Atsistatydinkite dabar! ant jūsų terminų!

parašė , 2016-09-08 15:30

Jūs galite atsistatydinti dabar! Jei jūs panėšėjate į daug mano kovojančių draugų, jūs ketinate paklausti kaip?

Kaip, ‘kai aš turiu paskolą ar nuompinigius, kad užmokėčiau’… ‘kai kaina pragyvenimo taip aukštai, valdžios sąskaitos, normų, kuro, sąskaitos… sąskaitos… sąskaitos… Aš dirbsiu, kol aš nemirsiu!’ Aš girdžiu, kad visada nuo ledi aš žinau, kad yra gerai praėjęs pensinis amžius… keli net į jų 70-uosius. Jie yra pabrėžti už tikėjimo, ir jų sveikata kenčia, jie atrodo sudėvėti ir tokiu būdu jie turi, kai jie tik dirba, kad vos išgyventų ir užmokėtų jų sąskaitas.
Tokiu būdu ten kitas kelias? Taip todėl, kad aš gyvenu tai… ir net atgal į mano 40-uosius, aš visada imdavau mini išėjimą į pensiją kelių mėnesių į metus nuo darbo ir gyvendavau iš tikrųjų gerai… Kelionė, pasilinksminimas, restoranai ir visa laisva įtampa!

Dauguma žmonių dirba visi savo gyvenimai į pensinį amžių ir tikisi, kad jie pakankamai sutaupė, senatvės pensija ir jų sveikata, kad turėtų jį. . Jei šiandienė ekonomika ir visi jos spąstai neaplenkia jų iš pradžių. Mano gyvenimas galbūt nėra jums…, bet jūs galėjote pritaikyti jį, pakeisti jį ir gyventi gyvenimą ant jūsų terminų!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, kaip aš vengiu visų spąstų didelio kiekio ledi, ypač vieno dolerio banknotai savarankiškai, kad aš žinau, ir tai prisitaiko prie porų taip pat! Kaip aš gyvenu pagal savo terminus?

Septyniolika metų buriavimo ant mano jachtos ir mano vandenyno meilės padarė tai lengviau man. Jachta yra jūsų namai; tai turi viską, kurį jūs turite laive vairuoti į bet kokią pakrantės ar nuo kranto pusės stovėjimo vietą. Kai jūsų buriavimas gyvena paprasta gyvenimo pasigėrėjimo gamta ir kelionė jo geriausiame. Buriavimas leido man turėti daug mini išėjimo į pensiją, vairuojančio Oklendo vandenis ir įlanką Salų, Lord Howeo Island ir Rytų pakrantės Australijos į ir aplink Sekminių Salas.

Ir lengva atsistatydinti, kai gyvensena, taip pigi, vėjas yra laisvas, ir jūs plaukiate tiek kiek įmanoma todėl, kad tai yra tuo, ką jūs mėgstate. Jūs nevartojate daug kuro, nereikėkite daug brangių drabužių, ir yra labai mažai sąskaitų; draudimas buvo mano didžiausi vieno dolerio banknotai, ir tai buvo mano pasirinkimas. Yra daug daugiau ant keliavimo jūra kainos, jūs galite skaityti ant mano žiniatinklio svetainės.

Bet pragyvenimas pagal jachtą ir buriavimą nėra kiekvienam… ne kai kurioms iš ledi, kurias aš paminėjau anksčiau. Taip, kas yra kitas pasirinkimas?

Kitas būdas atsistatydinti dabar ir daužyti ekonomiką yra toks…, ką aš darau šiuo momentu! Pragyvenimas pagal namo valtį! Man aš esu vis dar ant vandens, aš galiu vis dar ištirti skirtingas įlankas, ir aš galiu gyventi labai pigus. Skirtumas yra namo valtis, yra tik kad namas ant vandens su daug daugiau mod argumentų prieš, daugiau kambario ir tam, kad gyventų ir linksminti ant denio. Deja kiti maršrutai toli nuo apsaugotų vandenų yra nediskutuojami. Taip pat kaip kitos valtys jie atvyksta į visus dydžius ir kainas, ir nuosavybė duoda jums vienas mažiau sąskaitos, ir aš neturėčiau to bet koks kitas kelias. Žemės būsto kainos frakcija. Ar ant jachtos, bet kokios kitos rūšies valties, net gyventi pritaikyta valtis jūs galite nuspręsti gyventi inkare gražioje įlankoje ar gyvas valčių prieplaukoje.

Inkare jo laisvas, labai mažas kiekis kuro valties varikliams, tamsiam varikliui ir generatoriui, kad valdytų viską jūs mod argumentai prieš… Televizija, kompiuteris, prikrauna telefoną, geležį, šaldytuvą, jūs vadinate tai ant jūsų laivo, išsirinko. Ir kažkoks apgaubia jachtos sparno leidinį… į gyventi pritaikytą valtį. Inkare jūs turite paplūdimio pusę namo su didžiausiu plaukimo baseinu, kurį jūs niekada neturite valyti, ir jūs gyvenate frakcijoje pragyvenimo minimumo žemėje. Tokiu būdu jūs galite atsistatydinti dabar!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Valčių prieplaukoje yra kaina gultui, apytiksliai trečdaliui pragyvenimo minimumo žemėje, kur aš esu ant Aukso Kranto, Queensland, Australija. Valdžia ir vanduo yra įtraukti yra didelių kranto patogumų, parduotuvių, restoranų, pasilinksminimo ir visa kita, kurį jūs galite įsivaizduoti. Aš žiūriu per savo denį šiuo momentu ir matau visas skirtingas jachtas, motorines valtis ir gyventi pritaikytas valtis, kurios turi gyvas-aboard’s ant; tai yra nuostabi draugiška bendruomenė. Taip, jei jūs esate iš tikrųjų ne į jūsų buriavimą gali gyventi valčių prieplaukoje gyventi pritaikytoje valtyje labai pigiai ir atsistatydinti dabar.

Vis dar ne įtikintas gerai nėra visų kitų alternatyvų, kad ištirtų kaip RV’s ir namo posėdis. Aš nekantriai laukiu kai kurių kreiserinių švenčių artimoje ateityje, aš turiu kelias kitą prabangą, pasilinksminimą ir einu į restoranus, aš nedirbu tik išlikti. Reguliuodamas mano gyvenseną aš gyvensiu gyvenimą ant savo terminų, ir jūs galite taip pat!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *