Prieinamos kruizo kelionės visiems – ką jūs turite žinoti?

parašė , 2017-08-27 12:53

Jo maksimalus vasaros laikas ir tai skambina ilgas atostogas, kelionės ekskursijas, išeigines dienas nuo darbo ir laikas pilnas absolute palaimos apsuptas šeimos ir mylimų vieno dolerio banknotų.

Tuo metu, kai dauguma žmonių gali suplanuoti savo atostogas be per daug planavimo, asmenys su ypatingu poreikiu turi galvoti apie daug daiktų anksčiau, negu jie galės užbaigti savo atostogas. Tuo metu, kai tai gali apimti papildomą planavimą ir organizavimą, tai tikrai galima žmonėms su ypatingu poreikiu važiuoti ir turėti taip pat kaip visi kiti.

Vienerios iš geriausių atostogų asmenims su fiziniais apribojimais yra kruizo atostogos. Daug pagrindinių kruizo linijų siūlo prieinamą kelionę į asmenis su apribotu judrumu. Nuo uosto į kupė ir viską tarp, kiekvienas laivo elementas yra prieinamas asmenims su ypatingu poreikiu

Prieinama Kelionė su Vyresniais Asmenimis

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Jei jūs važiuojate su vyresniaisiais, kurie gali turėti ypatingą poreikį, tai yra kai kurios rodyklės, kurias jūs turite svarstyti, kad suplanuotumėte lygią ir smagią užpildytą prieinamą kruizo kelionę:

1. Paskambinkite priekyje – tikrina ypatingą poreikio tiekėją įrangos nuompinigiams, kelias prieš jūsų kelionę, kurios jūs galite reikalingas jums ar jūsų vyresniam šeimos nariui. Tai duoda jiems ribą, kad pasiruoštų ir paruoštų įrangą laiku – invalidų vežimėliai, elektriniai motoroleriai, deguonies įranga, lovos, einantys patarėjai, ir taip toliau.

2. Būkite Aiškus – aiškiai mini ir apibrėžia jūsų poreikį paslaugų teikėjui garantuoti, kad jūs gaunate teisingą įrangos ir privilegijuoto dydžio rūšį (pavyzdžiui, elektriniai judrumo motoroleriai yra pasiekiami skirtinguose dydžiuose).

3. Akcija viršuje ant Meds – geria papildomų vaistų laive, jūs nenorite praleisti dozės tuo atveju, jei yra dėmesio nukreipimas, ir kelionė užima daugiau laiko negu atvykimo laikas, kad pasiektų maršruto uostą.

4. Ypatingi Kambariai – rezervuodami jūsų kruizą, įsitikinkite, kad jūs prašote kambarių, kurie yra prieinami lengvai asmenims su ypatingu poreikiu. Taip pat, jie turi būti gana dideli, tokiu būdu jūs galite lengvai manevruoti naudojimą jūsų elektrinio motorolerio ar invalidų vežimėlio.

Prieinama Kelionė su Vaikais

1. Prieinamas kelionių agentas – randa kelionių agentus, kurie gali sutvarkyti kelionės keliones žmonėms su nedarbingumu. Kadangi jie turi patirtį su įvykdymu pasirengimo nedarbingiems visų amžiaus grupių asmenims, jie gali siūlyti geriausią jums ir jūsų vaikui su ypatingu poreikiu.

2. Ieškokite didesnių laivų – pasirinkdamas prieinamus kruizus, įsitikinkite, kad jūs pasirenkate naujus vieno dolerio banknotus ir didesnius vieno dolerio banknotus kadangi jie turi daugiau patogumų; erdvūs tarpduriai, žerkite dušus, atidarytus teatrus, lengvus baseino įėjimus, ir taip toliau.

3. Paslaugos šunys – jei jūs turite paslaugos šunį jums ar jūsų mylimam, įsitikinkite, kad jūs pasitikrinate aplink kruizo liniją, jei jie priima juos laive. Visos pagrindinės kruizo linijos tikrai priima, bet visada gerai tikrinti. Jūs turite skiepyti paslaugos šunį ir sulaikyti dokumentus po ranka prieš jūsų kelionės užsakymą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinojimas detalių ir reikalavimų prieš prieinamos kelionės planavimą gali padaryti kelionę malonią ir nedarbingam asmeniui ir jų mylimiems vieno dolerio banknotams. Ypatingas Poreikis jūroje supranta poreikį žmonių su fiziniais apribojimais ar negebėjimu, ir tokiu būdu aprūpina laive ypatingą poreikio įrangą, kad padėtų tokiems žmonėms tapti nepriklausomas, įsitikinęs ir susilpnintas.

Asmenys su ypatingu poreikiu gali padėti rato kėdėms, deguonies įrangai, elektriniams motorolerio nuompinigiams ir kitai ypatingai įrangai laive nuo Ypatingo Poreikio jūroje ir gėrėtis jų kruizu kaip gebantys asmenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *