Kodėl jūs turite leistis į upės kruizus

parašė , 2015-10-16 22:54

Europos upės kruizai keičia tradicinius okeaninius kruizus kaip galutinį būdą važiuoti aplink žemyną. Europos istorija prasidėjo bendruomenėse, suformuotose palei jos didelę upės sistemą. Jūs surasite daug senovinių relikvijų ir kitas istorines svetaines palei šią vandens masę. Tai yra tuo, ką daug keliautojų suranda, kai jie lanko. Upės kruizo tęsimas duoda jums autentiškesnę Europos patirtį.

Patirkite Skirtingą Europos Pusę

Žmonės turėjo papratimą leistis į prabangią okeaninę kruizo kelionę Viduržemio jūroje, kad pamatytų didžiąją dalį Europos. Jie nuėjo nuo pakrantės, kad judėtų iš inercijos, matydami įžymybes nuo jų laivų. Jie sustojo specifinėse vietose tiktai, kad apsipirktų ir rinktų aprūpinimą, bet jie niekada nepasiliko gana ilgi, kad pamatytų visus kiekvienos šalies lobius
Tai buvo puiku su jaunesniais turistais. Vyresni turistai nori kažko išsekinto mažiau. Drąsūs keliautojai, tuo tarpu, nori "tikros" Europos skonio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur upės kruizai Europoje įeina. Upės keliavimas jūra tęsia užaugti populiarume kadangi tai prasidėjo prieš kelis metus. Tai leidžia keliautojams pamatyti Europą lėtesniu tempu, liekant šalyse gana ilgai, kad įvertintų jų kultūrą. Papildomai, jūs pamatysite daug istorinių svetainių viršuje užsidarant. Okeaniniai kruizai neina pro šalį šitų vietų todėl, kad ankstyviausia civilizacija pasirinko paupines vietas.

Prabangūs okeaniniai kruizai aprūpina puikius Viduržemio jūros paplūdimių ir saulėlydžių vaizdus. Tuo tarpu, upės kruizai rodo jums turtingą užmiesčio peizažą. Jie aprūpina puikų foną istorinius orientyrus, kuriuos jūs praeisite pro šalį. Jūs galite išsirinkti iš kai kurių iš Europos pagrindinių upių, tokių kaip Dunojus, Reinas, Nilas, ar Jangdzė, kad pavadintumėte kelis.

Puikus Susitarimas Keliautojams

Europos upės kruizai turi mažiau keleivių per valtį. Ieškantys atsipalaidavusios kelionės suras šį susitarimą puikus tinkamas. Tai artimiau ir atpalaidavimas, kuris yra puikus vyresniems keliautojams ir leidžiančiam medaus mėnesį. Jūs galite praleisti ramias naktis, žiūrėdamas į žvaigždes, kadangi jūs vertinate miestą nuo trumpo nuotolio.

Kaip okeaniniai kruizai, daug žmonių pasirenka upės kruizus todėl, kad jie žino tikslią savo kelionės vertę. Jūs neturėsite jaudintis dėl sutarimo, maisto, ir transportavimo nuo vienos šalies kitam. Upės kruizo paketai apima visus jie, kelionės vadovas, ir pasilinksminimas. Vienintelės papildomos išlaidos kurias jūs turite yra papildomoms paslaugoms, kurias jūs galite surasti ant laivo, tokio kaip vandens procedūrų salono gydymas ir borto alkoholiniai gėrimai.

Kruizo operatoriai rodo paketus, kurie apima viešbučio sutarimą į vieną ar daugiau miestų. Jūs turite užgrobti šį pasiūlymą todėl, kad jis išgelbės jus abu pinigai ir pastangos. Jie įvykdys visą būtiną pasirengimą su vietiniais gyventojais ir gaus geriausią vertę jūsų kambariui. Duokite jiems savo užsakymo detales, ir jie rūpinsis kitais, kadangi jūs gėritės savo kelione aplink Europą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengvas Pasirodyti, Lengvas Rezervuoti

Yra daug kruizo operatorių, siūlančių upės kruizus Europoje. Paieškos darbas tinkle duos jums sąrašą operatorių, kuriuos jūs galite tikrinti. Dauguma jų išleis jus organizuoti ir rezervuoti kelionę ant jų žiniatinklio svetainės be to. Jūs sugebėsite išsirinkti iš vieno iš jų paketų ar pastatyti jūsų savą pritaikytą maršrutą.

Jūs turėsite svarstyti laikotarpį, jūs ketinate važiuoti ir upė, kurią jūs norite aplankyti. Jūs galite taip pat paprašyti, kad jūsų tiekėjas apie geriausią maršrutą paimtų miestams, kuriuos jūs norite aplankyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *