Aprūpinanti maistu galera

parašė , 2015-09-29 07:51

Galerai, aprūpinančiai maistu, reikia daug minties, jei jūs einate mėlynas vandeninis buriavimas, ar nusitęsusiame pakrantės kruize, daug iš anksto planuoti poreikį įeiti į jūsų laiką jūroje. Pradėkite 2 ar 3 mėnesius priekyje ir parašykite viską, kurį jūs valgote ir išgeriate ligi dugno segtuve.

Atskirkite segtuvą į tai, ko jums reikės, apimdamas:

• Maisto Sąlygos! • Įranga būtinas! • Jūrinis Šaldymas! • Mėgstami Receptai!

Sulaikykite taką to, ką jūs valgote per tą patį periodą ant kranto, žmonių skaičius, kuris bus laive plius valgių skaičius šiuo metu. Kai skaičiavimas išeiginių dienų kranto prideda papildomą laiką, keli sako 50 % daugiau laiko atveju bjauraus oro, lėto pasažo ar net būtino maisto skaičiavimo klaidos

Keliavimas jūra stato sveiką apetitą, sunaudojantį maistą ar gėrimą, ar net pagrindinės sudedamosios dalys gali sugadinti kitaip idilišką kruizą. Ir buvimas alkanas gali sukelti nuovargį ir susilpninti saugų pasažą.

Pagrindinės Sąlygos:

Gaukite visa, kas sausa, kuris galima ir kaupti didelius kiekius plastiko patvirtintuose konteineriuose, kiekiai priklauso nuo jūsų kelionės ilgio. Nuostabu, kiek įvairovės gali būti padaryta iš miltų, ryžių, kepimo miltelių, mielių, pieno miltelių, tešla, pupos, net džiovino bulves, ir daržovės yra gera pozicija prie.

Tada žvilgsnis į kavą, arbatą, ilgą gyvenimo pieną, pudruotus gėrimo mišinius, cukrų, druską ir pipirą, maistinį aliejų, actą ir padažus. Paįvairinkite daiktus džiovintais vaistiniais augalais, šaltai ir paskui pridėdamas kai kurias skardines ir užšaldytus produktus.

Kai aprūpinanti maistu galera galvos apie laikus, jūs jausitės kaip pica, blynai, lazanija, spageti su skirtingais padažais, apskritomis bandelėmis skirtingose įvairovėse, jūs galite pliekti juos visus viršuje akimirksniu su šitomis pagrindinėmis sudedamosiomis dalimis. Nėra nieko ganėtinai kaip kvapas ir naujai virtos duonos skonis kai lauke jūroje! Jums nereikia orkaitės, kad padarytumėte tai taip pat; pabandykite naudoti spaudimo viryklę ar Luitą, jei jūs turite tokį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sausos dešros ir saliamis yra dideli picoms ir tešlai, ar antiPastui, kad turėtų su gėrimais.

Baltymas… Mėsa, Sūriai & Kiaušiniai:

Mėsa yra geriausias supakuotas vakuumas; tai švelnu ir laikosi ilgiau. Sūrių įvairovė gali būti sulaikyta be jūrinio šaldymo ar mėnesiai, sulaikyti išsaugojime stiklainių, apimtų nekaltu alyvų aliejumi, ir keli mėgsta feta, gali būti pagardintas vaistiniais augalais ar prieskoniais. Sūriai, apimti raudonu ar geltonu vašku, laikosi ilgiau.

Sulaikykite kiaušinius vėsioje vietoje ir tęskite pasukti juos. Kai kurie jūreiviai susidoroja be bet kokio šaldymo; tai gali būti padaroma su kažkokia atsargia aprūpinančia maistu galera.

Vaisius & Daržovės:

Ilgas gyvenimo vaisius ir daržovės kaip moliūgas, kopūstas, svogūnai, česnakas, bulvės, apelsinai ir citrinos, yra geri į akciją viršuje ant ir parduotuvę gerai išvėdintuose rajonuose; tinklai yra dideli tam.

Mišrainės daržovės, pomidorai ir bananai ir kiti, kurie turi trumpą saugojimo laiko parduotuvę žaliuose prekybos centro krepšiuose ir maitinasi anksti jūsų reise. Jūs galite nupirkti šitas sąlygas rinkose palei kelią.

Ir kai aprūpinanti maistu galera atsimena, kada mišrainės daržovės pasibaigia, tai yra laikas galvoti apie šviežių daržovių salotas, padarytas iš kopūsto. Daug jūreivių augina savo savus vaistinius augalus ir daigus, jei yra kambarys ir vieta, kuri neketina gauti kibiro naštas jūros vandens, skandinančio juos, jie padeda aprūpinti pluoštą ir vitaminus ir išjudinti valgius.

Turėkite trijų dienų iš anksto paruoštus valgius, kai galera, aprūpinanti maistu, lengva maitintis, kai jūs gaunate savo jūros kojas ypač, jei jūs gaunate kažkokį sunkų orą. Net trumpesnėse pakrantės kelionėse tai išmintinga ir padeda, jei bet kas tikėtina pasidarys sergantis jūrlige nuo laiko galeroje leidimo.

Gardūs Užkandžiai:

Ir neužmirškite užkandžių! Daug jų saulei-downers ir naktiniam laikrodžiui, dideliam energijai, pakelia, kai oras yra per blogas gaminti valgį.

Jie gali svyruoti nuo puodelių sriubos į keptas bulvytes ir kritimą, bandeles ir krekerius, sūrį ir kornišonus, energijos barai apskritai, jūs manote. Ir kai kurie ypatingi malonumai ypatingiems atvejams ar tik moralei jei reikia.

Sureguliuokite savo galerą, aprūpinančią maistu pagal tai, ar jūs esate pakrantės buriavimas, mėlynas vandeninis buriavimas ir žemės, kurias jūs aplankysite ir parduotuvių ir rinkų tinkamumas.

Kai kurios šalys yra didelės su vietinėmis rinkomis, ir naujas gamina, kiti būti atsargūs įvesti ‘baisų crawlies’ su jūsų galera.

Nauja Žuvis & Jūros produktai:

Ir neužmirškite, kad naujausi valgiai gali būti jūroje, kurią jūs vairuojate, nauja žuvis ir kiti jūros produktai, sugauti nuo jūsų jachtos, taip turėkite kai kuriuos gerus receptus, kad pridėtumėte įvairovę.

Ir neužmirškite savo gėrimo pasirinkimo būti tuo vynas, alus ar spiritas (ir mišiniai), išeidamas krantas užsienio uostams jūs nesate suvaržytas kaip tai, kai jūs skrendate… tik ima tai, kas yra protingas kiekis!

Kad ir kas tai gali būti…? Kada nors padarytas jūsų savu alumi? Tai galima laive, ir daug jūreivių daro, tai yra didelis gelbėjimas taip pat!

Paskutinis, bet neabejotinai ne mažiausiai… vanduo! Jūs negalite išgyventi be to, tai net svarbiau negu maistas taip be pilnų bakų ir papildomų vandens konteinerių, manyti, kad maža erdvė ant valties kaupia filtruoto vandens butelius.

Aš neturiu vandeninio gamintojo ir jachtų, kuriomis aš buvau ant to, daro aš nemėgstu skonio, ir aš žinau, kad kiti jaučia tą patį kelią, tokiu būdu šitie buteliai gali būti ‘gyvenimo taupytoju.’ Ar užmaskuokite skonį su toniku.

Galeros Įranga:

Galera yra svarbi bet kokios valties dalis, ir įranga panaudojo poreikį, kuris bus paimtas į atsargų apsvarstymą. Jei jūs ieškote kokybės, ir nuostabi įvairovė, kad išsirinktų iš žema, žema kaina svarsto apsipirkimą ant linijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aprūpinanti maistu galera prisitaiko prie faktorių kaip tai, ar jūs turite šaldytuvą ar šaldiklį, ir yra pirmenybė čia. Aš turiu prie labai gerai su tik dideliu šaldikliu, šaldamas, kas būtina ir šiurpinantis ir padedantys į šaldytuvą kas poreikiu būti sulaikoma šalta.

Aš neturiu jokios orkaitės savo jachtoje tik dvigubas dujinis degiklis ir grilis, ir kaip taip daug, kas keliauja, didelis gilus kaistuvas yra būtinas mūsų ‘vienam puodui’ patiekalai. Kitas prikaistuvis kurį aš naudoju labiausiai yra dvigubas puodo garinis troškintuvas.

Stiprūs plastmasiniai visų dydžių konteineriai yra svarbi šiuolaikinės dienos galeros dalis; jie neleidžia drėgnumo ir ‘baisaus crawlies’ ir turi kito naudojimo daugybę.

Įsimylėkite su spaudimo virykle, viena iš mano būtiniausių dalių įrangos galeroje. Jie greitai gamina valgį, taip sutaupykite dujas, ir atogrąžose greitis laiko karštį kabinoje žemyn, ir laikas išleistas, ‘vergaudamas per karštą krosnį’.

Net blogoje jūroje jie yra saugūs gaminti valgį su patvirtintu dangčiu, ir jie gali virti troškintuves, kurios yra skanios ir švelnios frakcijoje laiko orkaitės ir net kepa duoną.

Cobb yra fantastiškas taip pat; portatyvi viryklė, kuri gali būti panaudota ant bet kokio paviršiaus ant valties ar ant kranto, ir prabėgimai ant saujelės karščio karoliukų. Tai gali būti panaudojama kaip orkaitė ir daro nepaprastai skanus, kepa, rūko žuvį, kepa duoną ir picas, ir gali būti panaudotas kaip krosnis ar bar-b-que.

Surinkite kai kuriuos receptus kartu ir įsitikinkite, kad jūs turite visas sudedamąsias dalis ir įrangą ir padedate juos į jūsų segtuvą. Ne tik svarbiausi valgiai ir puodo valgiai, bet kai kurie malonumai sužavėti komandą! Bon-apetitas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *