Vairuodamas Džeksonvilio Šv. johns upė, paslėptas lobis

parašė , 2013-12-31 07:33

Daug žmonių nesupranta tai, kas neįtikėtina burinė susitikimo vieta egzistuoja Džeksonvilyje, Florida. Ar jūs esate ant burinės valties chartijos ar privačios jachtos, jūs galite gėrėtis šiuo paslėptu lobiu. Kai Šv. Johns River pasuka pietus į Džeksonvilio miesto centrą, tai atidaro į puikią burinę vietą. Gana platus, kad garantuotų gerą pastovų brizą ir aprūpintų kambarį, kad vairuotų nesvarbu, kas kryptį vėjo smūgiai. Gana siauras, kad aprūpintų apsaugą, tokiu būdu vandenys beveik niekada pasidaro grublėti, net kai vėjas sukelia.

Krantai yra apsupti padaryto manikiūru turto ir senovinių medžių. Floridos Jachtos Klubas ir Timuquana Užmiesčio klubas puošia vakarų krantą. Gražūs namai ištempia nuo San Marco pietų praeitį Julington Upelis palei visą rytinį krantą
Jūs galite net stebėti lėktuvus, pakylančius ir besileidžiančius nuo Karinės jūrų Aviacijos bazės (NAS) tik į šiaurę nuo Magistralės tarp valstijų 295 (Buckman Tiltas).

Saulėlydžio Kruizas ant Šv. Johns River

Ortega ant vakarų pusės upės, tik 10 minučių nuo Džeksonvilio miesto centro, yra daug valčių prieplaukų tėvynė. Tai yra puikus išvykimo punktas saulėlydžio burei. Palikdamas doką prieš apytiksliai 3 valandas prieš saulėlydį, jūs norėsite vadovauti pietums. Plaukdamas arti temptas į popietės jūros brizą, jūs pasiekiate, kad plauktumėte viršuje šalia kranto kaip jūs kryžmai upė. Su geru brizu jūs būsite blogos nuotaikos šalia Buckman Tilto po apytiksliai dviejų valandų.

Apsivertimas ir šiaurei antraštė yra puikus laikas nebūti namie ant nusilenkimo, kadangi saulėlydžio spalvos užlieja dangų. Laikymas šalia rytinio kranto garantuoja idealų skęstančios saulės vaizdą. Kadangi saulė dingsta žemiau horizonto, kurį dangus pildo gvazdikų, purples, ir apelsinų po švytėjimo. Iki to laiko jūs artėsite prie Džeksonvilio miesto centro, kadangi miesto žibintas kuria savo savą "lengvą renginį". Po vienos valandos jūs galite sugrįžti doke kaip paskutinė šviesa prieblandos susižavėjimų nuo dangaus. Puiki keturių valandų ekskursija!

Dienos Burės ant Šv. Johns River

Jei jūs turite pilną dieną, jūs galite vairuoti tolimesnius pietus po Buckman Tiltu; galbūt sustodamas Julington Upelyje priešpiečiams Naujojo Orleano Kavinėje. Ar, jūs galėjote pasistūmėti pietūs Žalio Užutekio kryptimi Springsas, praeinantis Žemyninis Klubas ir Gydytojų Ežeras.

Ar jūs galėjote vadovauti šiaurei, kad turėtumėte cityscape, plaukdamas tiesiai per Džeksonvilio miesto centrą, perduodantį Džeksonvilio Nusileidimą ir Laikų sąjungos Centro/Simfonijos Salę. Po mėlyno akį gaudančio Svarbiausio Šv. Bridge atidarymo, jūs galite vairuoti leidimo Metro Parką ir Jaguarus (Everbank) Stadionas. Vyksmas truputį toliau jūs galite plaukti po Elnio Tiltu, 19 th didžiausio išvaržos tvarsčio tilto pasaulyje, švystelėjimui kai kurių iš Džeksonvilio uosto operacijų.

Plaukiančios Atostogos nuo Džeksonvilio

Džeksonvilis, Florida, yra didelė vieta pradėti plaukiančias atostogas taip pat. Tai yra tiktai 3 valandų kelionė žemyn Šv. Johns (su srove) ėjimas Uosto Džeksonvilio į Intrapakrantės Vandens kelią. Jūs praeinate po žymiomis Damomis Point Bridge, 2-uoju ilgiausiu kabeliu pasiliktu tiltu Amerikoje, šeštu pasaulyje, ir vieninteliu su arfos buvimu. Po dienos jūs galite drybsoti ant paplūdimio Fort George Island, šokinėjantis baras ar pietauti keistame shrimping kaime Fernandia, ar tirti Cumberland Salą. Puikus trims ar keturioms vienos dienos kelionėms ir net geriau jei jūs turite savaitę, kad ištirtumėte Gruzijos Jekyll ir Šv. Simon Islands taip pat.

Patirtis Jūs Atsiminsite per daug Ateinančių metų

Šiaurė ar pietūs, diena ar saulėlydis, vairuodamas chartiją ar privačią burinę valtį, kiekvienas, kas plaukia ant Šv. Johns sako man, kaip gražus ir atsipalaiduojantis tai yra. Net "senos druskos" yra nustebintos, kad daugiau žmonių neatrado šio lobio. Taip, jei jūs lankote Džeksonvilį, būti įsitikinęs, kad pažymėsite burę ant Šv. Johns River ant jūsų "turi padaryti" sąrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *