Jei jūs norite būti nustebintas ir sujaudintas jūsų kitoje šventėje tada, Egipto kruizai yra sunkūs

parašė , 2014-08-14 15:42

Jei jūs tikėsitės leisti savo atostogas, keliaudamas per tam tikrą gerą vaizdingą vandenį šiais metais tada, ši rašymo dalis pasistengs, kad vestų jus. Kuriam galėjo būti geriau negu pradėti vieną iš daugelio Egipto kruizų. Jei jūs ieškote turtingo kruizo, upė Nilas galėtų tik padaryti darbą tobulai jums. Ši kelionė galėjo atviros durys į tiek daug asmeniui, kuris nori ištirti ir žinoti daugiau apie Egiptą.

Išskyrus grožį, kuris dominuoja palei upę, kitas faktas yra akių gaudytojas taip pat; faktas, kad upė Nilas sumažina Egiptą dviejuose būduose. Vienam, tai sumažina Egiptą horizontaliai tokiu būdu dalijimas to į viršutinį Egiptą ir taip pat pietų Egiptą ir šiaurinį Egiptą ar žemesnį Egiptą. Ir paskui tai sumažina Egiptą, vertikaliai dalantį žemę į vakarų dykumą ir rytinę dykumą
Todėl, beveik visos Egipto pusės gali būti pamatytos, keliaudamos upė Nilas. Be tos šios upės yra taip pat garsus tuo, kad buvo ilgiausia upe pasaulyje. Šis faktas vienišas yra gana jaudinantis. Galimybės gavimas plaukioti per ilgiausią upę ant planetos nėra galimybė, lengvai prieinama visiems. Upė Nilas yra beveik 4 000 mylių ilgio. Neminėti, kad tai praeina per devynias šalis būtent Uganda, Sudanas, Kenija, Burundis, Zairas, Tanzanija, Ruanda, Etiopija, ir, žinoma, Egiptas.

Jei jūs norite paimti šioje daug žadančioje kelionėje turbūt bus daug laivų, laukiančių, kad paimtų jus gyvenimo trukmės kelionėje. Keli iš daugelio, vertų dėmesio įžymybės, kurias jūs susitiksite tuo metu, kai šiame Egipto kruize yra nebaigtas Obeliskas ir Karalienė Hatshepsut Temple. Tačiau, neturi būti jokio bet kokio pusės regėjimo reikalingumo, kad matytų kadangi Nilo grožis savarankiškai turės jus stebukle. Pasakoma, kad daug Dievų ir deivių yra jungti su gyvūnais, klajojančiais per vandenis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad sugautumėte visą tą grožį, neužmirškite pasiimti su savimi savo telekamerą. Pabandykite atnešti gerą telekamerą su greitu langinės veiksmu ir zvimbimu pasirinkime. Jums reikės šitų ypatybių, kad sugautumėte greitą ir tolimą. Yra visų rūšių lėtų ir greitų gyvūnų ir žuvies dabarties upėje, kurie taip pat apima krokodilus. Ir yra jų partija. Įsitikinkite, kad pasiliktumėte atgal ir nepalinktumėte per daug į vandenį, tai gali iškelti rimtą pavojų.

Tuo atveju, jei žuvis ir gyvūnai yra per greiti jūsų telekamerai, nukreipia jus dėmesys žmonėms. Daug žvejų rikiuojasi pakrantes tuo metu, kai ūkininkai gali taip pat būti pamatyti, persikeldami kadangi yra daugelio ryžiai ir kviečio ūkiai palei Nilą. Gražūs jūros krantai, palydėti elito tęsimo su jų kasdieniais gyvenimais, sugavo teisingą kelią, bus tikras suvenyras, kad atneštų atgal nuo Egipto. Trumpas, taikiam, raminančiam lūžiui nuo jūsų užsiėmusių mechaninių gyvenimų, jei jūs žiūrite į Nilą, jūs žiūrite teisingas kelias. Egiptas ir visas jo grožis laukia jūsų ir taip padarykite dieviškus Egipto kruizus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *