Geriausios šeimos kruizo linijos radimas yra gana lengvas!

parašė , 2015-09-14 18:43

Jei jūs turite vaikus, ir jūs svarstote kruizą kaip savo kitas šeimos atostogas kartu, rasdamas, kad geriausia šeimos kruizo linija yra kažkas, kurį jūs turite svarstyti. Ne tiktai jūsų vaikai ketina mėgti reisą, bet geriausia šeimos kruizo linija pasiūlys įvairovę didelio veiksmo ir borto įvykių jūsų vaikams, kad dalyvautų. Žinoma, jūs norite surasti kompaniją, kuri apima suaugusį veiksmą be to, tokį kaip kažkokio naktinio gyvenimo turėjimas laive. Paskui, jūs turite manyti, kad kai kurie daiktai vaikams daro be to, kadangi jūs ketinate būti ant šio atostogų maršruto bent jau kelias dienas.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai kurie daiktai, kad ieškotų, bandydami surasti geriausią kompaniją apima:

– ant denio veiksmo ir žaidimų, visoms amžiaus grupėms;

– plaukimo baseinai, video arkada, ir kitas smagus veiksmas visi gali dalyvauti laive;

– lenktyniavimai ir turnyrai, kurie yra laikyti vaikams;

– veiksmas, toks kaip maišytuvai ir kokteilio valandos tėvams;

– ant denio, naktinių įvykių tėvams, taip pat kaip atskiro veiksmo vaikams.

Rasdamas kruizus, kurie siūlo veiksmą tėvams ir vaikams, kiekvienas ketina puikiai praleisti laiką laive. Tai garantuos, kad jūsų atostogos ant atvirųjų jūrų iš tikrųjų bus atmintinas pabėgimas.

Toms šeimoms, kurios turi išlaikyti etiketes šalia ant piniginės, yra daug patarimų, pasiekiamų, kad padėtų jums ištempti jūsų dolerius., Pavyzdžiui, rezervuodamas kabiną, kuo aukščiau viršuje ant laivo jūs einate ir labiau esantis už borto, kuriuo jūsų kambarys yra, tuo daugiau mokestis bus kambariui. Kadangi jūsų laikas kabinoje bus labai minimalus, likdamas žemesnis ant laivo ir tolimesnis esantis viduje garantuos, kad jūs užmokėsite daug mažiau už jūsų sutarimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasirinkdamas geriausią šeimos kruizo liniją, jūs galėtumėte taip pat norėti svarstyti laivus, kurie siūlo veiksmą vaikams, kad dalyvautų greta tėvų. Ar tai yra lenktyniavimai prieš kitas šeimas, ar susižadantis menine klase kartu, jūs turite ieškoti daiktų, kuriuos jūs galite padaryti kartu su vaikais, kad jūs galėtumėte iš tikrųjų suburti šeimą, dar turėti atskirą laiką turėti su suaugusiais. Nesvarbu, kur jūs einate, jie yra kai kurie daiktai, kurių jūs turite ieškoti, bandydamas manyti, kad geriausia šeimos kruizo linija važiuoja su jūsų kitas šeimos atostogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *