, barus ir poilsio kambarius.

Svarbu pažymėti, kad ne visi laivai turės visus anksčiau minėtus malonumus laive. Tačiau, daugelis turės daugumą jų. Paklauskite, jei abejonėje. Ši informacija yra taip pat, dažnai įrašoma į sąrašą ant kruizo lainerio žiniatinklio svetainės

Kruizo laivai statys į doką, duodami keleivius galimybė palikti laivą ir ištirti rajoną. Tipiškai bus iš anksto paruoštas veiksmas keleiviams, kurie pasirašė juos. Asmenys, kurie nepajėgė įvykdyti pasirengimą iš anksto, suras, kad ėjimas aplink ir regėjimas, kad matytų yra pasirinkimas. Asmenys, kurie greičiau neišlipa ar kas nepajėgė padaryti tam tikro uosto planus, suras, kad yra daug, kad padarytų ant valties. Kaip ankščiau paminėtas, galima surasti daugelį veiksmo, pasiekiamo žemėje, valtyje. Boulingo popietė būtų daug malonumo. Bastymas bare yra mėgstama daugelio veikla. Lošimas, plaukimas, ėjimas į vandens procedūrų saloną, ir taip toliau, visas pasiūlymas didelės alternatyvos be to.

Kruizo laivai užaugo iš esmės per tuos metus, išreiškiant dydžiu ir dėl malonumų tipų, jie siūlo. Praeityje, tuo metu, kai daugelis jų buvo ganėtinai gražūs, jie blykšta palyginti su panaudotais kelto keleiviams per vandenynus ir jūras šiandien. Daug žmonių yra nustebinti pirmą kartą kai, jie sėda į laivą. Plonas to dydis yra įspūdingas ir savęs savarankiškai. Vieną kartą, keleiviams dažnai net daugiau kelia pagarbią baimę, kadangi jie apžvelgia viską ką laivas turi pasiūlyti. Sunku daugeliui žmonių manyti, kad valtis galėjo būti taip didelė ir taip gerai įrengta ir vis dar saugiai plaukioti viršuje vandens.

Asmenys, kurie niekada neturėjo malonumo kruizo tęsimo turi tęsti bent jau vieną savo gyvenimo trukmėje. Patirtis yra neprilygstama. Kruizo laineriai, kad konkuruotų su kitais atostogų maršrutais, pasistengė, kad garantuotų, kad jie siūlo daugelį to paties veiksmo, ir malonumų žmonės galėtų gėrėtis, atostogaudami žemėje. Jie sekėsi.

Yra keli daiktai, kuriuos asmuo negali padaryti laive. Šiandieniai kruizo laivai turi kino filmo teatrus, kėgelbanus, naktinius barus, plaukimo baseinus, sienos alpinizmą, vandens procedūrų salonus, lošimą ir bibliotekas. Sujunkite šituos malonumus su periodiniu statymu į doką, kad keleiviai galėtų iškrauti ir praleisti laiką žemėje, ir iš tikrųjų sudėtinga surasti geresnį atostogų tipą. Neriboti maisto kiekiai neskaudina taip pat. Keleiviai būtų išmintingi, kad padarytų dažnas keliones į treniruotės priemonę, kad sudegintų kai kurias iš tų papildomų kalorijų, kurias jie yra įpareigoti nuryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *