Būtos komandos nariu burinės šventės Graikijoje – Paras, vairuojantis chartijos stotį

parašė , 2017-01-13 11:33

Buriavimas Graikijos salose yra tikrai puikus pasirinkimas fantastišką laiką per vasaros atostogas, laiką jūsų gyvenimo, į kurį jūs sugrįšite.

Nenugalimos Egėjo jūros mėlynos spalvos pakankamai, kad įtikintų bet kokį galimą jūreivį. Svarstydamas apsaugotas įlankas, taikius vandenis ir idealias gamtines sąlygas jūs nesumišite nuomoti valtį ir atrasti unikalų Graikijos salų grožį.

Graikijos salos yra garsios savo smėlėtais paplūdimiais, kurie yra saugūs ir aiškūs: čia ir nėra jokios galimybės grasinimo prie ryklio ar nesėkmės nueiti, plaukiant dėl stiprių ir pavojingų bangų. Gamtinė aplinka nėra tiktai labai draugiška bet taip pat ir įdomi.
Labai patogi pradžia jūsų burinei šventei turi nuomoti jachtą ir pasamdyti kapitoną nuo Paro. Apdengtas centre Egėjo jūros, Kikladų salos grupėje, Paras yra ideali vieta pradėti jūsų kruizus aplink kaimynines salas, kurios yra esančios mažuose atstumuose tarp jų. Paras yra sala kiekvienam lankytojui; kiekvienas kaimas, ir kiekvienas paplūdimys turi kažką kita pasiūlyti; daug malonumų jūreiviams; jūs galite nuleisti inkarą, kur bebūtų jūs jaučiate, kad vieta yra svetinga jums, jūsų draugams, jūsų pagalbininkui ar jūsų šeimai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prisidėkite visas virš istorinių, archeologinių ir religingų atrakcijų, kurios dalyvauja ant visų Cycladic salų taip pat kaip įvairių nepaprastų patogumų turistams, ir jūs turėsite visą atvaizdą šios beveik įsivaizduojamos vietos žemės, Viduržemio jūros papuošimo.

Buriavimas Kikladose yra unikali patirtis, kuri patenkina jūsų kūną, jūsų protą ir jūsų sielą. Plaukite vaiskiausiuose vandenyse, atgaivinkite savo kūno ląsteles ir valykite savo protą nuo susirūpinusių minčių, nėrimo į šį skaidrų jūros vandenį su stulbinančiu gyvenimu ir jauskite entuziazmą atvykstant iš šio nežinomo jūros pasaulio tyrinėjimo.

Kikladų salos siūlo įvairovę pasilinksminimo visam skoniui ir amžiams. Jei jūs važiuojate kelių mylių už iš Paro, jūs galite aplankyti izoliuotą, beveik negyvenamą salą, pavadintą Koufonisi, su primityvia gyvenimo ir nenuilstamo natūralaus grožio prasme.

Antra, jei jūs norite kosmopolitinės poilsio vietos populiarioje ir užsiėmusioje saloje, burėje į Mykonos. Mykonos yra žaviausia sala Kikladų, traukiančių lankytojus nuo po visą pasaulį, ir laimingai laiko jos stilių ir reputaciją. Jūra ir vaizdinga baltų kubinių namų architektūra užkariaus jūsų širdį amžinai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Manoma, kad Kikladų salos yra žavingiausios salos pasaulyje, kadangi jų peizažas susideda iš stačių kalnų ir uolingų kalvų, sujungtų su puikiais paplūdimiais. Jie siūlo tokią didelę paveikslų ir patirties įvairovę, kad labiausiai reiklūs lankytojai sugebės jausti džiaugsmą, atsipalaidavimą ir aukščiausių kokybiškų atostogų susijaudinimą.

Mes dar kartą patikiname jus, kad išvykimas nuo Paro jachtos chartijos pagrindo ir buriavimas Graikijoje įvykdys visas jūsų svajones apie nepamirštamą vasarą ar net rudens laiką.

Burė Graikijoje; šalis, kur mėlyna spalva dominuoja viskame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *