Kruizo šventės ateitis

parašė , 2017-09-27 18:06

Didžiuliai prabangūs kruizo laineriai, iššvaistykite jachtas ir greičio valtis, kurios nupūs jūsų kojines, plaukianti valtimi pramonė tampa klubu ir vėsi vėl. Dabar bet kas, kas yra bet kas gali būti nufotografuotas, imdamas prabangią šventę ant didžiulės jachtos kažkur. Kruizo pramonė yra taip pat šventės pasirinkimas, kurį vis daugiau žmonių nusprendžia paimti. Tai yra alternatyva malūno pajūrio kurorto ar miesto lūžio prabėgimui.

Tradiciškai kruizai buvo jungti su pensininkais, norinčiais paimti prabangų reisą ir turėti ramų atidarytos jūros grožį. Dabar pramonė bando pakeisti tą atvaizdą ir pritraukti platesnę klientūrą. P & O Ferries ir Kristaliniai Kruizai išstumia valtį ir įveda naują technologiją, naują pasilinksminimą ir naują metodą, kuris traukia jaunesnę minią į prabangią kruizo rinką

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiandien kelios dirbančios poros ar šeimos turi laiką leistis į ilgus kruizus, kuriuos labai daug kompanijų siūlo trumpesnėms kelionėms 4 iki 7 naktų, ypač aplink Viduržemio jūrą. Su jaunesniu demografiniu atvyksta reikalavimas naujus maršrutus. Niujorkas tapo labai populiarus tarp 18-34 metų. Žibintas ‘Didelio Obuolio’ ir pakankamo apsipirkimo ir puikus pietų daro tai patraukliu uostu kruizams.

Kaip laiko progresas taip daro technologiją, ir kruizo pramonė nėra paliekama. Kai kurie nauji kruizo laineriai turi dirbtinius bangų mūšos baseinus ir net iLounges, tokiu būdu žmonės gali panaudoti iPads ir Macs patogume. Ne tiktai tai, pagrindinės kompanijos pramonėje taip pat įdiegia stiklinius pagrindo pėsčiųjų takus, didžiules vandenines skaidres ir ypatingas jūros apžiūrėjimo platformas, kad aprūpintų kai kuriuos žvalinančius vandenyno vaizdus.

Daugumai žmonių kruizo ketvirčiai yra apriboti ir mažiau, negu patenkinimas, bet tai keičiasi su dideliais kruizo laivais, tampančiais daug geriau erdvės panaudojime, neaukojant patogumo. Jūs galite laukti panašaus patogumo prabangiam viešbučiui su įvairių dydžio kabinų ir rinkinių pasirinkimu. Kai kurie iš rinkinių net turi asmeninę viešbučio patarnautojo ir vyresniojo liokajaus paslaugą.

Šiandienė ekonomika nėra tiksliai visas paprastas buriavimas yra daug abejonės. Bet tai nesustabdo poilsiautojų, besileidžiančių į kruizus, keli renkasi trumpesnius lūžius ypač jaunesnė minia. Savaitgalio kruizas miesto apsiaustams yra populiarus pasirinkimas. Tai yra geras būdas žmonėms išbandyti kruizą ir pamatyti, jei jie mėgsta tai. Jungtinėje Karalystėje keli trumpi kruizai apleidžia dėl Southamptono ir leidžiasi į kelionę į Gernsį žaviam vingiui Šv. Peter Uostui. Kreipimasis yra vis labiau ir labiau erzinančių oro uostų vengimas, kadangi jūsų šventė efektyviai prasideda, kai tik jūs sėdate į laivą. Gyvenimas ant laivo yra nustatytas prie skirtingo tempo. Nors jūs galite gėrėtis jaudinančiu pasilinksminimu, tiems, kurie tik nori išsivynioti ir turėti atsipalaiduojantį lūžio paėmimą švariame jūros ore nėra jokio geresnio pasirinkimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prabangi kruizo pramonė keičia savo atvaizdą į gera ir su naujais maršrutais ir atrakcijomis, kad konkurentas net geriausios poilsio vietos kruizo šventė turi tikrai čia pasilikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *