Istorijos daugumos noteable laivų

parašė , 2017-07-07 14:34

Santa Maria nebuvo daugiau, negu 70 pėdų ir istorija rodo, kad tai buvo bjaurus ir lėtas judantis laivas, dar ji atvyko, kad įkūnytų nuotykio dvasią, kadangi ji nešė Christopher Columbus ir jo komandą į naują pasaulį. Jos buvęs kapitonas, mintis, kad būtų kartais žiaurus ir reikalavimas, įrodė savo tenacity ir drąsą ir neįtikėtiną jūrininkystę, pabuvimas kelionėje nuostabūs keturi kartai per jo gyvenimą. Stiprus ir ilgalaikis mažas Santa Maria tiktai pabūtų vienoje kelionėje, bėgdamas ant seklumos 1492 m. gruodžio 25-ąją ir būdamas išgelbėtas jos medienai. Mediena nuo Santa Maria buvo panaudota, kad pastatytų kitą laivą, pavadintą La Navidad, kas reiškia Kalėdas, kadangi Santa Maria užbaigė jos įžymią karjerą per Kalėdas. Laivo statybos entuziastai nuo to laiko konstravo ir vairavo keturias tikslias kopijas mažo laivo ir, dar niekas iš jų nėra puikios originalo kopijos taip nėra jokių istorinių įrašų dėl to, kaip Santa Maria pažiūrėjo jos dieną

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šarvuotlaivis USS, Misuris, meiliai dubliavo "Galingą Mo" prie jos komandos, niekada nekovojo jokiuose pagrindiniuose jūros susirėmimuose, bet yra garsus tuo, kad buvo laivu, ant kurio dokumentai, pasidavimo kad atneštas Pasaulio karas Du į galą buvo pasirašyti. Tai įvyko palankią dieną 1945 m. rugsėjo 2-oji. Šis didžiulis 45 000 tonų šarvuotlaivis buvo sustabdytas karo pabaigoje, ir paskui atneštas atgal į veiksmą, kad kovotų korėjiečių kare. 1984 pamatė USS Misurį, projektuotą tapti Ronald Reagan blogos reputacijos 600 laivo flotilės strategijos dalimi. Šis monstras buvo apimtas Pirmo Persijos įlankos karo per 1991, išmesdamas aukštyn 16 colių raundus ir sparnuotąsias raketas nuo jos didžiulių ginklų tiksluose Kuveite. USS Misuriui galų gale leido ilsėtis, ir gali būti pamatytas Perl Harbore, kur ji yra muziejus ir karo memorialas. Šarvuotlaivio USS Arizona yra švartuota tiktai trumpas nuotolis nuo Misurio, duodama lankytojus galimybė pamatyti vietas, kur Pasaulio karas Du prasidėjo ir pasibaigė.

USS Arizona tapo emocionaliu simboliu daugeliui Amerikos karo veteranų. Pabaiga Pasaulio karo Vieno šio šarvuotlaivio paslauga Pasaulio kare Du po trumpo penkiolikos minučių periodo, kai ji buvo paskandinta japonų bombos, kad zeroed ant ir susprogdino jos priekinį žurnalą, skeldamas ją du. Tai, žinoma, buvo per netikėtą puolimą ant Perl Harboro prie japonų 1941 m. gruodžio 7-ąją. Šis neįtikėtinai nelaimingas bombos streikas užmušė 1 177 vyrus nuo jos 1,400 vyrų komandos, greta admirolo ir jos kapitono. Arizona buvo sugadinta už remonto, ir lieka Perl Harbore, kur ji yra aplankyta žmonių nuo viso pasaulio, simbolio likti tvirta ir auka amerikiečio porcijos per karą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *