Viking upės kruizai – Rusijos upės kruizas

parašė , 2016-12-28 10:49

Sankt Peterburgas, Mandrogy, Kizhi, Kuzino, Jaroslavlis, Uglich, Maskva

Vairavę su Viking Upės Kruizais kelis kartus praeityje, mes jau turėjome išankstines mintis apie, kas laukti ant mūsų 13 dienų Vandens kelių Carų kruizo nuo Sankt Peterburgo į Maskvą. Mes net padarėme kažkokį tyrinėjimą prieš kruizą tinkle, skaitydami apžvalgas ant kitų žiniatinklio svetainių nuo kitų, kurie buvo šiame identiškame kruize ir laive. Apžvalgos buvo sumaišytos, tokiu būdu mes abejojome mūsų laukimą, kuris buvo pagrįstas mūsų savas praeities patyrimas su Viking Upės Kruizais.
LAIVAS

Kai mes iš pradžių priartėjome prie Viking Ingvar, sujungto Sankt Peterburge, pirmas daiktas, kuris sumušė mus buvo, kiek didesnis tai buvo negu kitos upės valtys, ant kurių mes plaukėme. Skirtingai nuo Viking Upės Kruizų Europos laivų, kurie tipiškai neša 150 svečių (nauji "longships" neša 190), Viking Ingvar neša iki 206 svečių. Laivas buvo visiškai atnaujintas 2011, ir jie neapgaudinėja, kai jie sako "visiškai". Laivo sąlyga buvo viena iš mūsų problemų po kai kurių iš apžvalgų skaitymo. Tačiau, kai mes mindėme Viking Ingvar, tai atrodė kaip visiškai naujas laivas! Jūs niekada nežinotumėte, kad šis laivas buvo paleistas 1989. Skandinavų, šiuolaikinis interjeras su šviesos nudažytu mišku gali atrodyti sterilus į kelis, bet jis sunkiasi šiuolaikinis ir naujumas.

Laivai, kurie plaukia Rusijoje turi būti pastatyti Rusijoje, tokiu būdu Viking Upės Kruizai yra šiek tiek apriboti iki rusų pastatyto laivo originalaus projekto ir plano. Tačiau, kai šis laivas buvo iš pradžių konstruotas per Tarybų Sąjungos erą, jis buvo suprojektuotas, kad neštų daugiau kaip 424 svečius! Savaime suprantama, Sovietai nebuvo dideli ant būtybės patogumų. Yra tuo, ką jūs surasite ant kiekvieno denio:

Svarbiausias Denis: 200 serijų kupė, Priėmimo Rašomasis stalas, Biblioteka, maža interneto Kavinė su 2 nešiojamaisiais kompiuteriais ir spausdintuvu, ir gražia dovanos parduotuve.

Vidurinis Denis: 300 serijų kupė, Nevos Restoranas, Kavos stotis, vieši tualeto kambariai

Viršutinis Denis: 400 serijų kupė, Panoramos Baras

Saulės Denis: Dangaus Baras, Saulės Denis

Visa vieša erdvė, prieškambariai ir kupė buvo įtraukti į laivo neseną refurb, tokiu būdu viskas atrodo nauja ir nauja. Stephan Busch, Viešbučio Vadybininkas, mato į tai, kad laivą sulaiko švariai švarų. Yra vienas elevatorius laive.

Interneto prieiga yra giriamosios ir pasiekiamos 24 valandos dieną per du nešiojamuosius kompiuterius interneto Kavinėje ant Svarbiausio Denio, ar, vartojant laivo Wi-Fi su jūsų savu nešiojamuoju kompiuteriu ar Wi-Fi gebančiu prietaisu. Be abejonės, Viking Ingvar interneto paslauga buvo rankos žemyn geriausias, kurį aš patyriau bet kokiame upės kruize. Kuri maloni nuostaba! Aš sugebėjau skelbti savo dienraštį blog kiekvieną dieną ir neatsilikti nuo elektroninio pašto, jokia problema. Žinoma, kaip bet koks upės kruizas, buvo laikų, kai paslauga buvo numesta. Kad ir kada laivas praeina spyną, pavyzdžiui; tai yra tik techninė upės keliavimo jūra tikrovė. Taip pat, kai mes buvome tolima šiaurė ant Ežero Onegos ežero, paslauga buvo neprieinama ilgą periodą. Be to, aš neturiu jokių nusiskundimų. Ne tiktai internetas buvo pasiekiamas visur laive, net mūsų kupė, ryšio greičiai buvo padorūs. Geras darbas!

Rūkymas nėra leistas kur nors valtyje. Rūkymas yra leistas pažymėtuose rajonuose ant išorinių denių.

Su upės keliavimo jūra populiarumu, labai įprasta turėti kelis laivų dokus ant to paties molo šalia, rišant iki vieno kito, darant tai būtinas, kad eitų per vieno ar daugiau kitų laivų vestibiulį, kad pasiektų krantą. Taip, anksčiau, negu jūs atidarysite savo užuolaidas, žinoti, kad jūs galėtumėte būti nuo akies prie akies su gyventojais ant laivo, kuris yra surištas iki jūsų laivo! Viking Helgi vairavo tą patį maršrutą, kuriuo mes buvome taip, buvo labai įprasta turėti eiti per jos vestibiulį. Kadangi ji atrodo faktiškai identiška Viking Ingvar, jūs turėjote atkreipti dėmesį, kad būtumėte įsitikinęs, kad jūs buvote ant teisingo laivo. Vienoje vietoje ant mūsų maršruto, aš manau, kad mes turėjome eiti per bent jau keturis laivus, kad pasiektume krantą ir buvo laivų antra, mūsų, kurių keleiviai turėjo eiti per daugiau kaip penkis laivus!

SUTARIMAS

Mūsų kategorijos KIRVIS Liuksusinė kupė #415 yra esantis ant Viršutinio Denio Viking Ingvar. Pagal Viking Upės Kruizų literatūrą, kupė turi 160 sq. pėdų. Aš užmiršau supakuoti savo ruletę, tokiu būdu aš paimsiu jų žodį jai. Kupė tikrai jaučiasi didesnė negu ankstesnės Viking Upės Kruizų kabinos. Kaip likusi dalis Viking Ingvar, kupė patyrė užbaigtą restauraciją 2011, ir tai akivaizdu. Kabina atrodo visiškai nauja. Iš tikrųjų, fotografijos ant jų žiniatinklio svetainės nerodo naujų paklodžių ir užvalkalų, kurios apima patogias Europos stiliaus pūkines antklodes.

Dėl laivo struktūros, yra paštas mūsų kambario viduryje. Buvo keista pamatyti tai pirmiausia, bet po dienos, jūs net nepastebite to. Yra didelis paveikslo langas ant užpakalinės sienos, kuri žvilgčioja per pasivaikščiojimo denį. Jūs galite iš tikrųjų atidaryti šį langą, susukdamas rankeną viršuje ir slinkdamas langą žemyn. Tai buvo didelė ypatybė to, kad daryti nuotraukas nuo kupė. Tik atsiminkite, kad jūsų langas atsidaro ant viešo pasivaikščiojimo! Taip pat, nėra jokio ekrano ant lango, taip venkite įleisti bet kokius skridimo vabzdžius. 2013, laivas patirs daugiau suremontavimo, kad paverstų tą pasivaikščiojimą į atskiras verandas kupė.

Dvi dvynių lovos (sujungtas, kad suformuotų lovą dydžio karalienės mūsų atveju) yra ant vienos sienos su galo stalais, kurie yra pasodinti į sieną. Kiekvienas galo stalas yra iš esmės maža stalo viršūnė ir viena lentyna laikymui. Yra šviesos jungiklių šalia kiekvienos lovos, kad kontroliuotų atskirą skaitymo šviesą ir kitą kabinos apšvietimą. Yra taip pat 220 parduotuvės virš kiekvieno naktinio staliuko. Lovos yra pastovios, bet patogios ir naujos drobės, pūkinės antklodės ir pagalvės yra labai patogios. Yra daug kambario po lovomis, kad sukauptų tuščią bagažą.

Ant sienos, stovinčios su lovomis, yra ilgas rašomojo stalo/pasilinksminimo/baro pultas. Yra daug tabletop erdvės jūsų nešiojamajam kompiuteriui, telekameroms, ar kitiems asmeniniams dalykams. Vaisiaus ir giriamojo supilto į butelius vandens rutulys gali būti surastas čia be to. Jūs taip pat surasite telefoną ir Ramų Vox įkrovimas stoties, esančios čia. Didelis veidrodis virš rašomojo stalo leidžia šiam rajonui būti panaudotas kaip tuštybė. Yra maža taburetė apačioje, kur jūs galite sėdėti ir uždėti makiažą, ar dirbti ties savo nešiojamuoju kompiuteriu. Ingvar projektuotojai padarė puikų darbą daug elektrinių parduotuvių įtraukimo. Yra du 220 Eurostiliaus parduotuvių už rašomojo stalo ir viena 110 Amerikos stiliaus parduotuvės. Iki tol, kol jūs pakuojate kelis danties siejiklių "eurą mums", jūs turite būti geras nueiti! Vienas daiktas kurį Rickee būtų mėgęs turėti buvo padidinimo makiažo veidrodis ant rašomojo stalo. Buvo daug kambario tam ir net parduotuvių kaiščiui, jei tai buvo uždegtas padidinimo veidrodis. Tai būtų didelis pridėjimas!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

O dėl laikymo, yra drabužinė padoraus dydžio, kad laikytų jūsų kabinimo dalykus ir pakankamai erdvės apačioje batams. Didelė lentyna virš pakabų yra kita erdvė dalykų laikymui. Vienintelis stalčius kupė yra mažas stalčius po rašomuoju stalu. Projektuotojai pasirinko lentynas vietoj stalčių. Yra trys atidarytos lentynos šalia minišaldytuvo. Iš abiejų pusių rašomojo stalo, yra trijų lentynų vienetas už atlenkiamų durų. Naudojimas lentynų vietoj stalčių labiausiai tikėtina sulaikys kabinos triukšmą į minimumą. Jei jūs buvote kada nors žadintas užsitrenkiančių stalčių garso, jūs įvertinsite lentynų naudojimą. Yra taip pat keturi kabliai pabaigoj kabinos durų, puikių tam, kad pakabintų švarkus, kepures, kuprines, ir taip toliau. Dėl pašto mūsų kambaryje, nėra jokio kito stalo, bet yra kėdė.

Vonia yra gana tipiška. Yra dušo kioskas gražaus dydžio su užuolaida. Maža tuštybės viršūnė ir trijų lentynų veidrodinis medicinos kabinetas siūlo daug erdvės daugumai asmeninių dalykų. Yra taip pat lentyna po kriaukle/tuštybe. Kriauklė yra didelė ir turi naują, šiuolaikinį čiaupą. Visos vonios įrangos atrodo visiškai naujos, ir viskas dirbo nepriekaištingai. Ir, Ingvar inžinieriai suvokė, kaip padaryti laivo tualeto antplūdį be garso reaktyvinio variklio pilnu greičiu! Vakuumo sistema yra ramus šnabždesys. Drabužiai ir šlepetės yra pasiekiami ant prašymo. Gražūs L’Occitane malonumai yra pateikti vonioje ir papildyti kaip būtinas.

26" plokščia ekrano Sony televizija yra pasodinta aukštai ir gali būti lengvai pamatyta iš lovos. Yra taip pat labai geras programavimas, apimant Tarptautinį CNN, BBC Pasaulis, CNBC, kino filmo kanalas, laivo kanalas ir kai kurios užsienio stotys. Deja, jokios Fox News ar Dangaus Žinios apie šį buriavimą. Yra mažas elektroninis seifas po televizija vertybėms. Yra pakankamai kambario tarp lovos ir rašomojo stalo galo, kad, jei vienas asmuo yra susodintas už rašomojo stalo kitas asmuo galėtų eiti už jų (mes buvome kai kuriose kabinose, kur jūs turite šliaužioti per galą yra pakankamai kambario tarp lovos ir rašomojo stalo galo, kad, jei vienas asmuo yra susodintas už rašomojo stalo kitas asmuo galėtų eiti už jų (mes buvome kai kuriose kabinose, kur jūs turite šliaužioti per lovos galą, kad užbaigtumėte kažką susodintą už rašomojo stalo). Lova ir patalynė yra patogios, ir mes mėgstame pagalves ir pūkines antklodes. Kabina yra protingai rami, iš dalies dėl naudojimo lentynų vietoj stalčių ir kabinos durų, kurios užsidaro ramiai, neužsitrenkdamos uždarytą. Jei žmonės yra padėtis salės kalbėjimas, jūs galite išgirsti juos. Laimei, kiekvienas ant mūsų grindų buvo paprastai labai atidus, ir mes neturėjome jokių triukšmo svarstomų problemų. A/C sistemos darbai LABAI GERAI ir užšaldys jus iš kambario, jei jūs įsuksite rankena jį viršuje. Yra termostatas, kad sureguliuotų temperatūrą, bet ne ant/nuo jungiklio. Namų ūkio paslaugos buvo kaip geras ar geresnis negu bet koks kruizas, mes kada nors ėjome. Mūsų kupė palydovas, Damira, laikėsi, mūsų kupė visiškai švariai tvarkosi. Rickee atsitiktinai įėjo ant Damira viena diena, ir ji buvo vonioje ant jos rankų ir kelių, valančių grindis! Aš stebėjau jos prieškambaryje vieną dieną iš tikrųjų, iššluostydamas durų rėmus. Ji net valydavo mūsų kupė langą reguliariai, tokiu būdu mes visada turėdavome vaizdą upės be taškelių. Damira nekalbėjo daug anglų kalbos, bet ji visada sveikindavo mus su šilta šypsena ir padarė jos darbą puikiai. Oh, ir beje, vyksta, ji taip pat yra patyręs Klasikinis Pianistas!

Kasdieninis naujienlaiškis, Viking Žinios, kurias Damira palikdavo ant mūsų lovos kiekvieną vakarą, įveda kitos dienos maršrutus, aprūpina mažą foną ant kai kurių iš vietų, kurias mes aplankysime, ir siūlome patarimus, patarimą ir naudingą informaciją. Tai taip pat turi savyje sąrašą kitos dienos veiksmui ir valgio laikai ir pažymi atidarymo laikus barams ir dovanos parduotuvei.

O dėl visaapimančio patogumo, mes įvertintume šią kupė 4 iš 5 žvaigždžių. Net su poliumi, tai yra tikrai viena iš patogiausių riverboat kupė, kurias mes kada nors užėmėme, ir patogiausia Viking Upės Kruizų kupė, kurią mes gėrėjomės ligi šiol.

MAISTAS IR PIETAUJANTIS

Visa pilna paslauga, pietaujanti Viking Ingvar, vyksta Nevos Restorane. Restoranas yra išdėstytas su dideliu priekiniu pietų rajonu su stalais 4, 6 ir 8. Kitas pietų "kambarys" yra esantis laivagalyje su daugiau stalų 4 ir 6. Du valgomieji yra prijungti "prieškambarių" iš abiejų pusių laivo su eile stalų du. Tai yra, kur Rickee ir aš nusprendėme sėdėti kiekvieną kartą kai, mes pietavome. Mes mėgstame stalus du, ir jie yra reti ant upės kruizo laivo. Yra 8 dviejų viršūnių stalai ant Viking Ingvar (4 ant Uosto ir 4 ant Dešiniojo borto).

Ankstyvas tas, kuris keliasi, skverbkitės, Žemyninė pusryčių paslauga yra siūloma Panoramos Bare ant Viršutinio Denio kiekvieną rytą 6:00am. Panoramos Baras yra lobis "ne taip slėptas" susitikimo vietos. Tai būdavo mano mėgstamas blog taškelis kiekvieną rytą, kadangi aš galėjau gėrėtis savo kava ir žemu-carb maisto baru, kadangi aš lesiau toli ant mano Pro-MacBook. Sukamto ar Nicki turėjo visada čia pat aptarnauti kavą ar rūpintis bet kokiu kitu poreikiu. Sukamto net pasiūlytų išvalyti mano prancūzų kavą, reikalauja manęs kiekvieną rytą po to, kai aš buvau baigtas, leisdamas daugialypius tamsaus meistro puodelius.

Pilni bufeto stiliaus pusryčiai yra aptarnaujami kiekvieną dieną Nevos Restorane, paprastai prasidedančiame 7am. Bufeto linijos yra suformuotos ir iš Uosto, ir iš Dešiniojo borto pusių Nevos tarp priekinio ir laivagalyje pietų rajonų. Tai yra iš tikrųjų vienas iš geriausių sustatymų, kuriuos mes pamatėme riverboat bufeto paslaugai. Tačiau, pusryčiuose, būti patartas tai yra skirtingų dalykų, aptarnautų ant kiekvienos pusės. Uosto pusės bufeto linija turi užšifruotus pranešimą kiaušinius, rūkytą kiaulienos šoninę, grybus, dešras, duoną, vaisių, javus, ir taip toliau užbaigtiems pusryčiams tuo metu, kai Dešiniojo borto pusė tiktai turi mėsos užkandžius, sūrius, duoną, tešlą ir kiaušinienės stotį. Padaryti iki užsakymo kiaušiniai gali būti užsakyti nuo jūsų padavėjo, kuris taip pat aptarnaus jus sultys ar kava. Apskritai, mes manėme, kad pusryčiai buvo labai geri. Vieną dieną mano vogti kiaušiniai buvo truputį undercooked, bet be kurio, viskas buvo taškelis ant. Dvi dešros (kiauliena ir paukštiena) buvo kai kurie iš geriausių, kuriuos aš turėjau.

Priešpiečių paslauga tipiškai prasideda 12 vidurdienio ir yra hibridas buffet/made-to-order sistema. Mišrainių įvairovė yra siūloma kiekvieną dieną bufeto stilių greta karšto patiekalo. Yra taip pat tešlos stotis, kur skirtingas sukūrimas yra siūlomas kiekvieną dieną. Priešpiečių meniu siūlo pasirinkimą užkandžio, sriubos, pasirinkimo į du pagrindinius patiekalus ir dviejų deserto pasirinkimų. Meniu dalykai gali būti užsakyti nuo jūsų padavėjo ir yra priversti užsakyti. Mes manėme, kad mišrainės buvo labai geros kiekvieną dieną. Meniu dalykai keitėsi nuo tik gerai į labai gerą, priklausomai nuo dienos. Buvo kai kurie standout dalykai. Rickee pasakė, kad tešla su pelėsinio sūrio padažu buvo geriausias tešlos patiekalas, kurį ji kada nors suvalgė. Tai yra aukštas pagyrimas, atvykstantis iš jos todėl, kad ji yra beveik neįmanoma įtikti kai prieita prie maisto. Atsiminkite Mikey?

Dauguma dienų, yra popietės arbatos paslauga, aptarnauta Panoramos Bare su sausainiais, lengvais užkandžiais, ir, žinoma, arbata. Yra, tačiau, pora dienų, kur išlaidi arbata yra aptarnauta Nevos Restorane. Kiekvienas yra Tradicinė rusiška Arbata, kur galera ruošia rusų virtinių ir Peroshky įvairovę. Puikus!

Pietūs yra aptarnauti nuo 7pm 9pm Nevos Restorane. Nėra jokių komplekto stalo užduočių, tokiu būdu jūs galite sėdėti, kur bebūtų ir su tuo, kad ir ko jūs norite. Dauguma žmonių atvyko pietums, kai restoranas atsidarė 7pm, tokiu būdu tai būdavo apskritai perpildoma. Jei jūs norite specifinio stalo, jūs turite atvykti, kai jie atsidaro. Mes niekada neturėjome problemos, gaudami "mūsų" (#10) stalą priešpiečiams ar pietums. Tipiškas pietų meniu pasiūlys pasirinkimą keturių Pirmų Kurso dalykų, vienas būdamas sriuba. Trys Pagrindinio patiekalo pasirinkimai paprastai apima mėsą, žuvį ir vegetarišką pasirinkimą. Deserto įvairovė yra pasiūlyta, apimdama pyragus, pyragus, vaisių, ledus, ir šerbetus. Sūrio lėkštė yra taip pat siūloma kiekvieną naktį su trijų sūrių pasirinkimu. Sūrio lėkštės, beje, buvo labai gerai paruoštos ir pristatytos.

Be to, į kasdieninius meniu dalykus, jūs visada turite pasirinkimą Caesar Salad, Keptą Filė Lašišos, Kaistuvas Kepta Vištos krūtinė ar Charbroiled Kepsnys su vaistažolių sviestu. Keliais vakarais, aš užsakiau Charbroiled Kepsnį, kuris buvo gražus, storas įpjovimas, kuris buvo aromatingas, bet tipiškai undercooked. Aš visada užsakau Vidurkį, ir atrodė, tai kaip įprasta išeidavo Reta į Retą Vidurkį. Aš pradėjau užsakyti Vidurkį Gerai, ir atrodė, tai padarė pokštą. Aš dažnai bandysiu suvalgyti labai lengvus pietus ir turėsiu Caesar Salad kaip savo pagrindinį patiekalą. Kai aš padariau tai, aš gavau didesnę dalį negu jei užsakytas kaip mišrainės patiekalą tiktai. Caesar Salad buvo puikus: Naujos Romaninės salotos palieka tobulai puoštas vaisiniu pyragu Caesar, apsirengiantis ir padengtas nusiskustu parmezano sūrio sūriu. Ančiuviai yra tipiškai pridedami, bet aš visada prašydavau jų, kad būčiau sulaikytas, kuriuo jie buvo.

Viking Upės Kruizai aptarnauja giriamąjį alų, vyną ir nealkoholinius gėrimus su priešpiečiais ir pietumis. Valčių prieplauka atvyktų prie mūsų stalo each diena per priešpiečius ar pietūs su buteliu balti ir raudonas. Mes paprastai praleidžiame vyną su priešpiečiais, bet gėrėdavomės raudona spalva kiekvieną naktį su pietumis. Ji visada laikydavo mūsų stiklines užpildytas. Aukščiausios kokybės vynai yra taip pat pasiekiami už papildomą kainą nuo laivo vynų sąrašo. Kitas gražus įžūlus Viking Upės Kruizo yra gebėjimas atnešti jūsų savo vyno butelį, kad turėtų per pietus sans butelių užkimšimo mokesčius. Taip, jei jūs randate vietinį vyną viename iš miestų jūs lankote tai, jūs norėtumėte pabandyti, jūs galite!

Paslauga Nevos Restorane toli viršijo mūsų laukimą. Mūsų laukti Tri, Tyo ir Valčių prieplaukos darbuotojų trio paėmė puikų rūpinimąsi mumis visai kelionei. Retkarčiais, Julia taip pat užeitų, kad užpildytų vyno stiklinę, jei Valčių prieplauka būtų užsiėmusi kitur. Julia, ugningas rudaplaukis žmogus visada užsegdavo užtrauktuku prie mūsų stalo, tiekdamas valgius, ar gėrimas užsako jos stalams svarbiausiame valgomajame. Mes pravardžiuojamas jos "Blyksnis". Laukti laikas daryti užsakymą, ar tarp kursų, buvo minimalus. Jei mes atvykome pietums į 7pm, mes galėtume lengvai būti ne valgomajame prie 8pm. Kiekvienas narys paslaugos komandos, kurią mes susitikome per 13 dienų buvo draugiškas, šypsojimasis, ir nepaprastai malonus.

Austriškas Virėjas de Cuisine, Andre Frischmuth, prižiūri ruošimąsi ir pristatymą visų valgių, patiektų laive. Mes pastebėjome pagerinimą maisto kokybės kiekvienuose Viking Upės Kruizuose, plaukiančiuose per tuos metus, ir atrodo, tendencija tęsiasi. Tuo metu, kai aš nenueičiau, kiek pasakyti maisto kilimus 5 žvaigždžių padėčiai ant Viking Ingvar, buvo daug daugiau smūgių negu panelės. Ir, maistas ir paslauga buvo geriausias, kurį mes patyrėme bet kokiuose Viking Upės Kruizuose, plaukiančiuose ligi šiol. Rickee net panaudojo žodį "GERIAUSIAI’, kad apibūdintų du patiekalus, anksčiau minėtą tešlą su pelėsiniu sūriu, ir Oto patiekalą, aptarnautą vieną vakarą per pietus. Ji pasakė, kad tai buvo geriausia dalis žuvies, kurią ji kada nors suvalgė. "GERO" iš Rickee gavimas yra palyginamas su Michelin žvaigžde!

PASILINKSMINIMAS

Pasilinksminimas upės kruizuose yra beveik centruotas aplink maršrutą, o ne borto veiksmą. Okeaniniai kruizo laivai yra daug didesni, leidžia daugiau laiko "jūroje" ir paskiria teatrus ir poilsio kambarius į pasilinksminimą. Ant Viking Ingvar, dieninis pasilinksminimas įgauna formos įdomių ir apsišvietusių paskaitų, paprastai vestų vieno iš Rusijos kelionės vadovų. Per mūsų kelionę, mes gėrėjomės serija paskaitų apie Rusijos istoriją, iš kurių visos buvo labai gerai paruoštos ir tiektos. Tatyana net pabandė išmokyti svečius kalbėti mažu rusu. Vakarais, Eduardo Espinola linksmina svečius Dangaus Bare ant pianino, ir maža šokių aikštelė yra pasiekiama.

Vieną vakarą mes gėrėjomės nuostabiu klasikiniu pianino koncertu, įvykdytu nieko kito negu mūsų puikus kupė palydovas, Damira Talipova! Kitas vakaras, mes turėjome keleivinį "talento" renginį, kuriame pora svečių dainavo, ir savanorio keleivių grupė įvykdė parodiją, kurią nukreipia vadovaujantysis kelionės vadovas, Valera. Tai buvo pasaka, užbaigta elementariais kostiumais, ir daugiausia persistengtas vaidinant kiekvieno svečio! Rickee vykusiai tarnavo kaip "Užuolaida #1" ir puikiai praleido laiką, dalyvaudamas atlikime. Kitas smagus vakaras surado Mirja praleidimas "Vardo, Kurį Gaida" smulkmenos ginčija, kuriame kiekviena komanda galėjo uždirbti papildomus punktus, jei kažkas nuo komandos nuėjo į šokių aikštelę ir šoko į muziką, žaistą Eduardo!

Keliais vakarais, su mumis elgėsi vakarinėmis ekskursijomis tokiomis kaip atlikimas Gulbės Ežero baleto korpusas Sankt Peterburge ir rusų folkloric koncertas Maskvoje. Mes taip pat turėjome galimybę pasirašyti laisvai pasirenkamas naktines ekskursijas mokesčiui tokias kaip Kazokų Renginys Sankt Peterburge ir "Maskvoje prie naktinės" ekskursijos, kuri apėmė kanalo kruizą.

EKSKURSIJOS

Viking Upės Kruizai apima daugumą ekskursijų į kruizo mokestį už važiavimą bet taip pat ir pasiūlo daug papildomų ekskursijų, kurias jūs galėjote nupirkti papildomam mokesčiui. Keliomis dienomis, įtrauktos "alternatyvios" ekskursijos buvo pasiūlytos, ir jūs galėjote nuspręsti praleisti katedrą, lanko ir renkasi kažką kita. Pasirodė, šitos "alternatyvios" ekskursijos buvo ganėtinai populiarios. Kartais, "lėta" grupė buvo nustatyta, kuris pamatė toks pat daiktai, kuriuos visi kiti pamatė, tik šiek tiek lėtesniu tempu. Supiltas į butelius vanduo yra visada pasiekiamas ir pasiūlomas jums, kadangi jūs išjungiate valtį. Per mūsų Carų reiso Vandens kelius, būdavo paprastai šeši motorcoaches, kiekvienas sukomplektuotas vieno iš Rusijos kelionės vadovų, ir buvo manyta, kad svečiai važiavo ant to paties autobuso kiekvienai ekskursijai. Kartais tai nebuvo galima, toks kaip tada, kai vadovas, paskirtas jūsų motorcoach, vadovavo laisvai pasirenkamai ekskursijai. Tai pareikalavo pasirinkti skirtingą autobusą/vadovą tą dieną. Kai kuriose vietose, be mūsų Viking Upės Kruizų vadovo, mes taip pat turėjome paslaugas vietinio vadovo, kuris žinojo tam tikrą rajoną ganėtinai gerai. Tik, tokiu būdu jūs žinosite, Viking mano, kad jūs duodate arbatpinigių vietiniam guiides ir vietiniams trenerio vairuotojams grynaisiais kelionės dieną, kadangi jūs mažai tikėtina pamatysite juos vėl. Siūlytas kiekis yra 2$ kiekvienam asmeniui vadovui ir 1$ kiekvienam asmeniui vairuotojui, nors aš kartais manydavau, kad tai buvo atgal pagrįsta tuo, ką vairuotojai turėjo įvykdyti, ypač Sankt Peterburgo ir Maskvos eisme! Taip, tai yra gera mintis pasiimti daug su savimi vieno dolerio banknoto jūsų kelionėje. Kiekis vietiniams vadovams yra be 10$ kiekvienam asmeniui per dieną, jie rekomenduoja, kad jūs duotumėte arbatpinigių savo Viking Upės Kruizų ruso kelionės vadovui, kuris bus su jumis visa kelionė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs norėjote pakilti ir ištirti savarankiškai, žemėlapiai ir informacija apie vietines atrakcijas buvo pasiekiami už Priekinio Rašomojo stalo. Ir Sankt Peterburge, ir Maskvoje, erdvėlaivio autobusas į miestą buvo padarytas prieinamu mūsų "laisvą" dieną kainai 20 eurų kiekvienam Asmeniui roundtrip išvykai. Vienas iš Rusijos vadovų nuėjo su erdvėlaiviu ir buvo pasiekiamas, kad atsakytų klausimus ar aprūpintų suggesitions ant, kas pamatyti ir kaip pasiekti ten.

Dauguma visų ekskursijų panaudojo Ramią Vox girdimąją sistemą, kuri yra didelė tam, kad klausytų jūsų gido informacijos, neturėdama likti artima. Su miniomis mes patyrėme Atsiskyrėlio buveinėje, jie Ramina Voxes, buvo būtini mums, kad sugebėtų išgirsti mūsų vadovą.

Žvilgsniui į tai, ką mes darydavome kiekvieną dieną per mūsų Carų maršruto Vandens kelius, tikrinkite mūsų blog apačioje:

KELIAUKITE PALYDOSE

Unikali šio Viking Upės Kruizo ypatybė buvo grupė Rusijos kelionės palydų, kurios buvo su mumis visai kelionei. Yra šeši kelionės vadovai, vienas kiekvienam motoriniam treneriui, panaudotam vietinėms ekskursijoms. Svečiams pataria pasirinkti vieną iš grupės skaičių ir pasilikti su ta grupe per visą kruizą. Mes pasirinkome trenerį/grupę, skaičius 4 kadangi mūsų kupė buvo 415, lengva atsiminti. Mūsų palyda kelionei buvo Olga. Olga anglų kalba buvo sudėtinga suprasti pirmiausia, bet kadangi dienos tęsė, ar jos anglų kalba pasveiko, ar mūsų gebėjimas suprasti, kad tai pasveiko. Turbūt pastarasis. Bet kokiu atveju, ji padarė puikų darbą pasiaiškinimo visko ir atsakantis bet kokius klausimus, kuriuos mes turėjome. Visos kelionės palydos buvo stebėtinai atviros ir norėjo išreikšti jų savas nuomones apie jų šalį, politiką, ar bet kokią kitą temą. Tai buvo gaivinantis ir įdomu. Mes sugebėjome praleisti nedaug laiko su keliais kitų vadovų ant įvairių ekskursijų ir manėme, kad visi buvo draugiški ir trokštantys turėti jų jų gimtosios šalies žinias.

DARBUOTOJAI IR KOMANDA

Vyresnysis personalas ant Viking Ingvar valdo laivą su vokiečių tikslumu. Galbūt tai yra todėl, kad ir Viešbučio Vadybininkas, Stephan Busch, ir Programos Vadovas, Mirja Geertz, yra vokiečiai! Ir buvo visada matomi ir pasiekiami, kad dalyvautų su svečio prašymais. Mirja valdo aptemptą laivą kai prieita prie laiko parinkimo kelionės grupių ir išvykimo. Kai ji pasakys, kad kelionė išvyks 8am, jūs turėjote geriau būti ant trenerio prie 8am. Aš mėgstu tai! Nėra nieko blogesnio negu sukūrimas 50 žmonių, kurie pasirodo, laiku sėdi ir laukia vieno ar dviejų žmonių, kurie vėluoja. Mirja kasdieninis pokalbis, paprastai prieš pietus, apėmė įvykius, prieinančius kitą dieną. Mes manėme, kad ji užsiėmė, entuziastingas ir puikus Programos Vadovas.

Komandos nariai ant Viking Ingvar yra indoneziečių ir rusų kombinacija. Mes niekada neturėjome problemos su bet kokia Viking Upės Kruizų komanda, bet komanda ant Viking, Ingvar išsiskiria kaip geriausias, kurį mes patyrėme ligi šiol. Kiekvienas, su kuriuo mes susilietėme buvo laimingas, besišypsantis ir malonus.

Viking Upės Kruizai pataria duoti komandai arbatpinigių kiekis 15$ kiekvienam asmeniui per dieną JAV doleriuose. Jūs galite pridėti savo komandos patarimus prie jūsų borto pranešimo, jei jūs mėgstate ir mokestis prie kreditinės kortelės kruizo pabaigoje ar mokate grynaisiais pateiktų vokų naudojimą. Borto Programos Vadovas Rusijoje neturi borto darbuotojų atsidėkojimuose – tai įprasta, kad duotų jiems arbatpinigių atskirai ir grynaisiais.

IŠLAIPINIMAS

Kadangi visos sąskaitos buvo išspręstos diena anksčiau, bet koks pirkimas, padarytas po to, kai už sąskaitos sprendimą turėjo užmokėti grynaisiais ar prie kreditinės kortelės. Visus išvykimo laikus oro uosto perkėlimui skelbė vestibiulyje šalia Priėmimo rašomojo stalo. Krepšiai turėjo būti už jūsų kupė iki vidurnakčio. Tų su vėlyvu išvykimu paprašė apleisti jų kupė prie 10am, bet galėjo užtrukti laivas ir panaudoti barą grynųjų pinigų pagrindu. Mūsų perkėlimas išvyko 2:30am ir, į jų kreditą, Viking Ingvar įkūrė gražius žemyninius pusryčius Panoramoje tą nedievobaimingą valandą! Vienas iš Rusijos gidų palydėjo mus ant mūsų furgono į oro uostą ir padėjo mums rasti deramą liniją, kuris reikšti mūsų skrydį. Visas procesas buvo lygus ir efektyvus.

IŠVADOS

Rusija yra skirtinga patirtis nuo bet kokio kito upės kruizo, kurį mes patyrėme. Maršrutas yra gana intensyvus su skirtingu sustojimu kiekvieną dieną ir daug ekskursijos pasirinkimo. Jei jūs siekiate atpalaidavimo, lėto tempo, tai galbūt nėra maršrutas jums. Yra daug, kad padarytų ir pamatytų, ir Viking Upės Kruizų kelionės palydos yra puikios. Viking Ingvar jaučiasi kaip visiškai naujas laivas ir, 2013, ji gaus privačius balkonus ant Svarbiausio Denio ir Viršutinių Denio kupė. Darbuotojai ir komanda yra geriausios kokybės, ir laivas yra švariai švarus. Būkite paruoštas praleisti daug laiko eisme Maskvoje ir Sankt Peterburge. Ir, yra teisingas kiekis ėjimo kelionėse. Papildoma rusų vizų ir aukštesnių-negu-normalus rekomenduotų atsidėkojimų kaina daro tai brangesnėmis atostogomis negu Europos upės kruizas. Bet, jei jūs norite pamatyti Rusiją, turbūt nėra jokio geresnio kelio negu Viking Upės Kruize.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *