Domisi jūs burės valties samdymu?

parašė , 2017-07-24 09:28

Yra daug skirtingų pasirinkimų ten kai prieita prie planavimo atostogas jūsų mylimiems vieno dolerio banknotams ar jums taip pat kaip jūsų draugams. Jūs tikrai turite apsvarstyti daiktus anksčiau, negu jūs pradėsite daryti daiktus tokius kaip investavimas į valtį ar galbūt vasarnamį ar kažką palei tas linijas. Iš tikrųjų, daug žmonių randa, kad samdymas valties ar atostogų namo yra daug daugiau kainos efektyvus pasirinkimas, negu tokio pirkimas galbūt buvo. Pažiūrėkime į tai, koks pranašumai samdyti valtį, užuot pirkęs kiekvienas galėjo būti.

Pakitimas

Fantastiškas daiktas apie valties nuomą yra, kad jūs nesate pagalys su tikru laivu, į kurį jūs iš pradžių investuojate kapitalą. Jūs sugebate pasamdyti valties įvairių rūšių didelį kiekį, ir jūs galite išbandyti skirtingus laivo tipus, kol jūs nerandate rūšies, kurią jūs mėgstate
Jūs galite taip pat atitikti rūšį valties, kurią jūs samdote žmonių skaičiui, kurį jūs ketinate turėti tikroje kelionėje su jumis. Kas reiškia, kad, jei tai yra tik šeima jūs galite pasamdyti mažesnį ir pigesnį laivą, bet jūs vis dar galėsite, kad apgyvendintumėte jūsų draugus, kadangi jūs galite pasamdyti didesnę valtį, kad ir kada jums reikia į.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laikymas

Tarp iššūkių valdyti valtį atranda kažkur, kad sukauptų laivą. Įlanka valčių prieplaukose ir uostuose yra brangi, ir jūs turėsite išnomuoti tokį, jei jūs neturėsite namų upės ar paplūdimio ir galite pastatyti jūsų savą, kuris yra taip pat brangus. Kai jūs žiūrite į valties nuomą, jūs neturite rūpintis dėl to, kaip jūs galite sukaupti laivą, kai jūs esate padarytas. Tai yra svarstoma problema savininkas valties, kurią jūs samdote, turi suvokti ir reikalas su. Nėra jokios nuo mėnesio prie mėnesio kainos, kad turėtų reikalo su, tik džiaugsmas nebuvimo namie ant atidaryto vandenyno.

Palaikymas

Jūs negalite tik išleisti valties sėdėti vandenyje ir niekada dažyti ar lakuoti tikrą laivą. Jūs turėsite gramdyti ūsakojus vėžiagyvius nuo korpuso ir visų kitų daiktų tipų. Visa tai kainuoja pinigus taip pat kaip užima laiką. Kai jūs samdote valtį, užuot pirkęs vieną, valties palaikymas nėra jūsų problema. Jūs turite tikrinti, kad valties nuoma yra iš tikrųjų gerai palaikyta anksčiau, negu jūs išvyksite, bet palaikymo kaina nėra jūsų problema. Tai yra tik dar kitas daiktas, apie kurį jūs neturite rūpintis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi aš esu įsitikinęs, kad jūs galite pamatyti, yra daug pranašumų valties samdymo, užuot pirkę vienas. Žinoma, jei jūs ketinate išeiti kiekvieną pavieniui dieną ar jei jūs turite sugebėti leistis į kelionę bet kuriuo metu paskui, pirkdamas valtį, galėtų būti geresniu pasirinkimu, bet daugumai žmonių valties nuoma ketina dirbti geriausiai. Kai tik jūs pasamdėte savo valtį, linksminatės ir darote tikrą kelionę vertą. Jūs neapgailėsite, kad bandysite tai kaip atostogų pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *