5 pirmo laiko jachtos chartijos klientų dažnos klaidos

parašė , 2017-09-12 18:19

Yra keli labai svarbūs daiktai, į kuriuos jūs turite atkreipti dėmesį, kai jūs esate užsakymas jachta pirmą kartą, manydamas, kad Sekminių jachtos chartijos procesas gali būti detalizuotas.

Atkreipkite dėmesį į kitus klaidų pirmo laiko jachtos chartijos klientus, daro.

1. Pasitikėjimas internete vienišame, darydamas tyrinėjimą.

Teisinga, kad jūs galite įsigyti daug tinkamos ir naudingos informacijos, kai jūs užsiiminėjate banglenčių sportu internetas, bet nesate patenkintas juo vienas. Svarstykite faktą ir neteisingo skelbimo galimybę. Skelbtos jachtų fotografijos gali būti per geros būti teisingos. Ir be to, jūs negalite visiškai pasakyti, jei jachta yra geros būklės, paprasčiausiai žiūrėdama į fotografijas, net jei kiekviena pusė ir valties komponentas yra nufotografuoti

Padarykite kažkokį tyrinėjimą, naudodamas kitus šaltinius. Paprašykite referrals. Paklauskite bet ko, jūs žinote, kas patyrė užsakymą jachta.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Nebandydamas ir apžiūrėdamas jachtą prieš kruizą.

Apžiūrėkite ir išbandykite kiekvieną jachtos įrangą. Jei jūs nesate techniškai daug žinantis apie tai, atnešate kažką su jumis, kas žino apie jachtas. Jei jūs planuojate keliavimas jūra su vaikais, yra įsitikinę valtis, kurią jūs nuomosite, turi vaiko įrodymo užtvaras ir pakankamas ir patikimas gelbėjimosi liemenes. Tikrinkite valtį saugumu turint omenyje. Antras daiktas, kuris svarstytų, yra patogumas. Jūs samdote valtį, kad išsivyniotumėte, tokiu būdu tai turi duoti jums patogumą ir atsipalaidavimą.

3. Neužduodamas specifinių klausimų apie jachtą.

Paklauskite apie metus, jachta buvo pastatyta. Svarbu žinoti metus ar datą. Užsakymas valtis, kuri yra per sena negalėtų būti gera mintimi kadangi tam, galbūt, reikia dažnai remonto. Ir blogiausias daiktas, kuris gali įvykti jūsų atostogas turi užstrigti viduryje jūros ant nutrauktos valties. Įsitikinkite, kad jachtai yra ne daugiau kaip penkeri metai. Taip pat, paklauskite apie detales apie visaapimančias jachtos dabartines sąlygas. Gaukite sąrašą visos įrangos, įrankių, ir prietaisų valtyje ir žr. į tai, kad jie visi pasirodo tik puikus. Apžiūrėkite taip pat eksterjerą valties išskyrus interjerą.

4. Nebūdamas žinantis paslėptus kaltinimus.

Kai jūs esate apdovanotas kaltinimų ir mokesčių reziumė. Praeikite sąrašą kruopščiai. Paklauskite kažko, jei yra kažkas, kuris jūs nesate įsitikinęs dėl, ar jei yra kažkas neaiškaus jums. Stačiai paklauskite, jei yra kokių nors paslėptų kaltinimų. Sąrašas, žinoma, nerodo "paslėptų kaltinimų", bet jei jūs klausiate, jūs galėtumėte gauti atsakymą, be jūsų yra klientas, ir jūs turite teisę žinoti, už kuris ir kiek jūs užmokėsite. Būkite tvirtinantis dėl šio klausimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Nestudijuodamas kontrakto kruopščiai.

Anksčiau, negu jūs pasirašysite, kuris baigia užsakymo procesą, įsitikinkite, kad jūs perskaitėte ir supratote viską, kas yra parašytas pagal kontraktą. Taip pat, ieškokite daiktų, kurie nėra kontrakte, kurie, kaip manoma, yra išdėstyti ten; daiktai kaip apmokėjimo sutartis, tuo atveju, jei valtis blogai funkcionavo jūros viduryje. Jūs turite turėti aiškų supratimą ir sutartį dėl šios situacijos. Kiekvienos išlaidos, kai tai vyksta turi būti prisiimtos kompanijos.

Nesumiškite paklausti apie kažką, kurį jūs visiškai nesuprantate apie kontraktą. Jei jūs manote, kad kažkas nepataiko, ar kažkas atrodo klaidinga, kalbėti viršuje ir reikalavimas reguliavimą. Kadangi yra galimybės kai kurių daiktų apie kontraktą keitimo ar derinimo, nueikite kontraktui, duodamas ženklą prieš kelias savaites prieš jūsų kelionės tikslo datą vengti bet kokio užlaikymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *